Перейти до змісту

Nikon 85mm f/1.8D AF Nikkor чи Nikkor 50mm f/1.4G AF-S ?


superlulu

Nikon 85mm f/1.8D AF Nikkor чи Nikkor 50mm f/1.4G AF-S ???  

25 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я - юзер. Практика фото 1,5 року. Є камера nikon d3000 разом з кітовим об"єктивом 18-55, хочу обновити об"єктив на більш світлосильний для портретної зйомки. При виборі об'єктива постало питання Nikon 85mm f/1.8D AF Nikkor чи Nikkor 50mm f/1.4G AF-S ???

Перший 85 1.8 більше сподобався по всім параметрам, але проблемою стало те, що доведеться весь час вручну фокус наводити... Наскільки це зручно і практично, якщо наприклад доводиться знімати не тільки статичні портрети на близькій відстані, а й людей в русі на відстані 3-4 метри....????

Схиляю поки свій вибір до 50 1.4, так як перш за все є вбудований автофокус і 1.4 теж більше мені довподоби. Але передача кольорів на ньому не дуже...

Що вибрати??? Друзі, підкажіть, яка ваша думка відносно цього? Ціна приблизно однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менять камеру на такую, которая поддерживает 85-ку ;)

А почему не рассматривается 50/1.8? Заметно дешевле, и мили-разницу в диафрагме на расстоянии 3-4 метра не заметишь ;)

Насколько я помню, то 50mm f/1.4 AF-S (который ты рассматриваешь) поддерживается "безотвёрточными" камерами, в отличие от 50mm f/1.4 AF-D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менять камеру на такую, которая поддерживает 85-ку ;)

А почему не рассматривается 50/1.8? Заметно дешевле, и мили-разницу в диафрагме на расстоянии 3-4 метра не заметишь ;)

Насколько я помню, то 50mm f/1.4 AF-S (который ты рассматриваешь) поддерживается "безотвёрточными" камерами, в отличие от 50mm f/1.4 AF-D.

Чувствую я, что 85 будет у меня уже 1.4 :) когда заработаю на 50-ке)))

Не рассматриваю 50/1.8, потому, что он по всем отзывам прочитанным мною безликий, жесткий и с грубой цветопередачей...и противным боке( все то, что важно и хромает в нем.

А 50mm f/1.4 AF-S как раз подходит для д3000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в русі на відстані 3-4 метри без автофокусу фіг нормально (різко) сфотографуєш, а якщо закриєш діафрагму, то смислу платити за 1.4 нема. А які то такі мегаексперти наплели таких премудростей? "безликий, жесткий и с грубой цветопередачей...и противным боке". В Tokina є непогані фікси на Nikon. Правда я не знаю, може в них боке теж противне. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рассматриваю 50/1.8, потому, что он по всем отзывам прочитанным мною безликий, жесткий и с грубой цветопередачей...и противным боке( все то, что важно и хромает в нем.

Ну да, ну да, это фиктивно-загадочно-субъективное боке :) Полцарства за бОльшую дырку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR

nikondxmc85vr-141009.jpg

Досить файний макро і портретний об"єктив, нехай f/3.5 - не смущає :)

Суб"єктивно куди кращі дає портрети ніж 50\1.4

Має один мінус - ціну :smile3:

http://101tema.ru/micro_nikkor_85_3.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото моего друга фотографа, у него Никон 85 1.8, стеклом очень доволен. Может поможет в выборе:

y_b47b95ee.jpgy_42156717.jpgy_f7221454.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ТС камера - 3000. так що тільки AF-S об'єктиви для автофокусу.

якщо грошей вистачає - бери 50/1.4 AF-S.

захочеться макро - 105 VR

на рахунок сторонніх виробників - придивись до Tamron 90/2.8 (він макрушник, але і портрети на ньому гарні) - по відгукам класний обєктив.

[offtop]

Carl Zeiss Jena 180/2,8 - best ever портретний обєктив

але для середнього формату

[/offtop]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото моего друга фотографа, у него Никон 85 1.8, стеклом очень доволен. Может поможет в выборе:

а какая тушка у него ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото моего друга фотографа, у него Никон 85 1.8, стеклом очень доволен. Может поможет в выборе:

y_b47b95ee.jpgy_42156717.jpgy_f7221454.jpg

а какая тушка у него ?

это на D90 снято

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААааааааааааааааааааааа... мозги кипят уже)) все за 85/1.8, как за лучший портретник (по сравнению с 50/1.4 для крупных фейсов, свадеб и т.д.). И че делать, продавать свой д3000, покупать д90 ???

Но вопрос пока я буду собирать деньги на д90, можно ли нормально пользоваться 85/1.8 + д3000 (нет мотора, придеться токо в мануале фокус наводить) ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто і зрозуміло все:

Проста [недорога] зеркалка > моторні, [недешеві] об"єктиви;

Отвйорточна [дорога] зеркалка > безмоторні [дешевші] стікляшки. :smile3:

Чудес не буває, та і діло особо не в тушці.

Один може на D40 робити шедеври - інший буде цифровий мусор на 5D Mark II робити.

Як то кажуть - знімає не те що в руках, а те що в голові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто і зрозуміло все:

Проста [недорога] зеркалка > моторні, [недешеві] об"єктиви;

Вилочна [дорога] зеркалка > безмоторні [дешевші] стікляшки. :smile3:

Чудес не буває, та і діло особо не в тушці.

Один може на D40 робити шедеври - інший буде цифровий мусор на 5D Mark II робити.

Як то кажуть - знімає те що в руках, а те що в голові...

Согласна на все 100%. Но как бы кто подсказал еще, что бы он сделал на моем месте :) ?

85 1.8, без мотора, или 50 1.4 с мотором ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

85 1.8, без мотора, или 50 1.4 с мотором ?????

на DX фотіках це 85х1,5=127 і 50х1,5=75 - вже не слабі дальнобойщики, надворі люкс, в приміщенні спиною в стіни треба буде впиратися....

я вибираю Nikon AF-S 35mm f/1.8G :ok2:

3 в 1 флаконі, класний світосильний об"єктив на щодень, люксові портрети по пояс, мінімальні розміри та вага +прекрасна ціна.

Пруф пікчез)

1k83ZI8t.jpg

yW1Bf96p.jpg

xtcpr2Sb.jpg

URo6JH2E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выбор сделан в пользу Nikkor 50mm f/1.4G AF-S в субботу жду посылку. С удовольствием поделюсь впечатлениями. Спасибо всем за вложенную лепту !!! Без вас было бы труднее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 50мм не не зовсім портретна зйомка, але лишнім він точно не буде.

На Вашому місці, як що фото, приносить прибуток, я б поміняв камеру на щось більш пристойне і від того відштовхувався в інших об'єктивах. Але якщо це тільки хобі і зйомка для себе то це нормальний вибір :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 50мм не не зовсім портретна зйомка, але лишнім він точно не буде.

На Вашому місці, як що фото, приносить прибуток, я б поміняв камеру на щось більш пристойне і від того відштовхувався в інших об'єктивах. Але якщо це тільки хобі і зйомка для себе то це нормальний вибір :smile-zachot:

Спасибо :) Камера будет, но немного позже - nikon d90. К ней 50мм, тоже ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D90 не так далеко ушел вперед от Д3000, чтоб на него молиться. Та же любительская зеркалка, но с отверткой, более правильной матрицей, и более удобной тушкой. Собирайте лучше деньги на D7000, или D300s, а еще лучше на D700.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D90 не так далеко ушел вперед от Д3000, чтоб на него молиться. Та же любительская зеркалка, но с отверткой, более правильной матрицей, и более удобной тушкой. Собирайте лучше деньги на D7000, или D300s, а еще лучше на D700.

ахаха)) апетит приходит во время еды...

еслы быть честной, ребята, то я на самом деле сейчас смотрю на D7000. а D700 через годиков пару))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годиков через пару технологии могут существенно поменяться, и д700 будет музейным экспонатом. А д90 уже почти им является (2008 год выхода на рынок), хотя в своем сегменте неплох до сих пор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годиков через пару технологии могут существенно поменяться, и д700 будет музейным экспонатом. А д90 уже почти им является (2008 год выхода на рынок), хотя в своем сегменте неплох до сих пор.

ну, не стоит уж так буквально все понимать :) всем понятно, что время на месте не стоит. я имела ввиду, что д700 пока для меня не доступен в силу цены. а через несколько лет станет доступным (если к тому времени будет что-то новое, а оно будет, то значит я я его буду брать, пусть это будет не д700, но какая-то модель эквивалентна по цене д700)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д700 стане лишнім на ринку вже в лютому-березні, коли вийде д800, а найближчий час має вийти д400

для любителя 50 мм 1,4 , як на мене пуста трата грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...