Перейти до змісту

вчорашні події у луцькому замку


pronew12

Рекомендовані повідомлення

вчора випала нагода мені відвідали святкові події у луцькому замку, був я і на любарт фесті, і на вечірньому концерті по персональному запрошенню.

Дуже позитивне враження залишилось, і хороші емоції, на сцені звучала чудова класика і виступ львівського чоловічого квартету оперного співу.

Також були безкоштовні частування, квасом і розливним пивом, також давали гарячий куліш та частували вином, і також частували копченою свининою на вертелі.

Відбувалися різноманітні конкурси: конкурс мотанки, конкурс на кращий дзвін, cтрільба з лука та багато іншого.

Взагалі це небо і земля, в порівняні з тим , що творилося у центрі та парку.

Найбільше залишилось вражень від чудового феєрверку прямо зі стін замку! Взагалом було дуже класно, культурно, і цивілізовано.

P8210411_800.jpg

P8210412_800.jpg

P8210416_800.jpg

P8210424_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері в замку пускали тільки по запрошеннях, чи якось туди втрапити було реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері в замку пускали тільки по запрошеннях, чи якось туди втрапити було реально?

якщо людина ішла з запрошення під руку зі своєю коханою дівчиною чи дружиною то по одному запрошенні могли впустити і двох, а так ні не пускали, тай запрошення мали обмежене коло осіб, і ті люди хто в замку залишились ще зранку і до вечора але немали запрошення то їх ніхто не виганяв і вони залишалися, і взагалі я рахую це правильно, бо сам бачив як вже під вечір підпоєне малолєтнє гопотське бидлоття разом зі своїми падругами питалось попасти в замок то їх навідь і на поріг не пустили, тай взагалі сподобалось бо люди там були культурно освідчені тай багато там моїх знайомих було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері в замку пускали тільки по запрошеннях, чи якось туди втрапити було реально?

якщо людина ішла з запрошення під руку зі своєю коханою дівчиною чи дружиною то по одному запрошенні могли впустити і двох, а так ні не пускали, тай запрошення мали обмежене коло осіб, і ті люди хто в замку залишились ще зранку і до вечора але немали запрошення то їх ніхто не виганяв і вони залишалися, і взагалі я рахую це правильно, бо сам бачив як вже під вечір підпоєне малолєтнє гопотське бидлоття разом зі своїми падругами питалось попасти в замок то їх навідь і на поріг не пустили, тай взагалі сподобалось бо люди там були культурно освідчені тай багато там моїх знайомих було.

а вот до мене приїхали гості з Києва і до 5 вони не встигли туди потрапити, постояли під стінами подивились замок з різних боків і пішли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошення це добре, тільки як правило ці запрошення "для своїх", і це вже виходить що в замок попадуть "особо ізбранні", це мені не подобається, а потім раз туда ходять тільки "ізбранні" то може собі й "замутять" замок. Під словом "замутять" будуть пускати тільки своїх на всі вечірки, і будуть кричати мол у нас тут все класно, і культурно, а інших людей нам не треба.

А на рахунок там "гопоти", "малолєткі" і так далі, так можна "наваляних" і особо буйних не пускати, і виганяти. Так що це все туфта на рахунок "ізбранносі" і культурності. - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошення це добре, тільки як правило ці запрошення "для своїх", і це вже виходить що в замок попадуть "особо ізбранні", це мені не подобається, а потім раз туда ходять тільки "ізбранні" то може собі й "замутять" замок. Під словом "замутять" будуть пускати тільки своїх на всі вечірки, і будуть кричати мол у нас тут все класно, і культурно, а інших людей нам не треба.

А на рахунок там "гопоти", "малолєткі" і так далі, так можна "наваляних" і особо буйних не пускати, і виганяти. Так що це все туфта на рахунок "ізбранносі" і культурності. - це моя думка.

туфта це твоя думка і погляди на життя, хто тобі сказав шо це тільки для ізбраних, хоча там і дісно було досить багато людей з міської ради і обл.держ адміністрації але це не доводить того що це саме було для ізбраних, по перше ті хто залишився з обіду то їх ніхто не виганяв і вони не мали запрошень і вони були аж до самого кінця, по друге ти міг піти в міську раду в управління культури ввічливо попросити і тобі б дали перепустку, по третє у нас дуже тупий народ, і тому звучать такі аргументи, наш народ неосвідчений звик до спецефічного способу життя, піти напитися, поскакати біля сцени де лунає або попса або рок недороблений, потім знов піти напитися і ходити по місту кричавши і панти гнати, і це свідчить що люди наші неосвідчені і не прагнуть до кращого життя, якшо ти такій захисник соціальної рівності і людей з постсовєтскім стилем життя то чому ж ти не прийшов на джазовий вестиваль на який і квитки продавали і усе теж було по европейськи і культурно, і чому ж ти не прийшов учора в замок? до 5 години, там усіх безкоштовно пускали і міг залишитися, а справа вся в тому що нашим людям просто напросто не цікаві такі европейські і культурні події і не вміють вони відпочивати нормально, і не шанують вони ні культури, ні звичаїв України, і Усе вони забули, тому що саме на таких концертах фестивалях можна яскраво пересвідчитися яка чудова і прекрасна українська культура, але людям це стає нецікаво бо стиль життя їхній і їхні погляти на життя і на країну повністю зіпсовані, і тому серед українців стільки багато бидлоття, і стільки багато проблем. гнилий народ - гнила держава. і звичайно коли така людина як ти яка відносить себе до сірої тупої маси людей, бачить якусь культурну подію то одразу каже шо то всьо туфта бо тіпа поназбировалися особливі, модні, олігархи. А це яскраво свідчить що народ наш культурно не розвинений і не освідчений, а якшо не ма ні того, ні іншого той тому й так нам погано живеться і така у нас влада, і головне працювати треба нам і не казати шо тіпа кругом олігархи, бо все таки комунізм з України пішов а лежні залишилися які надіються що їм усе з неба впаде, і проклинають і говорять шо тіпа усі олігархи, куркулі, і вони звичайно не признають таких народних, етнічних і культурних подій, бо фактично вони українцями рахуються тільки в паспорті, а в душі то уже непонятно хто, забули уже й про своє коріння, і про історичні і культурні надбання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, вроде и защищает культуру и европу, но столько много хамских ноток в посте... не понятно и странно.

Значь так:

до 5 години, там усіх безкоштовно пускали і міг залишитися,

Слушай и читай внимательно: я вчера весь день был занят, освободился только в 16.30.Решил скодить в Замок, посмотреть, чего интересного там происходит.Прихожу: бац! говорят: - без приглашений низзя, спрашиваю: где же взять приглашения? говорят, мол так и так, в Міській раді.

Я подумал: а дадут ли мне приглашение в Міській раді в 17.45, в воскресенье?

Подумал...подумал... развернулся и ушел...

То есть, мне не разрешили посетить это высококультурное, европейского супер - пупер - мега класса мероприятие,почему? потому что я из тех, кто?

Или надо было приглашения на вчерашний фест ещё в позапрошлом году приобретать, как на Чемпионаты Мира по футболу?

але людям це стає нецікаво бо стиль життя їхній і їхні погляти на життя і на країну повністю зіпсовані, і тому серед українців стільки багато бидлоття, і стільки багато проблем. гнилий народ - гнила держава. і звичайно коли така людина як ти яка відносить себе до сірої тупої маси людей, бачить якусь культурну подію то одразу каже шо то всьо туфта бо тіпа поназбировалися особливі, модні, олігархи. А це яскраво свідчить що народ наш культурно не розвинений і не освідчений,

зря ты этот пост опубликовал, холивар не за горами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошення це добре, тільки як правило ці запрошення "для своїх", і це вже виходить що в замок попадуть "особо ізбранні", це мені не подобається, а потім раз туда ходять тільки "ізбранні" то може собі й "замутять" замок. Під словом "замутять" будуть пускати тільки своїх на всі вечірки, і будуть кричати мол у нас тут все класно, і культурно, а інших людей нам не треба.

Замок доступний для відвідувачів 365 днів на рік. Він навіть на день міста був відкритий (ще й безкоштовно). Один раз на рік вирішили прийняти важливих гостей в замку (бо ж таки гордимося ним)... відразу знаходиться купа незадоволених. Я наприклад не проти, щоб мерів великих українських та польських міст, дипломатичних представників, які приїхали привітати лучан з днем міста, приймали в нашому величному замку.

Все інше - застрість, параноя, наглість... продовжуйте список.

ЗІ. Ніякого відношення до даного дійства не маю і запрошення халявного не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туфта це твоя думка і погляди на життя.....

Могли б одне запрошення на тобі зекономити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, вроде и защищает культуру и европу, но столько много хамских ноток в посте... не понятно и странно.

Значь так:

до 5 години, там усіх безкоштовно пускали і міг залишитися,

Слушай и читай внимательно: я вчера весь день был занят, освободился только в 16.30.Решил скодить в Замок, посмотреть, чего интересного там происходит.Прихожу: бац! говорят: - без приглашений низзя, спрашиваю: где же взять приглашения? говорят, мол так и так, в Міській раді.

Я подумал: а дадут ли мне приглашение в Міській раді в 17.45, в воскресенье?

Подумал...подумал... развернулся и ушел...

То есть, мне не разрешили посетить это высококультурное, европейского супер - пупер - мега класса мероприятие,почему? потому что я из тех, кто

але людям це стає нецікаво бо стиль життя їхній і їхні погляти на життя і на країну повністю зіпсовані, і тому серед українців стільки багато бидлоття, і стільки багато проблем. гнилий народ - гнила держава. і звичайно коли така людина як ти яка відносить себе до сірої тупої маси людей, бачить якусь культурну подію то одразу каже шо то всьо туфта бо тіпа поназбировалися особливі, модні, олігархи. А це яскраво свідчить що народ наш культурно не розвинений і не освідчений,

зря ты этот пост опубликовал, холивар не за горами...

треба було тобі думати завчасно і ти якраз прийшов туди без 20 чи без 15 хв на 5 годину тому й звісно тебе не пустили, а в міській раді запрошення давали ще в пятницю, вобщем так скажу хто схотів той прийшов, а гнати тут нетреба що типу ти прийшов за декілька хвилин до 5 години бо тобі вдруг захотілось і тебе не пустили, і ох яка несправедливість. І забув сказати нас було шестеро 3 мали запрошення а троє ні і ніхто нікого не виганяв бо прийшли ми у третій годині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и парадоксальный случай получается.Я немного знаком с организацией и проведением массовых мероприятий,как и со свободным безплатным доступом зрителей, и свободным платным, и по приглашениях.

Сама суть приглашений в том, что входить могут только строго приглашенные (то есть избранные!!) люди.Так как приглашения очень ограничены в количестве, и как правило, именные (либо на различные организации), в отличии от простых билетов, которые любой может купить пачками.

Так вот, ситуация в Замке: если я и не избранный (без приглашения) но пришел в 16.30, то через пол часа я автоматически стаю избранным, ибо имею право находится на территории замка хоть до самого салюта.

И по умолчанию стаю одним из культурных слоёв города, ценителей высокого искусства... мдя )))

треба було тобі думати завчасно

угу.. целый год я зачёркивал в календарике дни недели, считая, когда же наступит тот блаженный день - 21 августа.

бо тобі вдруг захотілось і тебе не пустили

именно так и было.

ничего личного, ни на кого я не гоню, просто анализирую факты.)))

P.S.

а гнати тут нетреба що типу ти прийшов за декілька хвилин до 5 години бо тобі вдруг захотілось і тебе не пустили,

я для себя не могу понять, чем отличаются люди, которые пришли до 17.00 и после 17.00 ?

Ещё можно понять временные ограничения до 23 и после...

Но в 5 часов вечера дня ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и парадоксальный случай получается.Я немного знаком с организацией и проведением массовых мероприятий,как и со свободным безплатным доступом зрителей, и свободным платным, и по приглашениях.

Сама суть приглашений в том, что входить могут только строго приглашенные (то есть избранные!!) люди.Так как приглашения очень ограничены в количестве, и как правило, именные (либо на различные организации), в отличии от простых билетов, которые любой может купить пачками.

Так вот, ситуация в Замке: если я и не избранный (без приглашения) но пришел в 16.30, то через пол часа я автоматически стаю избранным, ибо имею право находится на территории замка хоть до самого салюта.

И по умолчанию стаю одним из культурных слоёв города, ценителей высокого искусства... мдя )))

нашо мені твій флуд і ця безполєзна мова з нотками маразму, я тобі ще раз повторюю якби прийшов раніше то тебе ніхто б не вигнав.

А на рахунок культурності то це усе залежало від організації і різноманітних дійств, і люди були задоволені, бо усе було добре зроблено, особливо безкоштовні частування усім дуже сподобались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, прекращаем эту флудийную комедию,пусть лучше народ фотками полюбуется :)

Если б у меня действительно зарание было запланировано посещение этого шоу, проблем с приглашениями точно б не было.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також був на даному фесті.

воно було заздалегідь заплановано як іміджеве. тому і білетів не продавали, вхід був виключно по іменним запрошенням.

кому там вдалося залишитись після 17.00, то їхнє щастя. решту просто душить волинська жаба.

а вот до мене приїхали гості з Києва і до 5 вони не встигли туди потрапити, постояли під стінами подивились замок з різних боків і пішли

усім ніколи не догодиш.

я для себя не могу понять, чем отличаются люди, которые пришли до 17.00 и после 17.00 ?

Ещё можно понять временные ограничения до 23 и после...

Но в 5 часов вечера дня ?

різниці ніякої. проект некомерційний. відповідно не було потреби шукати тих, хто не заплатив за вхід, оскільки запрошення були безкоштовні.

задача на вході була проста - не пускати без пропусків після 17.00. а ви вже розвели флейм на тему хто краще, хто особливіше.

з публіки були (кого знаю особисто або в обличчя): начальство Приватбанку (думаю, всім зрозуміло, чому), місцеві політики, деякі місцеві журналісти і просто відомі лучани.

також була делегація європарламентарів (ще й мер якогось міста з Китаю був). власне саме через неї це дійство, певно, і мало статус закритого, щоб "не ударить лицом в грязь" перед високими гостями.

концерт був класичної музики разом з читанням віршів. грали "Кантабіле" Рівеця, оркестри міських музичних шкіл та інші.

це настільки незвичне для нашого міста культурне дійство справді потребувало відповідної публіки. і навпаки, дана публіка потребувала такого концерту.

ображатись на те, що когось не впустили не варто. в парку був організований концерт з вільним доступом всіх бажаючих.

це ж був концерт міської влади для міської влади та гостей з Європи, але за гроші спонсорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5коп. По-перше, зайшов в замок я в 16:25 (точно знаю, бо зустрівся в центрі з людиною в 16:15 і спеціально дивився на годинник, щоб не запізнитись). 30хв. подивились бої, о 17-ій по мікрофону ввічливо попросили покинути територію. Але ми ще пройшлись помалу по "ярмарку" і вийшли. Ніяких жаб мене не душить чомусь, в парку було теж непогано було (хіба що людей багато). Тому я однозначно за такий "формат" дійства. Єдине, що не сподобалось, що про ці всі перипетії мали б повідомити завчасно. Більшість друзів не знали про плани мера на замок після 17 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чергове недолуге шоу по-луцьки для "узкого круга огранічєних людєй".

лишній раз зрозумів чому останні роки відпочивати на свята їзджу до Львова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чергове недолуге шоу по-луцьки для "узкого круга огранічєних людєй".

лишній раз зрозумів чому останні роки відпочивати на свята їзджу до Львова.

якшо ти сам з Луцька той будь добрий відпочивай у Луцьку в рідному місті де виріс, я знаю людей які займають вагомі керівні посади в столиці та інших містах але самі з Луцька і вони всеодно на свята їдуть до Луцька бо це край де вони народились, і коли людина далеко знаходиться то вона починає усвідомлювати свою приналежність до краю де народились.

і ще раз неодноразово повторюю у замку могли залишитися ті хто був ще з обіда ніхто нікого не примушував іти і тим паче не виганяв, а на рахунок Львова то не треба його робити уже прямо культурним центром країни, звичайне місто зі своєю історією, я був у Львові дуже багато разів, і скажу одне як на мене, то наш Луцьк більш уютніший і затишний, хоча й і менше має культурних памяток навідміну від Львова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора випала нагода мені відвідали святкові події у луцькому замку

Тарас Веніамінович , це ви ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора випала нагода мені відвідали святкові події у луцькому замку

Тарас Веніамінович , це ви ?

я вас огорчу, к сожелению нет я не Тарас а Паша .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як малі діти, чесне слово. Що б не організували в Луцьку то все одно знайдеться купа незадоволених які почнуть тут плакатись. Бандерштат зробили - фігово, Любарт-фест - теж фігово, бо в замок не пустили, а може проблема не в організації, в в самому собі.

Хто захотів попасти на концерт для "ізбраних" той попав, а хто, вибачте на слові, дупу полінувався від монітору відірвати, ну то хто Вам винен?

Лічно я в організації фесту помітив тільки два мінуси: це недостатньо інформування про заходи які там мали відбуватись, і лаги зі звуком коли ведучого боїв не було чути. Все інше не супер-пупер було звичайно, але достатньо для того щоб отримати позитивні емоції, тим хто цього хотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...