Перейти до змісту

Допоможіть зібрати компютер для ігор (конкретні пропозиції !)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Де можна придбати по низьким цінам !?

На правах відгуку/рекомендації:

Можеш обрати "Медіамаркет", більш-менш надійна "конторка". Бо навіть навіть значаться чуть не єдиними офіційними представниками в Луцьку якихось там виробників типу Самсунг, Асус, ЛЖ, і т.д по даним офіційних сайтів тих же виробників (на запит: "де купить") . Тому вони й мають право заповняти оф. гарантійні талони, з якими проблем менше матимеш.протягом усього терміну гарантії.

З власного досвіду, певно співпало, але саме тричі мав гарантійні випадки з комплектуючими до ПК і тричі в "Медіамаркеті", так жодного разу проблем з цим не було!

(1.відео, 2.блютуз, 3.кулер)

По цінах у них теж все гаразд, якщо не сунутись до них в магазин, а замовляти через їх інтернет магазин, і офіційному лише забрати.

Ще ІСіті як додатковий варіант можеш розглянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починаю оприділятися з вибором!

Да ну той ПК та й ідеш у "Спарту"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починаю оприділятися з вибором!

Да ну той ПК та й ідеш у "Спарту"?

не понял ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витративши трішки часу підібрав наступне:

CPU - Intel = 1050

AMD = 1082

Мат - Intel = 654

AMD = 640

ОЗУ - 4Gb DDR3 = 200

Корпус + БЖ = 390

Відеокарта - AMD = 1400

GF = 1500

---------------------------------------

і того: близько 3700-3800 грн , за які можна придбати в Луцьку вказані речі.

Продуктивності вистачить на більшість ігор сьогодення, а як не вистачить то є можливість апгрейду на вузьких місць (ЦП,Від, ОЗУ)

Я за варіант пана Ukrainec з Palit PCI-Ex GeForce GTX 560 та AMD Phenom II x4 965 BE + оперативка (якщо розгону небуде то її вистачить, у самого така тільки 2 по 2).

Хоча можна ще збавити на материнці .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ я дуже вдячний тим хто брав учать, але я пока що оприділився на такому варіанті від " Zheny@ " цей варант дорожчий але беру кампа на паро років ! Хоча якщо є ще пропозиції то буду думати !

Zheny@

Процесор Intel Core i3-2130 3.40GHz LGA1155 BOX - 1230 грн

Материнська плата Asus Socket1155 iH61 P8H61 PLUS (REV 3.0) ATX - 730 грн

Модуль пам'яті DDR III 2048MB PC3-10600 Samsung Original (1333MHz) = 2х100 - 200 грн

Відеокарта 1024MB PCI-E GeForce GTX560 with CUDA Palit OC NE5X560THD02-1142F GDDR5 - 1550

Корпус Asus TA891 + БП 500W FSP QD500 - 450

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрьомно трохи ! Гроші непадають з неба ! Оприділився на одному але ще з покупкою зачекаю ! :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б метеринку взяв запропоновану мною, або доклавши ще 20$ купив би вже той Асус але з підтримкою ЮСБ3.0 і САТАІІІ.

хоча і Асрок 3 річну гарантію надає.

Своїми двома материнками від цієї компанії я був повністтю задоволений (до продажу і передачі в дар відповідно)

Стрьомно трохи ! Гроші непадають з неба ! Оприділився на одному але ще з покупкою зачекаю ! :0162:

Та як бачиш ми всі тут такі "опридільонні" і так само, як і ти потій же причині, також відкладуємо покупку! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як воно з півпрацюється мат.плата sata 3, а в мене вінт з sata 2 (1Tb) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як воно з півпрацюється мат.плата sata 3, а в мене вінт з sata 2 (1Tb) ?

Так там 4 порта САТАІІ і 2 порта САТАІІІ так що нормально працюватиме і заробок на майбутнє.

Згадаймо материнки на 865 чіпсеті і як доречно було наявність того САТА на ньому, для проведення плавного апгрейду.

ще хотів запитати блока живлення на 400 ват хватить на те все залізо ?

Дивлячись якого. Якщо того що тут були запропоновані, то на перший час вистачить (рік - півтора).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корпус Asus TA891 + БП 500W FSP QD500 - 450

Цей корпусний FSP QD500 реально має ват 300-350.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково натрапив на вашу тему. Чи не дешевше буде купити ігрову приставку? За 3000 можна купити новий наворочений XBOX360, перепрошити і власноруч записувати ігри на двошарові DVD-R, в інтернеті повно образів. На 3-5 років можна буде забути про тормози під час ігор, які часто бувають на ПК. Сам маю приставку, задоволення від комфортної гри нема меж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж так подумую...

От тікі ті джойстікі напрягають, одне діло гонки там всякі, друге шутери, рпг, стратегії... незручно, от якби можна було б клаву підключати з мишкою... о ото було б діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 3000 можна купити новий наворочений XBOX360, перепрошити і власноруч записувати ігри на двошарові DVD-R, в інтернеті повно образів.

На чому тоді ігри записувати, якщо замість компа приставку купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей корпусний FSP QD500 реально має ват 300-350.

Нінада-нінада, в корпусах ASUS навіть старі POWER MASTER"и видавали те що на них писало, про FSP взагалі мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене при прєдєльному розгоні та піднятті напруги дуже дивний шум звідти йде, і то не кулєр бо шум високочастотний. Але негріється сильно... хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти впевнений що не виходиш за рамки потужності? Може ще пилососа туди підключи? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестер був під рукою, міряв вхідний струм (1,5 А) і звідси визначів потужність...

Хатя... може і якійсь брак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 3000 можна купити новий наворочений XBOX360, перепрошити і власноруч записувати ігри на двошарові DVD-R, в інтернеті повно образів.

На чому тоді ігри записувати, якщо замість компа приставку купити?

Вагомий аргумент. На мій погляд, простіше попросити друзів завантажити і записати на диск гру, це буде значно дешевше. Як відомо, якщо ПК купується для ігор, то його за рік-півтора треба буде знову апгрейдити, а це до 1000 грн. та й потягне. Я не переконую, просто це очевидно, що з приставками таких проблем нема: гроші йтимуть тільки на диски для ігор за 15 грн. і на перепрошивку раз в півтора-два роки, щоб обійти захист нових ігор.

Не буду більше вам в темі офтопити, вибір за топік стартером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Проц AMD Athlon II X3 450 -- 710

2 MB Gigabyte GA-970A-D3 --- 890

3 DIMM 4096Mb DDR3 PC3-12800 Kingston, 1600MHz, CL9-9-9-27, 1.7V, XMP HyperX --- 225

4 VC HIS HD6790 IceQ X Turbo 1024MB GDDR5, 256bit, 2xDVI/HDMI/2xMini/DP (900/4400) --- 1320

5 Корпус Xigmatek Корпус Asgard II; Black , SECC mesh bezel; 500W ATX12V2.2, PFC; 2xUSB 2.0, Audio, F -- 690

і всього виходить десь 4 тисячі

Чого цей проц бо можна спробувати розлочити 4 ядро і по продуктивності він не поганий

Мамка на майбутнє підтримує сучасні Бульдозери

великий обем високошвидкісної памяті

Відяха з хорошою шиною, хорошим охолодженням

корпус де можа поставити хорошо охолодження

Як на мене опримальний вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Проц AMD Athlon II X3 450 -- 710

2 MB Gigabyte GA-970A-D3 --- 890

3 DIMM 4096Mb DDR3 PC3-12800 Kingston, 1600MHz, CL9-9-9-27, 1.7V, XMP HyperX --- 225

4 VC HIS HD6790 IceQ X Turbo 1024MB GDDR5, 256bit, 2xDVI/HDMI/2xMini/DP (900/4400) --- 1320

5 Корпус Xigmatek Корпус Asgard II; Black , SECC mesh bezel; 500W ATX12V2.2, PFC; 2xUSB 2.0, Audio, F -- 690

і всього виходить десь 4 тисячі

Чого цей проц бо можна спробувати розлочити 4 ядро і по продуктивності він не поганий

Мамка на майбутнє підтримує сучасні Бульдозери

великий обем високошвидкісної памяті

Відяха з хорошою шиною, хорошим охолодженням

корпус де можа поставити хорошо охолодження

Як на мене опримальний вибір

Ну тут вже було сказано, лочити і розганяти він не буде, а от материнка всеж таки непогана Gigabyte GA-970A-D, якби не запропонована тобою ціна .

І 6790 за 1320 це нерівня 6850 за таку ціну і тим паче трішки дорожчому 560

Раніше орієнтувався по цінам на "Розетці", тепер по "Медіамаркету", але звісно, що при бажанні можна ще дешевше знайти у тих самих: ІСіті, Нотікс і т.д..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...