Перейти до змісту

Хто зможе зробити те, що ще ніхто не зумів?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Мавпа (я) не вміє тримати рівновагу, боїтьсть висоти (навіть з вєліка) і вапЧЄ трусіха!!! Навчіть кататись на вєліку!!!

Зробіть з мавпи людину)))

ПС: Багато хто пробував і не виходило(((

ПСС чи ППС: не безкоштовно ясєн п-ц :)

,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеться побороти страх висоти, для початку я би виліз на якусь високу споруду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мавпа ти не вміла тримати рівновагу, то не могла б пересуватись на двох (ногах, колесах - все одно, імхо). Отже, причина банальна.

Спробуй почитати тут, а також розповідь Марка Твена "Укрощение велосипеда" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, допоможу подолати боязнь велосипеда. Не посиланнями і порадами, а практикою. Без-воз-мез-дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, допоможу подолати боязнь велосипеда. Не посиланнями і порадами, а практикою. Без-воз-мез-дно.

Готова до падінь і синців! ))) Але вєла в мене нема(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ніхто тебе розумію - до цього літа не вміла сама. Кілька разів були спроби - марні.

З впертості взялася ще раз, падала, роздерла собі плече, поцілувала всі сусідські забори, раз 100 посварилася з "тренером" (чоловіком))),

але освоїла десь за тижні 2. Бажаю удачі!! Набирайся терпіння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "мавпу" неЗакачує в маршрутках, в автомобілі, на гойдалці? чи бувають сновидіння: що лячно спускатись з високих споруд? Якщо так то певно є проблема з вестибулярним апаратом. Саме цікаво що вел якраз добре тренує вестибулярку :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мавпа не вміє плавати, кататись на лижах і ковзанах. І ваааапчє дика))))

Але все по-порядку: спочатку ровер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мавпа не вміє плавати, кататись на лижах і ковзанах. І ваааапчє дика))))

Але все по-порядку: спочатку ровер!

Оптимальний варіант- тренер з тріатлону ;) , щей біг полюбиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може є якась школа в Луцьку? Так щоб там і ровери для чайників були, і тренери з міцними кістками і нервами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борді є розділ Велоparty. Чому б там не написати? Хтось би та допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, навчу на своєму лясі. Надіюсь, твоїх кісток і моїх нервів вистачить. Відправив деталі в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перш за все,треба зробити собi правильну мотивацiю, чим мотивацiя сильнiша,тим бiльше шансiв досягти успiху,якщо звичайно це не виходить за межi реального

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеться побороти страх висоти, для початку я би виліз на якусь високу споруду...

Хулє толку? Люди стрибають з банджі з мостів, з парашутом, але страх висоти не зникає. Нормальна захисна реакція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, не зовсім згідний.

Вже багато років друга моя спеціальність - покрівельник (див. фото).

Наприклад, тут висота порядка 18-20 м

0_7953c_c12137d7_L.jpg

0_7953d_5926650b_M.jpg

і з часом відчуття страху висоти не те, щоб зникло. просто звик його в собі давити.

А страх впасти і стати калікою як був, так і лишився.

А з страх впасти з велосипеда, як на мене, то все фігня. Скільки там висоти чи швидкості? Це ж не дх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ніхто тебе розумію - до цього літа не вміла сама. Кілька разів були спроби - марні.

З впертості взялася ще раз, падала, роздерла собі плече, поцілувала всі сусідські забори, раз 100 посварилася з "тренером" (чоловіком))),

але освоїла десь за тижні 2. Бажаю удачі!! Набирайся терпіння)

Сонце, а зараз як? Можеш отак просто сісти і поїхати у своїх справах по місту?

Бо я про це мрію )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, не зовсім згідний.

А з страх впасти з велосипеда, як на мене, то все фігня. Скільки там висоти чи швидкості? Це ж не дх?

Угу, дах теж не міст висотою 60 м і не літак на висоті 1 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 сансет: коли пишу дх, маю на увазі дх - гугл допоможе (а не покрівлю ака дах - слава Богу, з грамотністю все ок). Не вважаю себе мегокрутим чи спайдерменом, але навряд чи ви маєте поняття про роботу на такій висоті ( а не про ви###бони з мотузкою на мості).

По темі. Реально поки всі активно розводять флейм і тицяють посилання й дають поради з психологічної підготовки до їзди на лясі, а як до діла, то з мотороллою ми вже домовилися і поки вона не зробить свій перший баннік і віллі (жартую, звичайно) та не відзвітує про свої успіхи тут, роздувати тему смислу не бачу. Моє вам імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, коли навчишся тримати на вєліку рівновагу і їхати по прямій, маневрувати добре вчитись граючись в "квачика" ще з кимось на другому вєліку в обмеженому просторі - квадраті десь метрів 15*15. Наприклад в невеликому дворіку. Мені таке тренування в свій час дуже багато дало. Правда вєлікі були "Орльонок" vs. "Десна", вони більш маневренні ніж сучасні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 сансет: коли пишу дх, маю на увазі дх - гугл допоможе (а не покрівлю ака дах - слава Богу, з грамотністю все ок).

53TAW2vR.png

гугл не допоможе. на запит із двох букв - він пошле на три.

Не вважаю себе мегокрутим чи спайдерменом, але навряд чи ви маєте поняття про роботу на такій висоті ( а не про ви###бони з мотузкою на мості).

З таким же понтом можна назвати вашу роботу "ви###бони з мотузкою на куполі (під куполом)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мавпа (я) не вміє тримати рівновагу, боїтьсть висоти (навіть з вєліка) і вапЧЄ трусіха!!! Навчіть кататись на вєліку!!!

Зробіть з мавпи людину)))

ПС: Багато хто пробував і не виходило(((

ПСС чи ППС: не безкоштовно ясєн п-ц :)

,

Та же беда-все детство учился-надоело и бросил это грязное дело

Зато мавпочка офігено малює, а я на этом поприще отошел не дальше австралопитека который камнем высекал рисунки на скалах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 MOTOROLLLA

Можу, але трохи машин боюся) Стараюся їздити там, де менше.

Коли перший раз їхала від себе (Львівська) на ГПЗ, то так тісненько до бровочки їхала, аж кросівок

терся))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...