Перейти до змісту

Гелієві кульки


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Знайомим потрібні гелієві кульки. Невелика кількість. Де можна придбати?

Деякий час на площі Злуки часто бачив старенького Фольца-транспортера з відповідною рекламою. Можливо у когось є контакти з цією фірмою. За кульки у парку дякую, але їх вартість зовсім не вписується у бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В парку в неділю, по головній алеї. Можливо на дрібному опті скинуть ціну, бо так за штуку 10 грн (з блискучого матеріалу - 25 грн), що досить дорогувато. А професійно цим займається Факторія (Конякіна, 6).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гелій горить? Якщо так то його можна замінити газом із камфорки. дивлячись де буде проводитись дійство, якщо на вулиці то добре, якщо ні - я б не ризикував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гелий не горит

а "газ и камфорки" тяжелее воздуха

возьмите мусорный мешок и напустите в него газ - Вы будете удивлены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гелий не горит

а "газ и камфорки" тяжелее воздуха

возьмите мусорный мешок и напустите в него газ - Вы будете удивлены.

Підпаліть і знайдіть свою праву руку біля вхідної двері, а колінну чашечку в раковині :D

А як подихати захочеться і поговорити смішним голосом?

Вікіпедія пише:

Легче воздуха в 1,8 раз, поэтому при утечке не собирается в низинах, а поднимается вверх
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непоговориш це точно, доречі я підпалював мішок тікі навулиці, вибуху небуло просто зайнявся газ і згорів за 2-3 секунди на мішку залишилась велика диряга. Ладно неробіть такого, хібащо суто поекспериментувати... не більше.

Такими експериментами я займався у 8-му класі :g05:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого тут газ побутовий? Потрібні кульки наповнені гелієм (використання кульок у приміщенні, де перебуватимуть ДІТИ!!)!

Для балаканини є розділ Флейм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікіпедія пише:

Легче воздуха в 1,8 раз, поэтому при утечке не собирается в низинах, а поднимается вверх

точно

там Н много в формуле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошуком скористатись треба. Вищевказані координати. А також тут і тут. Контора "Ретранс" теж таким займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 8 місяців потому...

може підкажете зараз де можна купити кульки з гелієм???

зроблю рекламу колегам :) - ТЦ "Караван", та ТЦ "Варшавський" (справа при вході)

...Хоча скоро і в мене буде гелій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може підкажете зараз де можна купити кульки з гелієм???

треба небагато

Недавно открылась точка на детской площадке около Там-Тама "Весела кулька". Гелиевые есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

може підкажете зараз де можна купити кульки з гелієм???

зроблю рекламу колегам :) - ТЦ "Караван", та ТЦ "Варшавський" (справа при вході)

...Хоча скоро і в мене буде гелій ;)

І я зроблю рекламу "колегам" :0156: . Кульки, куплені у них, не простояли навіть добу , хоча гарантували 3!!!. У відповідь тільки "не знаю" та "мали стояти" :_17: . В топку таких "колег", обходьте ті точки стороною . Слів нема одні емоції. Тільки зіпсований настрій дитині на свято.

Точка в "Каравані"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кульки не оброблені Хайфлоатом (Hi-float - рідка пластмаса), то все залежить від якості латексу, з якого виготовлені кульки, і від температури в приміщенні. Найкращі виробники США і Бразилія. Але й вони не дають 100% гарантії, що будуть тримати дві доби.

Я недавно вирішила перестрахуватись - взяла і кульки хороші, ще й обробила Hi-float, так місяць літали! Дещо спустились і ще літають, від дня Св.Миколая. Замовникам вже набридли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз брав в магазині приколів біля вокзалу, оброблюють рідкою пластмасою. Вартість обробки - одна гривня за три кульки. Вже їм півтора місяці, і ще не здулись повністю, тримаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Потрібні кульки та фігурка з кульок. До кого можна звернутись. Напишіть в приват, хто цм займається. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

weare, відписала в приват. Хоча ось моя тема тут на Борді якраз з тим, що Вас цікавить (як Ви її не знайшли?... :_40: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Продаю гелієві кульки по знижці. Терміново потрібно спустошити балон з гелієм. Певну кількість гарантувати не можу, бо не знаю скільки ще гелію залишилось в балоні. Можливо 10, а може 20шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз брав в магазині приколів біля вокзалу, оброблюють рідкою пластмасою. Вартість обробки - одна гривня за три кульки. Вже їм півтора місяці, і ще не здулись повністю, тримаються

Що за маг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю гелієві кульки по знижці. Терміново потрібно спустошити балон з гелієм. Певну кількість гарантувати не можу, бо не знаю скільки ще гелію залишилось в балоні. Можливо 10, а може 20шт.

Ця пропозиція діє лишень сьогодні 04.02.15р. Потім буде новий балон і нові ціни, гелій подорожчав вдвічі, якщо враховувати ще оплату перевізнику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...