Перейти до змісту

2 часових пояси - хто за


Korting

Чи підтримуєте ви введеня 2 (двох) часових поясів на території України?  

86 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
А державні установи? Комунільні і т.д.
Вони, як правило, з 8 до 17. Приватні підприємства - з 9 до 18 (або "поки звіт не здасиш" :) ). Укрпошта - з 8 до 19. Обід - в Луцьку, як правило, з 13 до 14, в Ковелі - з 12 до 13. Воопщєм, - всьо смєшалось: люді, коні...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А державні установи? Комунільні і т.д.
Вони, як правило, з 8 до 17. Приватні підприємства - з 9 до 18 (або "поки звіт не здасиш" :) ). Укрпошта - з 8 до 19. Обід - в Луцьку, як правило, з 13 до 14, в Ковелі - з 12 до 13. Воопщєм, - всьо смєшалось: люді, коні...

поні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкратце хочуть перейти на зимовий час і там вже і залишитись назавжди.

так буде само нормально. хоча мені мені і з переходом нормально жилося. Якщо ж перехід забирати - лишитися потрібно на тому, що більш комфортним, а ним є зимній ( +2 ).

Ага, і 6-игодинний робочий день... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значіть нада в ковлі атдєльний часавий пояс забабахати - трєбую додать в галасавалку.

так у всіх районних центрах, не лише в Ковелі, працювала колись в управлінні лісового господарства: в нас робочий день був з 9 до 18 год., обід з 13 до 14 год.; в лісгоспів - з 8-до 17 год., з обідньою перервою з 12 до 13 год., якщо дотримуватись такого графіка, то з робочого процесу випадає чотири год., карочє, і робочий день в мене починався з 8 ранку і обідньої перерви нормальної ніколи не було (по лісгоспах юристів на той час було завжди 10-13 чоловік,причому стабільних 5 чол., по остальних - страшна тєкучка, всіх не привчиш :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я улявляю як будуть працювати банки, банкомати інший мережевий софт, онлайн ресурси ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба взагалі передивитись графік роботи всіх установ.

Зробити все в режимі одного вікна, побудувати величезну будівлю де в ній, всі установи Луцька, зайшов і всі питання собі порішав - я маю на увазі "паперові установи", податкові, БТІ, і там ще купа всяких.

На рахунок часу, тут така штука... що наприклад Зимою добре що гидини переводять назад, тому що з роботи оснвоная маса рулить не в кромешній тьмі, хотя тут друге питання, чому так мало фонарів працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво як розклад поїздів будуть робити, чи до їхав до іншого поясу - стій 1 годину? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли свого не вистачає - чужий мозок не поможе.

це про топікстартера? :)

Х**ва мода. він же тобі з бана не відповість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли свого не вистачає - чужий мозок не поможе.

це про топікстартера? :)

ет я про тих в кого рефлекс пАвлОва, коли бачать підняту руку перед собою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...