Перейти до змісту

Обряд введення дитини у храм


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Все ви вірно говорите , але обряд введення дитини до храму це обряд православної церкви , згідно каконів православної церкви ,хоча в Біблії про це ні слова. Взагалі в Біблії багато суперечностей з канонами ортодоксальної церкви. Особисто мені колись один священник сказав ": Сам не читай , впадеш в єресь". Так що як я вже писав кожен сам собі визначає канони ,згідно яких він бажає жити, хтось сліпо вірить тому що кажуть священники , інші самі читають ...

сумніваюсь, що в Біблії багато суперечностей з канонами а не навпаки в канонах багато суперечностей з Біблією!

Наприклад в Біблії є історія про те:, звідки вона, так само хто і в які часи вона писалася а головне те, що оспорити її не змогли ні історики ні вчені, а навпаки все, що відбувалось сотнями років і все, що було описано в ній ще до цих дій було навіть ними підтверджено! Так що як на мене то сумніву для віри в те, що сказано дійсно в Святому Письмі у мене немає!

Сам не читай , впадеш в єресь

а що ви очікували почути від священика, типу... читайте біблію тому, що там правильно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

еще раз хочу подчеркнуть.. есть Библия и там все написано, может просто лень кому ее читать , бо сразу ничего и не понятно... но со временем читаем одно потом другое и понимаем к чему было первое! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияHexus (28 серпня 2011 - 10:47) писал: еще раз хочу подчеркнуть.. есть Библия и там все написано, может просто лень кому ее читать , бо сразу ничего и не понятно... но со временем читаем одно потом другое и понимаем к чему было первое! )

Уважаемый NashLutsk, прошу не выдавать чужие или свои мысли/слова как за мои и тем более приводить как цитату. Не будем вводить людей в заблуждение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісуса привели в храм в 12 річному віці (Луки 2:41-49)

Привели в храм на 40-ий день. Стрітення Господнє.

Первородний гріх людини якраз хрещенням і прощається.

Введення дитини в храм не просто ритуал, а таки обряд. Здійснюється після хрещення і означає повернення до повноцінного християнського життя матері, дитини. З того моменту вони можуть прийняти всі таїнства, а не бути на рівні оголошених.

А Біблію як художній твір прочитати таки не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і я не сумніваюсь в правдивості Святого Письма , я писав по темі топіку , один виконує обряд не задумуючись над тим де він взявся , другий виконує розуміючи що він робить але дань своїй релігії ( інакше кажучи боіться людського осуду , особливо це в селах розвинуто), третій взагалі по своєму все зробить , четвертому просто все пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияHexus (28 серпня 2011 - 10:47) писал: еще раз хочу подчеркнуть.. есть Библия и там все написано, может просто лень кому ее читать , бо сразу ничего и не понятно... но со временем читаем одно потом другое и понимаем к чему было первое! )

Уважаемый NashLutsk, прошу не выдавать чужие или свои мысли/слова как за мои и тем более приводить как цитату. Не будем вводить людей в заблуждение.

"чужие" Вы имеете ввиду это те, что написаны в Библии? В заблуждение никого я не ввожу и не буду.. повторяюсь, кто захочет узнать, возьмет в руки Святое Письмо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь ще раз - шануйте, аби обряд не став ритуалом. І все буде гаразд, і не буде вінчання, "як всі"; пацанів на сходах храму, що після сповіді йдуть на пиво; введення "не знаю, для чого, але сусідка питає, то підемо".

P.S.

Згідно із Кодексом Канонів Східних Церков, церковним обрядом слід вважати літургічний,богословський, духовний і дисциплінарний спадок
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Біблію як художній твір прочитати таки не вийде.

не вийде бо це і не є "художній твір" а збір Святого Письма а по друге якщо не хотіти і справді не вийде... так як її намагатись зрозуміти якщо не намагатись читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привели в храм на 40-ий день. Стрітення Господнє.Первородний гріх людини якраз хрещенням і прощається.Введення дитини в храм не просто ритуал, а таки обряд. Здійснюється після хрещення і означає повернення до повноцінного християнського життя матері, дитини. З того моменту вони можуть прийняти всі таїнства, а не бути на рівні оголошених.А Біблію як художній твір прочитати таки не вийде.

Ок, по твоїй ссилці на вікі, ссилка на Луки 2:21-24

21. Коли ж виповнились вісім день, щоб обрізати Його, то Ісусом назвали Його, як був Ангол назвав, перше ніж Він в утробі зачався.

22. А коли за Законом Мойсея минулися дні їхнього очищення, то до Єрусалиму принесли Його, щоб поставити Його перед Господом,

23. як у Законі Господнім написано: Кожне дитя чоловічої статі, що розкриває утробу, має бути посвячене Господу,

24. і щоб жертву скласти, як у Законі Господньому сказано, пару горличат або двоє голубенят.

Чому ж УПЦ так вибірково чтить обряди ізраїльтян? Хлопчика в храм вносять, а обрізання не роблять? Де алтар з жертовними тваринами, кров яких змиває гріхи? Чи купюри з видатними українцями, що вже померли справляються з цією місією краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чужие" Вы имеете ввиду это те, что написаны в Библии?

Нет. Я имею в виду Ваш пост #27 Вроде как цитата с моих слов, которых я нигде не высказывал. Наверное просто опечатались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет. Я имею в виду Ваш пост #27 Вроде как цитата с моих слов, которых я нигде не высказывал. Наверное просто опечатались :)

все нормально.. это я задействовал "цитату" для своего "мнения" просто моя мысль в Вашей рамочке ) но по отношению к Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж УПЦ так вибірково чтить обряди ізраїльтян? Дитину в храм вносять, а обрізання не роблять?

Вместо обрезания крещение водой и Духом Святым. Как установил сам Христос во время своего Крещения во Иордане.

Де алтар з жертовними тваринами, кров яких змиває гріхи?

Господь Иисус Христос принес в мир Новый Завет. Согласно которому на каждой Литургии приносится другая Жертва, безкровная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні друзі, не плутайте Святе Письмо та релігію- це різні поняття. Канони встановлені людьми і для людей, але в Біблії про них не написано і слова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму всі ці обряди і свята придумані для того, щоб зрубати бабла. Якщо їх не провести нічого від того не зміниться... Зараз у церквах чіткі тарифи на усе і передоплата з попереднім записом, а без грошей можуть взагалі послати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму всі ці обряди і свята придумані для того, щоб зрубати бабла. Якщо їх не провести нічого від того не зміниться... Зараз у церквах чіткі тарифи на усе і передоплата з попереднім записом, а без грошей можуть взагалі послати.

:blink: Що таке несете?

Свічки по 1-2 грн., решта хочете щось лишити на храм, будь-ласка...жодних розцінок і передоплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої осені ходила до вводу з двома дітьми в Собор, була такса - 30 грн. за всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму всі ці обряди і свята придумані для того, щоб зрубати бабла. Якщо їх не провести нічого від того не зміниться... Зараз у церквах чіткі тарифи на усе і передоплата з попереднім записом, а без грошей можуть взагалі послати.

:blink: Що таке несете?

Свічки по 1-2 грн., решта хочете щось лишити на храм, будь-ласка...жодних розцінок і передоплати.

Це якщо просто службу постояти то на Ваш розсуд скільки покласти на тарілку , а на обряди ціни встановлені і замовляти їх треба завчасно з передоплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумніваюсь, що в Біблії багато суперечностей з канонами а не навпаки в канонах багато суперечностей з Біблією!

Наприклад в Біблії є історія про те:, звідки вона, так само хто і в які часи вона писалася а головне те, що оспорити її не змогли ні історики ні вчені, а навпаки все, що відбувалось сотнями років і все, що було описано в ній ще до цих дій було навіть ними підтверджено! Так що як на мене то сумніву для віри в те, що сказано дійсно в Святому Письмі у мене немає!

post-9318-0-58978900-1314547187_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на обряди ціни встановлені і замовляти їх треба завчасно з передоплатою.

Так шо виходить, церква це релігійна організація, котра живе за рахунок добровільних пожертвувань прихожан або просто небайдужих чи таки підприємство з чітким прейскурантом платних послуг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нононо, тримайтесь теми, ще один релігійний холівар нам тут не потрібен :dont:

Слухай РАБ, що значить "нам тут", я що до тебе до дому прийшов, не пащікуй а то можеш і по писку получити :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму всі ці обряди і свята придумані для того, щоб зрубати бабла. Якщо їх не провести нічого від того не зміниться... Зараз у церквах чіткі тарифи на усе і передоплата з попереднім записом, а без грошей можуть взагалі послати.

:blink: Що таке несете?

Свічки по 1-2 грн., решта хочете щось лишити на храм, будь-ласка...жодних розцінок і передоплати.

Не знаю, вінчання коштує певну суму і хрещення.

Так шо виходить, церква це релігійна організація, котра живе за рахунок добровільних пожертвувань прихожан або просто небайдужих чи таки підприємство з чітким прейскурантом платних послуг?

Це дуже прибутковий бізнес, який не оподатковується. За гроші прихожан верхівкою купуються кортежі з Ескаладів, мерседеси, екслюзивні швейцарські годинники і не тільки. Ще задовго до християнства люди вірили в усілякі надприродні сили і божеств, і паралельно існує не одна релігія, думаю мусульманин не менше вірить, ніж ви у свого бога, тому я думаю не варто бути фанатиком. Якщо бог і існує, то церква явно тут не причому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже прибутковий бізнес, який не оподатковується. За гроші прихожан верхівкою купуються кортежі з Ескаладів, мерседеси, екслюзивні швейцарські годинники і не тільки.

Саме так! ось цьому підтвердження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...