Перейти до змісту

Фасованная вода представляет опасность (Список торговых марок)


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Фасованная вода представляет опасность (Список торговых марок)

Фасованная вода является опасной, особенно, для детей, в частности, та, которая имеет долгий срок хранения, так как в ней присутствуют антибиотики и консерванты. Об этом 17 мая на пресс-конференции в прямом эфире радиостанции "Киев" сообщил директор Института коллоидной химии и химии воды Национальной Академии наук Украины (НАНУ) Владислав Гончарук.

Как передает ЛІГАБізнесІнформ, по результатам биотестов 30 марок фасованных вод, проведенных Институтом коллоидной химии и химии воды НАНУ, к опасным (по индексу общей токсичности) причисляются такие воды: "Кроха", "HiPP", "Добра вода", "Трускавецкая Заповедная", "Небесна криниця", "Апе-Голд".

По словам Гончарука, к небезопасным причисляются воды: "San Benedetto", "Evian", "Ордана", "Йодис", "Старый Миргород", "Джерела Боржоми", "Остреч", "Малятко", "Бон Аква", "Эден", "Юрське джерело", "Аква Сантал", "Ремедия", "Vittel", "Эко-Винни", "София Киевская", "Оболонская-3", "Bon Boisson", "Трускавецкая новая", "Винни", "Эталон".

Безопасными, по результатам тестов Института, являются фасованные воды "Цилюща", "Бебивита" и "Моршинская".

"Я призываю фирмы пройти наши тесты", - сказал Гончарук. По его словам, газированная вода также токсична и ее можно употреблять только для утоления жажды, а не как питьевую воду. "Очень опасны напитки "Coca-Cola". Фирма уже дискредитировала себя во многих странах мира", - рассказал директор Института коллоидной химии и химии воды. По его мнению, результаты тестов этих напитков "были бы супер-отрицательны".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морщинська "сделала" Бонакву! Урра!

Купуемо украинське! :smile3:

ЗЫ "Йодис" - это та, которую в Луцке на всех радиоканалах крутят? Ню-ню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать: "Кроха", "HiPP", "Добра вода", "Трускавецкая Заповедная", "Небесна криниця", "Апе-Голд" не заплатили товарищу "Владислав Гончарук" вот и результаты такие :smile3:)))

Самое интересное что "Кроха", "HiPP" это для младенцев. Плохо если действительно так.

Из всех пью только Моршинску и Кока-колу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі газовану воду краще не пити...

Все діло в СО2. Від такої води можна добряче потовстіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все діло в СО2. Від такої води можна добряче потовстіти

если выдыхать - то всё ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать: "Кроха", "HiPP", "Добра вода", "Трускавецкая Заповедная", "Небесна криниця", "Апе-Голд" не заплатили товарищу "Владислав Гончарук" вот и результаты такие :))))

Не согласен. Или это шутка, раз смайлы проставил?

Не думаю, что такому уважаемому заведению как НАНУ выгодно себя дискредитировать. Если человек с головой, он это понимает. И я уверен, что еще не все в нашей стране покупается/продается.

ЗЫ: Сам скептик и мог бы сказать что-то подобное, но в данном случае почему-то доверяю.

если выдыхать - то всё ОК

Приколист, однако :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морщинська "сделала" Бонакву! Урра!

Купуемо украинське! :smile3:

ЗЫ "Йодис" - это та, которую в Луцке на всех радиоканалах крутят? Ню-ню.

неа,в нас крутять вроді Йоданку, а Йодіс це чернівецька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо чесно,то вода в нашому пластику взагалі небезпечна(особливо для мужиків).Чомусь про це замовчують.Коли мені це пояснили-то вже більше року купляю тільки скло(до речі моршинську),дома поставив хороший фільтр,а питну замовляю в великих бутлях(там пластик по вищим стандартам).Газовану пью в рідких виключеннях-коли немає альтернативи.СО2 шкідливо впливає на слизову. Наслідки відчуєте з роками. Крім того здається в мінеральних бутильованих водах зберігається десь тільки 2-4% корисних речовин,в порівнянні зі свіжовидобутою.

Вода для людини найважливіша річ.Як там співа вусатий дядько? "Без води і не туди і нє сюди". Не пийте помиї! Рекомендую подивитись фільм про воду!(знову ж таки моршинська представляє))).В мене є AVI,але рекомендую в там-тамі купити ДВД.

Сумніваюсь що все це куплене,бо в аутсайдери попала Добра вода,а я знаю,що вони заплатять що завгодно аби їх пропіарили позитивно(я з ними співпрацював).

А про коку читайте тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато кока-колою смола з машин відмивається просто супер :smile3:

Так що робіть висновки :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю фільм про воду, тільки вже його не моршинська представляє і там нема тестів води, , а скачаний він з інфосторе, доречі дуже багато чого цікавого про воду. В нас на Україні, якщо робити вибір з простої не структурованої води, то краще взяти моршинську, багато людей, які розбираються в воді позитивно про неї говорять.

Аналогічно притримуюся думки шо газована вода приносить багато шкоди для організму і пити її в крайніх випадках, перд тим трохи почекавши поки вийде весь газ.

Взагалі прочитав декілька книжок про воду, і хочу сказати шо вона лікує дуже багато хвороб, якшо її достатньо в день випивати, приблизно 2,5 літра на 70 кг ваги ( з розрахунку 30 грам на 1 кілограм ваги) і потрібно правильно пити, тобто в любому випадку за годину до їжі, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПІД ЧАС ЇЖІ, і бажано півтори години після сніданку/обіду/вечері. Багато хто може не повірити, але допомагає набагато краще чим ліки в багатьох випадках. Взагалі якшо когось цікавить можу закинути відео, де є багато цікавого, але не менше є в книжках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі вранці дивився ТВ і там шла реклама структурованої води.

Хто що скаже на рахунок цього.

З.І. Вибачте що відхожу від основної теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в последнее время запал на КУЯЛЬНИК КИСЛОРОД - негазованная вода, но обогащенная кислородом. во вкусе есть молочные оттенки, но вода очень чистая - выкипает полностью, осадка не остается. ну и немного бодрит, хотя это наверняка субьективно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ вроді про водичку багато написано.

Вдома можна робити так:

1.Налити воду

2.Відстояти її хоча б добу

3.Налити в миску

4.Поставити в морозилку

5.години через 2-3 зібрати перший лід і викинути-то перша гідота(сама проста)

6.поставити знов

7.годин через 6-8 дістати миску

8.видовбати дірку і злити ту воду що не замерзла(то найбільша гидота).

9.кригу яка залишилась потихеньку розтопити і маємо структуровану(джерельну) воду.

Можна її якості ще поліпшити

а)нагріти до появи дрібних бульбашок

б)пропустити через магнітну лійку

в)кинути в банку з водою срібну монетку і маленький кремнієвий камінь

г) "дати" водичці послухати класичну музику(але не Баха)

Пийте на здоровля! ;)

ЗІ так робив ще до появи фільму про воду,а тепер тіпа взагалі авторитетно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE:

Так, такими способами як описано в першому прикладі, можна отримати досить чисту та воду. Та нарахунок користі можна сперичатись... адже після заморозки і розморозки вода просто втрачає колишню структуру та не нисе ніякого інформаційного багажу - вона просто вода. А от коли туди кинути монетку зі срібла, то вода справді набирає цікавих лікувальних, антисептичних та антибактеріальних властивостей - це жива вода! (не дарма коли у церкві святять воду, то опускають у неї срібний хрест).

2 All

А взагалі, ще знову підтримаю думки людей нарахунок шкоди пластикової посуди та СО2.

Справді, поважайте себе - не пийте всяку каку. Всім відомо що людина на 70% складається з води, тому наскільки корисна рідина потрібна людині, довго думати не потрібно.

Пийте Моршинську! Респект! :D

З.І. Підтримую Шкодера КУЯЛЬНИК КИСЛОРОД - Бомба вода ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE:

Так, такими способами як описано в першому прикладі, можна отримати досить чисту та воду. Та нарахунок користі можна сперичатись... адже після заморозки і розморозки вода просто втрачає колишню структуру та не нисе ніякого інформаційного багажу - вона просто вода. А от коли туди кинути монетку зі срібла, то вода справді набирає цікавих лікувальних, антисептичних та антибактеріальних властивостей - це жива вода! (не дарма коли у церкві святять воду, то опускають у неї срібний хрест).

Вода ніколи не втрачає своєї структури.Вода може бути в трьох станах-рідкому,твердому та газообразному(не знаю чи грамотно написав).

Після переходів з одного стану в інший вона може поміняти свої якості(дисцильована вода з пару).

При правильній заморозці-розморозці ми позбавляємось від шкідливих домішок і включень(важкі метали,солі,хлор тощо).

Структура втрачається в мікрохвильовці.

До речі проводили дослідження свяченої води і вода хрещена деревьяним хрестом і срібним була однакової якості.Довго стояла і не портилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода ніколи не втрачає своєї структури.Вода може бути в трьох станах-рідкому,твердому та газообразному(не знаю чи грамотно написав).

Ладно не по темі, але не міг не промовчати. :(

Так вода існуе в різних фізичних станах, та оскільки структура води формується з клачтерів і ця структура може бути завжди різна, то дослідники так і кажуть:

"Вода втрачає інформаційну насиченість (СТРУКТУРУ !!!) при переході з одного фізичного стану в інший"

Якщо цікавить питання структури води є спеціальний ресурс http://wateroflive.ru/index.html.

Раджу також подивитись документальний фільм "Вода" телеканалу "РОССИЯ", доречі йшов колись по "1+1" - будете більше знати про її структуру. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот фильм как по мне - полнейший бред из разряда ненаучной фантастики.

"... скажите воде "спасибо" и она начнет светиться, излучая положительную энергию..." - утрирую, но факт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле ученые уже давно бьются над тем,как считывать с воды информацию.Ведь уже известно,что вода самый идеальный носитель информации.Она помнит даже кайнозойские времена и проч.Но не буду расписывать много, вижу тут имеются скептики)). Сделайте дома простые опыты и сами убедитесь,что слово-сила.На слово реагирует не только вода,но и растения,камни.И реагируют они на разные слова по разному,так же как и мы.Просто на воде это лучше видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миргородська краща думаю..... :closedeyes:

На основі яких фактів, в тебе склалася така думка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...