Перейти до змісту

Порадьте пральну машину


Shoom

Рекомендовані повідомлення

Друзі, потрібна порада. Полетіла пралка, старенький німецький автомат. В принципі, брали вже потриману. Служила справно 6 років. Майстер подивився, сказав, що ремонтувати сенсу немає - краще додати грошей і взяти нову. Поділіться досвідом, будь ласка, порадьте що-небудь не дуже дороге, але надійне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми знову німецьку не нову. Тільки йди обирати з майстром.

Моя німецька не нова - 10 років служить. Головне - час від часу заглядати туди. (профілактика).

Це, тепер, лотерея. Як повезе, може і нова 6 років не прослужити. А грошей заплатиш - дай дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Whirpool - працює вже 7 років, і тільки недавно "полетів" нагрівач, пралка використовуеться 5 днів на тиждень,загалом,вже переконавс, треба такі речі як пралки/холодильники брати відомих виробників. Не знаю як щодо інших виробників але коли купував пралку мені порадили взяти нову але не в маркеті (фокс і т.п.) а нову в магазині,різниця в тому що в магазині вона привезена з Польщі,я послухав і не пожалкував,знайомий купив таку саму але в маркеті - за 5 років 4 ремонти і зовсім не безкоштовні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bosch WAA16161PL - польська, мінімум електроніки.

Вже 4 роки без ніяких нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вона 6 років пропрацювала і ви її брали б / у, то це ще пощастило! Взагалі термін роботи пральки років 7 максимум . . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вона 6 років пропрацювала і ви її брали б / у, то це ще пощастило! Взагалі термін роботи пральки років 7 максимум . . .

Не згідний. Що в пралці є такого з ресурсом в 7 років? Тени, підшипники, прокладки - це розхідні матеріали і міняються "на ура", тому до уваги не беремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вона 6 років пропрацювала і ви її брали б / у, то це ще пощастило! Взагалі термін роботи пральки років 7 максимум . . .

Так я ж і не скаржуся, розумію все, поради прошу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще призбирати трошки, взяти якусь із Зануссі. Послужить довго. У нас вже 4 роки, 2 останні стираємо дуже часто - двоє малюків у нас) Ще не скаржимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дуже дороге порадити можна, а от надійне... тут ніхто гарантій не дає. будь-що може вийти з ладу. те ж недбале використання і відсутність профілактичних заходів боротьби з жорсткою водою можуть будь-яку пралку зіпсувати. на сьогоднішній день я б взяв шось типу Bosch, Siemens, AEG зібране в Польщі чи Німеччині. обов"язково з можливістю регулювання обертів і температури води незалежно від вибору програми. особисто мені так зручніше. можливо варіант не самий дешевий, але думаю, надійніше розрекламовааних у нас марок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут пральну машину взагалі можна виграти. Кумедний конкурс. Спробуй, може, взагалі вийде заощадити)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив miele за 2800 грн. Не нову. Але ж то ЗВІРЮКА!!! Це на Яровиці магазин Б/В меблів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут пральну машину взагалі можна виграти. Кумедний конкурс. Спробуй, може, взагалі вийде заощадити)

О, і я спробую! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую) В конкурсах не дуже щастить, але чому б не спробувати) Сяду напишу зараз, чому мені пральна потрібна. Буду пробивати на жалість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Люба нова побутова техніка з Євроми

Приємні ціни

Дзвоніть не пожалієте

0965179934- Богдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Знайшов непогану інструкцію як вибрати пральну машину, можливо комусь стане в пригоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Немного истории из эксплуаатации своей стиральной машины "BOSCH WOH 8710"/ Купил я ее в 2002 году, после ТО, год выпуска 1994, вертикалка. На сегодняшний день с 2002 года была в ремонте 3 раза (последние 1,5 года). Поменяли: подшипники 2х150грн=300грн, реле 40 грн, плата (замена на б.у.) - 200грн., впускные электроклапаны 180грн.. Это при том, что последние 5 лет в сельской местности напряжение в сети УЖАСНОЕ, воду заливал ведром через верх, и этой зимой она (стиралка) стояла в помещении, где замерзала вода. Согласен, что условия эксплуатации спартанские.

Я к тому, что BOSCH - имхо, достойный выбор с 2-х летней гарантией. И сервис центр хороший (быстрый) в Луцке есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

прийшов час міняти пралку

потрібна повно-габаритна з завантаженням 9кг

вибір поки падає на SAMSUNG WF906P4SAWQ Eco Bubble

є власники пралок з цим Eco Bubble? - поділіться враженнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мой совет - Bosch :0013:

Чем меньше электроники!!!

В управления программами

Механика надежней!!!

И ремонт в случае чего не дорогой а что такое электроника - процессор сгорел и приехали и не каждый мастер заменить сможет скорее даже скажет целую плату менять он больше заработает и работы ему меньше а Вам платить.

Выбор за Вами, желаю удачной покупки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Можливо комусь стане у пригоді телефон людини, яка продає дві робочі пральні машини Ardo та Samsung. З її слів ціна 700 грн. та 900 грн.

Вся додаткова інформація по телефону (050) 842-97-91 пані Галина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо комусь стане у пригоді телефон людини, яка продає дві робочі пральні машини Ardo та Samsung. З її слів ціна 700 грн. та 900 грн.

Вся додаткова інформація по телефону (050) 842-97-91 пані Галина.

Ціни зменшились та добавили ще одну машинку LG WD80157N. Фото трьох машинок можна переглянути тут: http://stiralkashop.com.ua/ad-category/prodam-stiralnuyu-mashinu-b-u/lutsk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Планую брати пралку, не дорогу до 2500грн.

Зупинився на ZANUSSI ZWH6120V

Хто що скаже на рухунок цієї фірми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. обороты отжима не менее 1000, тогда белье будет почти сухим, важно, если маленький ребенок

2. лучше взять с верхней загрузкой, во-первых течь будет меньше, второе -при износе подшипников и пластиковом баке барабан пропиливает бак и.. не заклеишь (был опыт диагностики у соседа, не все хозяйки/хозяева смогут вовремя определить износ), все остальные за и против на Ваш выбор

3. с механическим командоаппаратом сейчас не выпускают, только б/у.

У матери: стоит вирпул WT63131-1-800. Покупалась у знакомых в их сети магазинов не скажу какой (сейчас существует) новая, нам вроде как дешевле. Машинке уже лет 10, вроде стирает. Когда ее поставил, вроде все норм, но при отжиме-вибрация. Ну, думаю, новая, так надо значит, купил коврик для ног, силиконовый, с длинным ворсом, постелил под нее и вроде не скачет по полу. А потом через пару месяцев чего-то делал, решил, как обычно, посмотреть че там внутри. Перевернул боком и заглянул по низ. И вижу: бак висит на пружинах, снизу два аммортизатора, верхнее ухо к баку, нижнее - к раме машинки (для тех, кто не в курсе). Так вот, один аморт верхним ухом висит в воздухе. Креплнение - не болт с гайкой как на старых, а пластмасс. дюбель, вставляется в совмещенные отверстия ушей аммотра и бака и фиксируется своими защелками, тоесть уже вылетеь просто так не может. Дополнительно в этот дюбель вставляется свернутый в трубочку из листового металла стержень-стопор, уже этот дюбель хрен куда вылетит. Я его вставить до конца не смог, для молотка нету места, а спец клещи делать не стал, запрессовал как смог. дюбель висел не помню уже где, на баке или аморте "наживленный"

.

Вот так, собрана она где-то там, но как видно, ничего оно не значит, брак делают везде и все. Кстати подыкхают они довольно-таки быстро, особенно на старых, так что если вибрирует сильно-проверить, возможно пора менять, купить можно в нэте.

У тещи: купил в фокс лохстроте Горенье WT63131, год работает, вроде нормально, было пару глюков, сейчас не скажу каких, у тещи надо спрашивать, чего -то там при завершении стирки табло показывало не "0" а.. не помню, а потом вроде прошло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...