Перейти до змісту

Як привчити маля засинати в ліжечку, а не на руках?


ProektanT

Рекомендовані повідомлення

Малому 14 місяців, з народження засинає лише на руках. Останнім часом, почав майже кожну ніч просинатися, і приходиться постійно заколихувати. На руках спить, а коли перекладаю в ліжечко, відразу просинається. Це все відбувається в один той самий час - з 3 до 6 ранку. З кожним днем малюк росте і заколихувати його стає все важче і важче. Можливо хтось знає спосіб як навчити малюка засинати самому в ліжечку? І як позбутися поганого сну в даний період?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокидається, можливо, хоче їсти-пити - даємо маму з молочком чи пляшечку з водою/сумішшю. Можливо вечеря не дуже ситна для малюка, тому й не вистачає до ранку. Можливо дуже мокрий підгузник - міняємо. А може "знущається" з вас - прикольно, щоб поколисали :D Насправді, сама знаю по старшій донечці, що то зовсім не смішно. Колисали на руках до 1 року і 3 міс., одного дня моя спина і руки мені сказали "Усьо! Хватить!", після того 5-6 ночей звикання засинати самій - спокій в кімнаті задовго до сну, трошки носимось на руках, а потім з плачем в кілька хвилин засинання , будучи поруч з малям, тримати за ручку, співати, робити все, що завгодно тільки не здаватись і не брати на руки. Було дуже важко, але саме так відівчили від спання на руках. Або просто не кладіть до ліжечка, а спіть разом у великому дорослому, мамі спокійно, дитинці затишно (але не факт, що потім від цього не треба буде відвикати).

З меншенькою знали цю "підставу", тому не колисали жодного дня - одразу чухали, муркали, гладили... засинала сама.

Ну, терпіння вам!!! :g26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ProektanT, груддю кормитеся? Чи уже ні? Менший малий засинав біля грудей було без проблем. Заснув - переклали у ліжко.

Зараз засинає під шепотіння казок на вушко.

sweetlena права. Варто переглянути вечірній раціон. Може їжа "затяжка" чи навпаки її мало. Можливо хоче пісяти під ранок (природний годинник не відміняв ніхто) і прокидається.

Варто поспостерігати. Ну, і процес відвикання зазвичай більш болючіший для батьків, аніж для дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Моєму малючку місяць...він у мене перший))) Тому для мене усе вперше. Багато говорять що шлунки хлопчиків капризніші а ніж дівчаток. Та сама ситуація за ніч прокидаємось 3 - 4 рази, постійно одна і таж процедура - заміна памперса,циця,відрижка - сон...

Потрошки пробуємо Еспумізан, (Бебінос - ацтой!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми поряд з нашим, дорослим, ліжком поставили дитяче в 1 рівень зі знятим бортом - мала засинала біля мами але в своєму ліжку. Ніколи не колисали. Племінницю колисали батьки до 3х років - дуже проблематично в такому віці відучити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже відучили, як рекомендувала sweetlena. перших 2 тижні було дуже важко, малий не засинав до 2-3-х ночі, але сон його переборов. Тепер в 22.00 сам проситься в ліжечко, ми лягаємо по боках, гладимо, казочки роказуєм, пісеньки співаєм і без проблем засинає, потім перекладую в його ліжечко і він там спить до ранку. Час-від часу просинається, хникає, даєм йому попити і він далі засинає. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрошки пробуємо Еспумізан, (Бебінос - ацтой!!!)

ми користувались тільки тоді, коли животик здувався - і то тільки на ніч пів дози...

Ми поряд з нашим, дорослим, ліжком поставили дитяче в 1 рівень зі знятим бортом - мала засинала біля мами але в своєму ліжку. Ніколи не колисали. Племінницю колисали батьки до 3х років - дуже проблематично в такому віці відучити.

100%

і від себе: діти ростуть дуже швидко. ви не встигнете натішитися тим що дитинка на руках і притулена до ваших грудей засинає... через 2-3 роки вам захочеться такого, але дитятко вже не дасть...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікар у дитячій лікарні порадив до 4-х разів на день давати Еспумізан по маленькій ложечці.

Малюк так не напружується, краще випорожнюється...Бо це була серйозна проблема))) Мій товариш розповідав,що йому від коліків допомогла тільки газовідводна трубочка...перешукав у Луцьких аптеках, там тільки такі маленькі як джгутики трубки дають...Він житель м. Києва, предав мені ті трубочки, вони зі спеціальним обмежувачем, тобто далі чим потрібно не зайде....і все малюк стриляв як з кулемета і легше було йому...

Особисто я ще не пробував трубочку,боюсь трохи))) Але далі побачу...заради малючка готовий на все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій товариш розповідав,що йому від коліків допомогла тільки газовідводна трубочка...перешукав у Луцьких аптеках, там тільки такі маленькі як джгутики трубки дають...Він житель м. Києва, предав мені ті трубочки, вони зі спеціальним обмежувачем, тобто далі чим потрібно не зайде....і все малюк стриляв як з кулемета і легше було йому...

Замість газовідвідної трубки купуйте жіночий урологічний катетер, вони йдуть стерильні, одноразові. Купити можна в медтехніці (на Грушевського наприклад), або в аптеці дитячої лікарні. Починаючи з 8-го розміру. Ними неонатологи в пологовому користуються, мені показала лікар, я теж застосовувала дитині.

А ще добре контакт з тілом. Прикладайте собі до тіла животиком, дитина заспокоюється і животик таким чином гріється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від коліків в животику дуже добре допомагає укропна водичка,її готують в аптеці на Пугачова(аптека-музей),а від запорчику часом достатньо змастити пупок та навколо нього домашнім топленим маслом.

А стосовно сна,то не спішіть діток спати самостійно,підростуть самі попросяться.А поки маленькі їм контакт з батьками просто як повітря потрібен.Вони тоді добріші виростуть.І на ручки іх беріть як тільки попросяться,навіть і в 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З першим проблем не було. Другий вирубається під Emma Shapplin (Класичний кроссовер), спробуйте, а вдруг допоможе. А взагалі думаю, можливо, дитину розбалували, привчили до рук, з другою має бути все добре, вже не та увага )))) Удачі, все буде добре, засне і без рук в свій час. Ніхто не казав, що буде легко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від болей у животі, рятувалися теплою пелюшкою. Праскою нагрівали пелюшку (згорнуту у 6-8 разів), і клали на животик. Від тепла, м'язи розслабляються, болі проходять, гази відходять.

Також, замість трубочок, можна грушу (спринцовку), зі змінним наконечником, власне, сам наконечник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...