Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Вітаю усіх з перемогою!!!!

Вчора вболівав на фан-зоні в Києві. Народу було - тьма, приблизно 200000 людей - від Бесарабки до самого Майдану, стояли практично пліч-о-пліч. Пиво - по 20 грн.

Скандування "Україна!", "Шева!", "Слава Україні!", "Слава Нації!" практично не припинялось під час матчу. Атмосфера була - це щось. Коли наші забивали голи, то незнайомі люди обнімались, цілувались. Я трошки "заряди" давав, то хлопці мене потрохи пивом "підгодовували" :rolleyes: , бо піти купити - практично нереально, занадто багато людей було.

Біля мене було дві бійки. Наші люди молодці - з криками "Рознімайте!", забіяк розняли. Але ж ні - вони не заспокоїлись, почали ще одну бійку. То ті, хто рознімав їх, самі їм "наваляли". Після цього все заспокоїлось. Як такої агресії на фан-зоні не було. Якщо не враховувати цих бійок. Міліції, до речі, як і сек'юріті - не було. Люди самі справлялись.

Тільки на великому екрані з'являвся ВФЯ, то одразу весь натовп кричав "Фуууу!!!!". :D

Після матчу з фан-зони народ не розходився.

Підійшли до Бесарабки, і одразу побачили шведів, яких супроводжував "Беркут". Українці зробили "живий" коридор і скандували "Україна!". Шведи у відповідь махали руками і казали "Good game!". Повторюю - агресії з обох боків не було! Мені навіть вдалося поспілкуватися з одним шведом, то він досить сильно хвалив Шеву. Ми один одному побажали удачі нашим командам в наступних матчах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві теми про нашу збірну і Євро дублюються, і там і там однакові картинки, може якось домовитися де постити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво УКРАЇНА!

Дуже сподобалась вся команда за екраном та коментатор в динаміку. Вацко вкотре підтвердив свій клас.

А ось і свіжі оцінки:

http://2012.football.ua/news/view/146517.html

Андрей Пятов (оценка - 6,0). Шведы создали не один голевой момент, в конце каждого из таймов держали в напряжении оборону сборной Украины. Однако Пятову по-настоящему вступать в игру приходилось крайне редко. В первом тайме он справился с неприятным ударом Розенберга, а после перерыва отразил богатырской силы удар Ибрахимовича с линии штрафной площади. В некоторых случаях вратарь уже был не при делах, однако шведы не забивали с убойных позиций.

Олег Гусев (оценка - 5,5). Перед матчем Гусев говорил, что может сыграть на любом месте, куда его поставит тренер. Все прекрасно знают о главных качествах Гусева, и это далеко не игра в обороне. В некоторых случаях ему не хватало внимания и банальных навыков игры на этой позиции, дабы спокойно разбираться в ситуации. Большинство острых моментов сборной Швеции пришло именно с позиции правого защитника. Обычно Гусев неудачи компенсирует острой игрой в атаке, но в этой встрече помимо участия в первой голевой комбинации он ничем существенным не запомнился. В первом тайме часто ходил вперед, выполнил достаточно передач в штрафную, однако к угрозе привела только подача на Коноплянку.

Тарас Михалик (оценка - 5,5). Понятное дело, что Олег Блохин делал ставку в обороне на хорошую взаимосвязь между двумя партнерами по Динамо, однако игра показала, что Михалику явно не хватает формы в связи с большим количеством травм во время сезона. В первом тайме вообще было такое ощущение, что любой соперник, оставаясь один на один с Михаликом, оставлял Тараса не у дел. Чаще других таким игроком оказывался Ибрахимомвич, и это создавало проблемы. Да и после перерыва Михалику не удалось найти свою игру. Подсказки тренеров одно дело, а потеря некоторых прежних навыков и проблемы в резкости движений давали о себе знать. В правой половине оборонительной линии сборной Украины проблемы случались регулярно.

Евгений Хачериди (оценка - 7,0). Возможно, это лучший матч в карьере Хачериди. Ошибки и неудачные моменты в игре Евгения за весь матч можно посчитать по пальцам одной руки. Он выиграл большое количество единоборств, совершал перехваты, прерывал подачи, подбирал мячи и спокойно работал в начальной стадии атак. Очень важно в отношении характера Хачериди, что он ни разу не взорвался, не поддался эмоциям и был просто великолепен.

Евгений Селин (оценка - 6,5). Конечно, в организации атак Селин, мягко говоря, не преуспел. Да что там приукрашивать, большинство его передач вперед были абсолютно неточными. Но ведь Блохин не раз говорил, что ему важно иметь в защите игрока, умеющего в первую очередь обороняться. А с этим у Селина никаких проблем не было. Одного из ведущих игроков Швеции Ларссона он перекрыл намертво, а единственный гол соперника пришел, когда именно Селин получил повреждение. С обычно активного правого фланга шведов остроты пришло крайне мало.

Анатолий Тимощук (оценка - 6,5). Не слишком заметный и уж точно далеко не самый яркий Тимощук возложил на свои плечи сугубо черновую работу. Его совсем не интересовало, что там происходит у ворот соперника, ведь дел и без того у Тимощука было невпроворот. Опорных полузащитников обычно следует оценивать по совершенно другой шкале, нежели игроков атаки. Соответственно в своей градации Тимощук сыграл хорошо. Ну а лидерские качества это его природное качество.

Сергей Назаренко (оценка - 6,5). Во второго опорника в лице Назаренко мало кто верил. Для этого были все предпосылки, ведь в Днепре он долгое время играл плеймейкера, а в Таврии также выступает больше в организации атак. Однако в этой игре было все: большой объем работы, подкаты, выигранные единоборства. Первое время Назаренко было трудно совмещать в своей игре помимо обороны еще и атакующие действия, но впоследствии он разыгрался и хорошо управлял игрой команды. На пару с Тимощуком они захватили центр поля, крайне редко позволяя сопернику там хозяйничать.

Андрей Ярмоленко (оценка - 6,5). В контрольных матчах Ярмоленко выглядел сильнее, чем против Швеции. Тем не менее его игру следует признавать хорошей. В пропущенном мяче есть некоторая вина крайнего хавбека, но своей голевой передачей спустя несколько минут он исправился. Часто за счет индивидуальных действий создавал проблемы обороне шведской сборной. Наверняка Андрей может играть лучше, однако его действия в важном матче уже не бесшабашны, от них веет зрелостью.

Андрей Воронин (оценка - 6,5). Поддерживать одинаково высокий уровень игры на протяжении всего матча Воронину не удается. Его игра поделилась на черные и белые отрезки. Однако светлые полосы явно перекрывали неудачи по своей эффектности и важности. В этой схеме и манере игры украинской командой Воронин играет важную роль благодаря своей способности сыграть умно, разогнать атаку в нужном направлении. В его активе участие в немалом количестве острых атак сборной Украины.

Евгений Коноплянка (оценка - 6,0). Весь матч норовил пробить с дальней дистанции, несмотря на то что удар у Коноплянки откровенно не пошел. Это касается и в целом индивидуальной игры. Евгению не удавались его фирменные проходы по флангу, обыгрыши соперников и резкие рывки. Однако он все равно постоянно возвращался к этому, старался собственным силами создавать остроту. Коноплянка может играть эффективнее.

Андрей Шевченко (оценка - 7,5). Царь. No comments.

Артем Милевский, Руслан Ротань и Марко Девич ничем особенным не отметились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євро,я люблю тебе =)

Молодці! Це була фантастика.Шева заслужив,як і ми.Як же приємно,що саме він :_02:

Ярмоленко найбільше сподобався (Шева ноу коментс),такий собі український Роналду )

Вітаю,всіх! Вітаю,Україно!!!!

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води,

в годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди!

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов'їну.

Для нас вона в світі єдина, одна

в просторів солодкому чарі…

Вона у зірках, і у вербах вона,

і в кожному серця ударі…

Як та купина, що горить -- не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

і в хмарах отих пурпурових.

Любіть у коханні, в труді, у бою,

як пісню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою --

і вічні ми будемо з нею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевченко найкращий за підсумками 1-го туру:

http://ua.uefa.com/uefaeuro/season=2012/statistics/castroledge/index.html

Гарні показники по ударах у ствір та мимо воріт, кількості зароблених фолів:

http://ua.uefa.com/uefaeuro/season=2012/statistics/round=15172/players/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що нас об'єднує

Малчік канєшно шикарний і мабуть вартий, щоб його запостити в одній і ті й же темі кілька раз ;)

По відео з Яником - він такий робив "хук справа", що я вже уявив собі картину, якби рука в ВФЯ виявилась на пару сантиментів довшою і цей кулак долетів до обличчя радіючого Суркіса - це був би прикол дня :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стала известна бригада арбитров, которая рассудит второй матч сборной Украины на Евро-2012 против Франции.

Судья в поле — печально памятный киевскому «Динамо» Бьорн Кейперс из Нидерландов. Именно этот арбитр обслуживал домашний четвертьфинальный матч киевлян в Лиге Европы прошлого сезона (1:1), в котором удалил Андрея Шевченко, показав ему две желтые карточки за 16 минут пребывания на поле.

2387087652db1cf673f5c88064d6c2c4.jpg

Бьорн Кейперс (справа)

Добавим, что 39-летний Кейперс является арбитром ФИФА с 2006 года.

Кроме голландца, на матче будут работать его соотечественники: Сандер ван Рукел, Эрвин Зейнстра, Пол ван Букел и Ричард Лисвелд; четвертый рефери — Том-Харальд Хаген из Норвегии; делегат УЕФА — Армен Минасян из Армении.

Неважна в нього репутація для нас.Невже Платіні так за переживав за свою Францію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчик-символ победы Украины

Журналисты нашли мальчика, чья фотография вчера взорвала интернет.

Как сообщает inspired.com.ua, эта фотография получила несколько тысяч лайков в социальных сетях Facebook и Вконтакте, а также ее опубликовали в своих твиттер-аккаунтах ведущие спортивные издания мира, которые читают миллионы.

Причина такой популярности проста: на лицах ребенка честные эмоции радости от успеха - все то, чем жила вчера вся Украина во время матча со шведами.

Как оказалось, мальчику 6 лет, он живет в Киеве, и зовут его Тимур. Это был первый футбольный матч, на который он попал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я хочу пригадати юзвєря gusarchik, передать йому прівєт від усіх вболівальників нашої збірної

Привіт приймається. Україну врятував щасливий випадок і гравець з призвіщем поета.

Але попереду 2 поразки, так що готуйтесь :)

Що мені особисто найприкріше - нажаль найгірші традиції російського "пивного патріотизму" переповзають до нас. Не знаю, як було у 2006 році, але не памятаю такого дикого тупого ажіотажу. Поки що пивним патріотизмом прониклись не всі, на Лесі декілька пяних придурків намагались розвести людей на кричалки, але на щастя більшість ще адекватна. Проте процес вже почався.

и зовут его Тимур

справжній українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мені особисто найприкріше - нажаль найгірші традиції російського "пивного патріотизму" переповзають до нас.

Курортінг, ти?

Причина такой популярности проста: на лицах ребенка честные эмоции радости от успеха - все то, чем жила вчера вся Украина во время матча со шведами.

Там таких мальчіків було пару десятків точно, на всіх не вистачило камер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що спілкування неминуче переходить на апеляцію до особистостей, тільки підтверджує що я правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку 90-х я розмножувала теперішній гімн України на друкарській машинці під копірку. Моя мама зазнавала тиску на роботі як рухівка.

А тепер, коли я вночі чую під вікнами гордо співаний гімн України - тішусь з того, що хоч на ці дні країна не буде роз'єднана політиканами.

І хай це буде тимчасова ейфорія, але вона варта того! Варта, бо всі відчувають гордість за свою країну і в цьому єдині!

І не треба каркати, тіпун тобі на язик! :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там таких мальчіків було пару десятків точно, на всіх не вистачило камер.

щось не зрозумів до чого ти ведеш)? Я наприклад за нього дуже радий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фан-зона до Євро-2012 у Луцьку з’явиться під кінець чемпіонату Європи

У Луцьку фан-зона до Євро-2012 з’явиться 21 червня і працюватиме до 1 липня. Про це повідомив помічник міського голови Богдан Гончарук, - інформує «Під прицілом».

За словами Богдана Гончарука, сьогодні радник міського голови Володимир Пащенко перебуває в Києві, де і вирішує деталі з приводу організації фан-зони у Луцьку. Про подробиці організації Володимир Пащенко доповість завтра на оперативній нараді.Як відомо, чемпіонат Європи з футболу UEFA EURO 2012 триває з 8 червня по 1 липня. Тобто, лучани матимуть свою фан-зону лише під кінець чемпіонату.

Все робиться через ж... :0164:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку 90-х я розмножувала теперішній гімн України на друкарській машинці під копірку. Моя мама зазнавала тиску на роботі як рухівка.

А тепер, коли я вночі чую під вікнами гордо співаний гімн України - тішусь з того, що хоч на ці дні країна не буде роз'єднана політиканами.

Ласка, ну ви ж начебто розумна людина. Ви ж повинні розуміти, що ці люди, завтра вийдуть на вулицю і будуть говорити "тупою креольскою російською", жбурляти бички під ноги, і слухати в кращому радіо рос. попсу. Ну не патріотизм це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що спілкування неминуче переходить на апеляцію до особистостей, тільки підтверджує що я правий.

І де я апелював до особистостей? Ти дуже нагадуєш одного персонажа, от і усе. Носінг персонал.

щось не зрозумів до чого ти ведеш)? Я наприклад за нього дуже радий

Я теж радий. Але з нього роблять звєзду, хоча таких звьозд там багато. Одразу пригадується звідки прийшла популярність до Памели Андерсон. Стадіон, чемпіонат світу 1986...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після перемоги над шведами Шевченко потрапив у ДТП

Капітан збірної України з футболу Андрій Шевченко за три з половиною години після матчу, де він забив у ворота шведської команди два голи, потрапив в аварію. Як йдеться у сюжеті ТСН.Особливе, в дорогий Porsche форварда врізався китайський джип. На світлофорі на розі центральних столичних вулиць Льва Толстого та Басейної Андрій пригальмував, щоб пропустити пішохода, і в цей момент ззаду його вдарив автомобіль. На ексклюзивних кадрах ТСН видно, що тільки-но футболіст вийшов поглянути на пошкодження, як біля його машини зібрались шанувальники - пофотографуватись.

В машині поруч з Андрієм сиділа його вагітна дружина Крістіна Пазік. Ані він, ані вона не постраждали. А от машина пошкоджень зазнала. Прокоментувати аварію для ТСН.Особливе погодився друг Андрія Шевченка гонщик Олексій Мочанов. "Шеві з "панамерами" весь час не щастить. То в нього якась дружина хокейного тренера заїде... На жаль, закони фізики однакові як для китайських джипів, так і "панамер", - сказав Мочанов.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayi...apiv-u-dtp.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нападение на российских болельщиков в Варшаве.

Российские болельщики подверглись нападению со стороны польских фанатов во время

шествия в Варшаве

. В ходе беспорядков несколько человек были доставлены в полицейские машины для оказания помощи. Пока неизвестно, являются ли пострадавшие гражданами РФ.

На протяжении всего времени шествия россиян их атаковали польские болельщики, передвигавшиеся мобильными группами по 5-10 человек с обеих сторон от колонны.

Непосредственно у Национального стадиона, на котором в 22.45 мск пройдет матч между сборной России и Польши, поляки стали закидывать полицейских файерами и стеклянными бутылками, и в итоге стражи порядка были вынуждены открыть шумовые предупредительные выстрелы в воздух.

Затем органы правопорядка Варшавы стали вытеснять польских болельщиков с пути движения колонны. Марш российских болельщиков был приостановлен в 150 метрах от стадиона.

Відео тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...