Перейти до змісту

Загрузка цп 100%


swat

Рекомендовані повідомлення

Йдеш сюди, качаєш, робиш LiveCD чи LiveUSB, виставляєш в BIOS послідовність загрузки з usb/cd, грузишся, перевіряєш всі розділи на наявність вірусів.

Не допоможе, викладай сюди конфігу ПК.

Підскажіть будь-ласка шо за фігня? включаю комп через 5-10сек загрузка ЦП в диспечері 100% :sq_ye: .

Все глючить!скажіть як це полічити.Дякую.

post-6699-0-24478200-1313779087_thumb.jp

post-6699-0-81143200-1313779098_thumb.jp

post-6699-0-81785800-1313779109_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відпустка у.т.ч у телепатів.

Надай може скрін Диспетчера задач з вкладки Процеси. Де і впорядкуй по стовпчиках ЦП, пам*ять..

80% таких ситуацій спричиняють віруси. Може мало оперативки..давайте ще й конфігурацію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш сюди, качаєш, робиш LiveCD чи LiveUSB, виставляєш в BIOS послідовність загрузки з usb/cd, грузишся, перевіряєш всі розділи на наявність вірусів.

Не допоможе, викладай сюди конфігу ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З скрінів видно, що запущено два процеса svchost з під адміна.

Для початку завершити ці процеси, а потім пройтись по автозагрузці.

Ну і само собою, просканувати диски, на предмет вірусів.

Але якщо ви не знаєте, як зайти в біос, то раджу звернутись до спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічав такі глюки якщо на друк замість принтера потрапляв будь-який файл на Microsoft virtual printer (шось типу цього точну назву не памятаю). Короче повидаляй всі зависші не надруковані задачі і знеси всі принтери, крім тих які дійсно підключені до ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на він7 таке було, десь хвилин 5 грузить на повну проц а потім "відпускає" теж svchost, проскановувався каспєром... нічього невиявленно, вилікувалось перестановкою вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

95 % вірусня. Колись навіть сканували 3 антивірусами і нічого не видаляло. Можеш попробувати dr/web сканером (повна перевірка) ще. Велика ймовірність прийдеться вінду зносити. Доречі побачив по скрінах то процес winampA.exe зазвичай теж вірусняк :) Отже start dr/web сканер і вперед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

winampA.exe = winamp agent :)

радили вимкнути оновлення Вінди.

Потрібно глянути, з яким ключем запущено файл і шлях звідки. Постав утилітку Pkiller (process Killer). легенька і зручна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

winampA.exe = winamp agent

воно то так, але сам агент ніколи не ставлю, і коли бачу в себе, що зявився такий процес, то одразу знаходжу віруси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю по собі в сьому винні віруси... як робив я:ставлю кашперский лікую, качаю "кк" ( кидо килер здажться так) сканую видаляю віруси компютер працює відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

svchost часто стает жертвой вирусов-обычно не лечится

Некоторые компьютерные вирусы и трояны маскируются под имя svchost.exe, помещая исполняемый файл в отличный от system32 каталог, например, Net-Worm.Win32.Welchia.a, Virus.Win32.Hidrag.d, Trojan-Clicker.Win32.Delf.cn [1]. Верным признаком наличия такого вируса является запущенный от имени пользователя «svchost.exe». Системный «svchost.exe» никогда не запускается от имени пользователя, а только от SYSTEM, LOCAL SERVICE или NETWORK SERVICE. Также системный «svchost.exe» запускается только посредством механизма системных сервисов, никогда — из раздела Run реестра (таким образом, он не должен присутствовать на вкладке Автозагрузка msconfig). Также возможно создание службы, использующей настоящий Svchost, но выполняющей вредные действия, например, так делает вирус Kido.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене мобільний телефон коли лежить недалеко від сд рома і задзвонить,зразу ж 60-50 % стає і тільки перезагрузка допомагає

що це може таке містичне бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сама фігня, svchost.exe грузить проц на 100%. найгірше, що не можу оновити бази нода, пише "ошибка распаковки файла" :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене мобільний телефон коли лежить недалеко від сд рома і задзвонить,зразу ж 60-50 % стає і тільки перезагрузка допомагає

що це може таке містичне бути?

Порча!

та сама фігня, svchost.exe грузить проц на 100%. найгірше, що не можу оновити бази нода, пише "ошибка распаковки файла" :angry2:

двоядерний проц? можна задати в диспетчеры задач щоб грузило лише одне ядро. :D от не стандартне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, що не можу оновити бази нода, пише "ошибка распаковки файла" :angry2:

Перевірити, чи на диску C: є вільних хоча б 500мегабайт,

Відкрити вікно NOD, зайти в Настройки по F5, зліва "Обновление", справа "Очистить кеш обновлений" (кнопка Очистить) і обновити ще раз.

в мене мобільний телефон коли лежить недалеко від сд рома і задзвонить,зразу ж 60-50 % стає і тільки перезагрузка допомагає

що це може таке містичне бути?

Відключити CD-ROM, якщо і далі буде тормозити - замінити БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...