Перейти до змісту

Ремонт зеркалок


SINGULARITY

Рекомендовані повідомлення

А чим відрізняється і що таке ОЕМ в даному випадку ?
А чим відрізняється "шкода" німецької зборки від російської?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як айфон оригінальний, і китайський. Зовні один в один, а в роботі - як пощастить.

Комплектуючі з ібею таки відрізняються від оригінальних. Кенон точно деталями на інет-аукціонах не торгує. Може Вам пощастило, що якийсь працівник авторизованого сервісу "замутив" оригінальну деталь і продав її. Все може бути. Я купував не раз фотоапарати биті на розборку і знаходив в них те, що мені потрібно. А от з деталями не так все просто. Купував лампи на спалахи нікон сб-600 і сб-800. Вроді зовні такі самі, а довжиною трошки відрізнялись від рідних, і доводилось фірмову річ трохи обробляти напилком, щоб лампу на місце поставити. Вона то працює, фотографує вроді нормально, але трохи неприємно такою фігньою займатися. (хоча, одному Богу відомо, як та лампа світить, флешметра то нема, і не знаю в кого є, бо річ дорога і не продається на базарі). Бачив зарядки для фототехніки з ібею - зовні як оригінальна, всі наклейки, серійні номери, всякі там QR-коди поналіплювані, а в середині платка точно така, як в китайських зарядках для мобілок з варшавки по 25 гривень. Одним словом, китай працює, на всі ринки вспіває.

Правильно OEM ( Original equipment manufacturer ) - виробник комплектного обладнання ), тобто збірного, що комплектується з окремих готових частин, вироблених іншими підприємствами. При цьому хто є розробником, конструктором, проектантом комплектуючих, що входять до кінцевого комплектного виробу, так і самого виробу, не є принциповим: ним може бути як власне OEM, так і стороння компанія.

Але китайози зараз ліплять абревіатуру ОЕМ на всі свої жалюгідні копії.

Тобто, наприклад, на прославлених блоках живлення до модемів Длінк, котрі дохнуть, як мухи на морозі, часто написано ОЕМ, тобто Длінк ніякого відношення до їх розробки не має, а купує в стороннього виробника.

А затвори Кенон на ібеї з написом ОЕМ викликають в мене великі сумніви, тому що навряд чи світовий лідер з виробництва фототехніки довірить складання чи не найвідповідальнішого вузла фотоапарата невідомо кому. І в кенона він точно не 50 баків коштує, а значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Поділіться ,будь-ласка, телефоном до Andruha_Gpz28. (в приват, звичайно)

Терміново потрібен ремонт фотоапарата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так напиши йому в приват. Хто ж боронить?

Роздавати чужі номери, то якось не дуже файно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...