Перейти до змісту

Допоможіть зібрати компютер для ігор (конкретні пропозиції !)


Рекомендовані повідомлення

Ну а я про що!

Тому ТС думай! Бо ти бач у скількох людей на сьогоднішній день думки збігаються

28a8asik тільки материнку з більшою кількісттю "фінтів" можна було б запропонувати.

Варіант для прикладу і в бюджет старався влізти, але з дешевих я б радив Асус, так як їх в цьому ціновому діапазоні найменше вертається на гарантію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Раз людина готова витратити такі гроші, то навіщо перешкоджати їй в цьому

"Взула і забула" - як то кажуть і матимеш нову точку відліку (USB3, SATA3, S1155 і т.д.) для апгрейду! (моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думка вірна.

Я ж кажу, все залежить від потреб та апетиту.(фінансів).

Гратися - значить комфортно. вважаю, що на даному етапі, можна зекономити на процесорі (не брати і5 2500(к) ;) ) а вистачить і3. Ну, а от на рахунок скелета (мамки) я б не економив. z68 рулить. ціна непоганої мамки - 110-120 уо. (950 грн).

Ну і відяху вже можна не 460 а 560 взяти, тим паче вона своєму старшому брату Ті - мало чим поступається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз людина готова витратити такі гроші, то навіщо перешкоджати їй в цьому

Це точка зору продавця, при чому такого, якому аби продати, а не задовольнити потребу покупця. Точка відліку то одне, а реальна швидкодія то інше. ФПС від "USB3, SATA3, S1155" не додасться, а гроші будуть витрачені.

ТС - дивись на свою проблему ширше, а не "купити для галочки". Потужніший проц і відяха на стару мамку швидше вирішать твою проблему з нестачею ФПС і так далі в іграх.

Панове "зборщіки", вибачте що перебиваю вам "маліну".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, не так дивишся на проблему.

на гнаступний рік - йому уже не буде куди апгрейдитися на 775 сокеті. Все - вперся в горизонт...

А на 1155 (сокет новий) - ще буде запас ого-го. ДДР2 скоро пропаде, її витіснить ДДР3.

Також перспектива ЮСБ3.

Якби ж то "аби втюхати" - то пропонували б всяку ахінею. Тут реальні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за варіант пана Ukrainec з Palit PCI-Ex GeForce GTX 560 та AMD Phenom II x4 965 BE + оперативка (якщо розгону небуде то її вистачить, у самого така тільки 2 по 2).

Хоча можна ще збавити на материнці .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відношення до продажу жодного не маю (а взагалі слідкую новинками з власного інтересу, бо персональне ПК це моє хоббі)

А шановний пане VadimM перерахувавши продуктивність запропонованих ПК на $ мабуть вигідніше ніж обвішувати старе ПК наприклад: купувати не перспективний проц за 1000, та ДДР2, тут і БЖ необхідно буде купувать, а як в нас буде гарячий проц? - правильно, то ще й кулер додатковий купуй.

Де на вашу думку тут економія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за варіант пана Ukrainec з Palit PCI-Ex GeForce GTX 560 та AMD Phenom II x4 965 BE + оперативка (якщо розгону небуде то її вистачить, у самого така тільки 2 по 2).

Хоча можна ще збавити на материнці .

Ну по перше я і мав на увазі 4 гб бо в посиланні вказано 2гб планка;

по друге "збавляти на материнці" 150 грн то вже не суттєво за нові перспективні функції, які можуть в подальшому знадобитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну розетка то 50 грн за доставку...

Ну і які ж там нові перспективи(просто цікаво)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну розетка то 50 грн за доставку...

Ну і які ж там нові перспективи(просто цікаво)???

А хто говорив про розетку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за амд платформу!

Ну розетка то 50 грн за доставку...

Ну і які ж там нові перспективи(просто цікаво)???

А хто говорив про розетку?

...

ОЗУ - 4Gb DDR3 = 200

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається стійке враження, що фірма АМД, створена виключно для того, щоб фірми Інтел та Нвідія не були монополістами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, ти нічого не поняв.. :)

Давай на пальцях: Я виробник автомобілів в країні. (умовно кажучи "Горобина" ). Єдиний. До мене приходять із антимонопольного комітету, і кажуть - так ніззя. Я кажу ок, більше не буду.

І створюю ще один завод. Відкритий на дядю, тьотю, улюблену собачку... :) І випускаю автомобілі там, (умовно кажучи "БТР"). Я сам собі конкурент, і лише для того, щоб мої "Горобини" продавалися. І БТР-и будуть продаватися знайдуть свою планку. Але це все створено для того, щоб мене не довбала держава. І держава не знає, що завод, що випускає БТР-и, мій.

отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на гнаступний рік - йому уже не буде куди апгрейдитися на 775 сокеті. Все - вперся в горизонт...

Але зараз ТС не отримає нічого крім перспектив - лоу-енд начинку але на нових технологіях. В моєму варіанті можна відяху поставити топову (в межах бюджету). Далі замінити мать+проц+пам"ять, але хорошу відяху він матиме вже. Не розумію навіщо купувати слабкий процесор знаючи що через рік його точно доведеться міняти.

Бачу два варіанта вималювалось - стара мамка з потужнішими ключовими елементами + зекономлені гроші або нова материнка і простенький проц (але непагана відяха) і перспективи замість зекономлених грошей. Особисто я є прихильником покупок з запасом - сьогодні купив - через півтора роки замінив відео - через півтора роки замінив мать+проц+пам"ять, відяху залишив. А ине щороку гемор з апгрейдом, звичайно якщо це не хоббі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається стійке враження, що фірма АМД, створена виключно для того, щоб фірми Інтел та Нвідія не були монополістами :)

Це ж усім відома істина, хіба ні!? Цитата з вікіпедії: Конкурентные решения

"Так как Intel продавала лицензии на производство микропроцессоров 80286, многие фирмы выпускали фактически клоны данного микропроцессора — AMD, Siemens AG и HARRIS. Также выпускались и процессоры, разработанные независимо от Intel, таковые выпускали Zilog, Motorola и другие."

2HWman Посилання дав з розетки бо нехотілось копирсатись прайсі медіамаркету, та інших І-нет . магазинах!

При бажанні і в Луцьку можна купити комплектуючі за цінами не вище Розетки.

Ну все одно що малі діти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на гнаступний рік - йому уже не буде куди апгрейдитися на 775 сокеті. Все - вперся в горизонт...

Але зараз ТС не отримає нічого крім перспектив - лоу-енд начинку але на нових технологіях. В моєму варіанті можна відяху поставити топову (в межах бюджету). Далі замінити мать+проц+пам"ять, але хорошу відяху він матиме вже. Не розумію навіщо купувати слабкий процесор знаючи що через рік його точно доведеться міняти.

Бачу два варіанта вималювалось - стара мамка з потужнішими ключовими елементами + зекономлені гроші або нова материнка і простенький проц (але непагана відяха) і перспективи замість зекономлених грошей. Особисто я є прихильником покупок з запасом - сьогодні купив - через півтора роки замінив відео - через півтора роки замінив мать+проц+пам"ять, відяху залишив. А ине щороку гемор з апгрейдом, звичайно якщо це не хоббі.

Запропонований вище "лоу-енд", продуктивніше "олд-енду", а також є можливість в майбутньому: пихнути старший проц, який до того часу подешевшає, доставити ОЗУ 16 гб і відео замінити, а разом з тим докупити 4-8Тбайтний вінт під САТА3, і юзати флешку через юсб3.0,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропонований вище "лоу-енд", продуктивніше "олд-енду", а також є можливість в майбутньому: пихнути старший проц, який до того часу подешевшає, доставити ОЗУ 16 гб і відео замінити, а разом з тим докупити 4-8Тбайтний вінт під САТА3, і юзати флешку через юсб3.0,

Певно так, хз як би я поступив, можливо саме так як радить переважна більшість тут. Але зерно істини є і в моїх судженнях... Добре, проїхали.

Тоді зустрічне філософське питання яким переймаюсь не 1 місяць. От маю я той самий C2D E8400 з Asus p5k se/epu та GTS 450. Поки що вистачає. Але десь за рік буду апгрейдити. Дилема така - потерпіти не 1 рік, а 3, і дочекатись нового сокету і лінійки процесорів а поки поставити якийсь C2Quad 9*** на ту ж мамку, чи плюнути і зібрати щось на базі LGA1155 (через рік) і ще через рік-2 отримати вже вчорашню модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую слова свого вчителя, він казав що частота процесорів росте зі швидкістю 1 ГГц в два роки в середньому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, апгредься вже. Тому що через 3 роки буде інший процесор, інший сокет, інше все.

Я он свій q9300 продав. перейшов на 1155. Задоволений. Через 2-3 роки вийде ще якийсь "Сокет 12" чи "Слот 2". І треба буде переходити на нього. Память буде ДДР5. чи 10.

Вінти вже будуть САТА10 чи взагалі оптичні.. :) Якось так.

А так 2-3 роки матимеш класний комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВО-во. І теперішнє відео яке б воно не було ТОП вже за 1,5-3 буде МІдл-ДАУН-ЛОУ (згадаймо 3870 Х2 за 500$ після виходу 4870), так що прийдеться за 3 роки всеодно все міняти, бо все буде по іншому.

Треба дивитися на сьогодні з прицілом максимум на 1 рік вперед, ну і звісно обов"язково мати на увазі Інтеловський "тік-так", а також багато чого іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобаний прогрес... тільки грошики цідять.

Зараз не проапгрейдюсь - фінанси зараз на інші цілі збираю.

Але дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так заробляєть гроші, роблять щось морально застарілим, і тюхають нове продуктивніше...

Така стратегія, навіть вікі про неї писало десь, а от де непам'ятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобаний прогрес... тільки грошики цідять.

Зараз не проапгрейдюсь - фінанси зараз на інші цілі збираю.

Але дякую за поради.

А воно тобі так вже реально треба? Можливо треба тим хто ще на Р4!

2 VadimM - Не комплексуй!

І я на розігнаному Q6600 + шд5850 поки кантуюсь, і будь-якого дискомфорту не відчуваю (в тих іграх, а особливо в ПЗ).

Сподіваюсь дожити до слідуючого інтеловського - "Тік..." на ньому.

Головне щоб правильно розуміти задачі для яких воно потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше помічав що тільки за рахунок ігор тра апгрейдитись. Тепер ні. Навіть Хром на старших машинках вже гальмує. А перегляд ХД-контенту? А всякі флеші? Ужос! Куди ми котимось!

До речі колись читав (років 8 назад) що ці всі інтели нові технології мають років на 10-20 вперед, але дозують поступово нам, великих кроків не роблять саме щоб зрубати бабла.

Ukrainec, та я і не комплексую. Мені ще вистачає, з головою. Тому напевно посиджу на ньому ще пару рочків, а там вже не проапгрейдюсь, а просто куплю новий комп. Може ще щось зі старого підключиться:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...