Перейти до змісту

вчорашні події у луцькому замку


pronew12

Рекомендовані повідомлення

пост #2, 4-те фото, та що присіла кажеться мені то якась наша форумчанка??? :blush:

а хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Іванка? Ніпанятна...

Щодо людей які на фото: особисто дуже добре знаю людину з третього фото 1 посту - меценат і громадський діяч, відомий правда в обмеженому колі людей. Директор одного з луцьких видавництв. Постійний спонсор і співорганізатор джазфестів. А те що козак ви і так бачите. І дуже хороша людна.

Щодо говномєтатєлєй: давно вже помітив що теми, де активно дописують "рождьонні 26 квітня" (с) перетворюються в срач досить оперативно, а після прочитання такого потоку свідомості складається враження що воно побачило клаву перший раз. А Грама Назі, який сидів десь глибоко в моїй підсвідомості, вибрався назовню сильно нєгодує. "Рождьонні", вчіть граматику мля. І вимкніть вентилятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушай и читай внимательно: я вчера весь день был занят, освободился только в 16.30.Решил скодить в Замок, посмотреть, чего интересного там происходит.Прихожу: бац! говорят: - без приглашений низзя, спрашиваю: где же взять приглашения? говорят, мол так и так, в Міській раді.

Я подумал: а дадут ли мне приглашение в Міській раді в 17.45, в воскресенье?

Подумал...подумал... развернулся и ушел...

Слушай и читай внимательно: я вчера весь день был занят, освободился только в 16.30. Решил сходить в *Княжий Двир*, пообедать,проголодался за день. Прихожу: бац! говорят: - без приглашений низзя (Вася,Петя,Вова) орендовал зал для торжества, спрашиваю: где же взять приглашения ? говорят,мол так и так, в (Васи,Пети,Вовы)

Вот какие козлы,а я весь день занят был и поесть хотел

Аналогию понимаешь ? Никто тебе ничего не должен и не должен под тебя подстраиватся, а быть праздношатающимся ( а в данной митуации ты им и оказался) и требовать мол почему мне в час ночи холодильник в фокстроте продать не хотят, както не *аллё*

Если б ты реально ХОТЕЛ провести праздник в замке то загодя всетаки поинтересовался хотябы планом мероприятий и если б тебе не выдали пропуск без обьявления причин то тогда может и был бы другой разговор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.я ж говорил,что будет холивар ))

2.если б я РЕАЛьНО хотел быть там,на фестивале,я б там был,с пропуском.

3. а зачем мне холодильник в час ночи?да ещё из фокстрота... ))))

4...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12 дякую за фото , правда на них майже нічого і не розгледіти :unsure: , але хоч трішки видно , що там БУЛО :smile3:

Незнаю , там не був , ніби нічого не втратив , я думаю в НІЧ У ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ , було " можливо" цікавіше ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12

Ти не знаєш що певний текст потрібно викладати за допомогою речень ? Що то за маразм по 300 слів (9-й пост) - де початок думки, а де кінець ?

А за фото та відеоматеріали - спасибі.

P.S. Кабанчик то смачний виявився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12

Ти не знаєш що певний текст потрібно викладати за допомогою речень ? Що то за маразм по 300 слів (9-й пост) - де початок думки, а де кінець ?

Вибачаюсь, дійсно писав чим по швидше і не дивився на помилки. Я взагалі то в інтернеті, на форумах вже й не сильно так слідкую за своєю орфоргафією, бо це ж всього лише інтернет а не якись там екзамен чи офіційний документ.

Хоча надалі буду старатись звертати увагу на помилки у реченнях.

І ще одне, там хтось говорив, що тема перетворюється в срач, так от шановні будьте ласкаві не пишіть такого, і не відхиляйтеся від назви теми і подій, що відбувалися, бо флуд розпочинаєте саме ви, або своїм незадоволенням, або своєю зарозумілістю, бо показуєте себе зарозумилими ідіотами які вказують на чужі помилки не дивлячись на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туфта це твоя думка і погляди на життя...

...у нас дуже тупий народ, і тому звучать такі аргументи, наш народ неосвідчений звик до спецефічного способу життя...

...і тому серед українців стільки багато бидлоття, і стільки багато проблем. гнилий народ - гнила держава. і звичайно коли така людина як ти яка відносить себе до сірої тупої маси людей...

Так, це я розводжу срач в твоїй персональній темі.

Проня, шановний, закінч школу спочатку, а тоді визначай зарозумілих ідіотів на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туфта це твоя думка і погляди на життя...

...у нас дуже тупий народ, і тому звучать такі аргументи, наш народ неосвідчений звик до спецефічного способу життя...

...і тому серед українців стільки багато бидлоття, і стільки багато проблем. гнилий народ - гнила держава. і звичайно коли така людина як ти яка відносить себе до сірої тупої маси людей...

Так, це я розводжу срач в твоїй персональній темі.

Проня, шановний, закінч школу спочатку, а тоді визначай зарозумілих ідіотів на форумі.

згинь з теми! І ти спочатку подумай з ким ти говориш, і кому тут треба закінчувати школу і вчитися поведінки і поваги до людей та оточуючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...