Перейти до змісту

Тренування: автострада Рівне-Корець, Рівне-Дубно


yurik_velo

Рекомендовані повідомлення

Треба до Рівненських їздити на шосерах на покатушкт... там доріжка ЛЯЛЯ.

Тренуватися тут, а на вихідні на дизель (з Ківерець в 6.52) і в Рівне. Там кілометрів 120-150 і назад на дизелі.. Тільки треба точно взнати, в скільки він звідти виходить.

То як там Луцьк? Є інтерес до такого формату тренувань? Якщо так, то:

- які дні (субота, неділя чи будні)

- який формат тренування

- як часто (1-2 рази на рік, чи на періодичній основі)

Якби з Луцька було хоч 2-3 шосера, з Рівного підтягнути 2-3 (yurik, ygrik, Petake, Саша, fenixter як видужає), можна в олімпійському форматі командну 100-ку затулити: інтенсивний темп з частими змінами (20-30 секунд). Ще пару дінамовців взяти замість їхньої триньки до нас.

Аеродром на Корець такий, що динамівці щодня цілу смугу займають під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вдвох з Petake затулили коло на Дубно з середньою >37 км/ч (77.44 км за 2:04:58, плюс 25 хвилин стоянка на розвороті в Дубно)

Якби чоловік 6-9 назбирати, можна 40 затулити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Луцьк.. поки Лєкс не збере банду.. і не зажене її в Рівне.. то всі будуть або по одному їздити морозитись.... або не їздити взагалі.

От такі розклади !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в цих тренуваннях стримує один фактор "на вихідні на дизель (з Ківерець в 6.52) і в Рівне. " :lopata: Краще встати в 10.00 і поїхати в Рівне і назад...(що я вчора і зробила :0005: ) на підвісі :lol: з залоченою вилкою))Планувала до Дерно, але якось так гарно котилося (вітер в спину), що закотилась в Рівне. Дякую Рівелло за ТО вела, на підкачених шинах легше крутити)))...Хоча можна було і шосер брати, ремонт дороги тільки в Звірові. Ітого 163 км, назад вітер в фейс. Хай живуть Клевань і Бронники :lol:

Але щоб їздити середню 37...навіть на рівенських автобанах.........певно треба через день такі бревети влаштовувати :blush: Бо зараз вставати в 5 ранку, щоб проїхатися групою пару хвилин і здохнути, а потім те ж саме СОЛО :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формат триньки пропонуйте Ви (дистанція, напрямок, темп, спосіб руху). 100 км + інтенсивний темп це лише одна з пропозицій.

Можна їхати і в помірному темпі 30-32. Можна більше (120-150 км). Можна їхати без змін - хто не відчуває ентузіазму сидить в плацкарті, хто хоче повкручувати йде на смєну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

№ 6356 ЛУЦЬК - ЗДОЛБУНІВ

ЛУЦЬК 8.55

РІВНЕ 10.54

п.№ 6363 ЗДОЛБУНІВ - ЛУЦЬК

РІВНЕ 20.48

ЛУЦЬК 22.42

№ 6361 ЗДОЛБУНІВ - ЛУЦЬК - КОВЕЛЬ

РІВНЕ 17.30

ЛУЦЬК 19.31

№ 6359/6360 ЗДОЛБУНІВ-ЛУЦЬК-КОВЕЛЬ

РІВНЕ 15.12

ЛУЦЬК 17.04

Аж надто рано не треба вставати, після 8 можна, не обовязково в 6 ранку вставати і пертися в Ківерці (то Лєкс думав шо йому мало бревета 200 км, то рішив додати. Викинете його з електрички в Клевані хай доганяється на гірках в Зорі і Бронниках)

З 11 до 20 є 9 годин на тренування і чебуреки з пивом (за цей час можна вкластися вплоть до 200 км бревета).

З 11 до 17 є 6 годин, за які можна спланувати 100-150 км

З 11 до 15 є 4 години, за які можна затулити олімпійську 100-ку, з нетривалим відпочинком-чебуреками, але в 17 вже будете вдома.

В 8 ранку встав, в 8 вечора завалився в люлю, довольний шо проїхав 150 км.

Але щоб їздити середню 37...навіть на рівенських автобанах.........певно треба через день такі бревети влаштовувати

Це швидкість в пелотоні а не моя особиста. В нас з тобою приблизно однаковий індивідуальний ход, на марафоні я навіз лише 2 хвилини (ну якщо відкинути шо заблукав трохи був, і що в кінці збилися в кучу всі - то максимум 3 хв, тобто практично однаково).

Сидіти за Petake було неважко (крім бугрів), першу половину я практично не був на смєнах, то середній пульс лише 156 (на марафоні HR184 був середній). Другу половину темп трохи підняли і смєни пару раз брав - то середній пульс був 169, що все рівно менше як на марафоні в Луцьку.

І це всього навсього вдвох в парі їхали. На 3-4 позиції ефект сліпстріма ще більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. тепер два речення радують 1) -З 11 до 17 є 6 годин, за які можна спланувати 100-150 км +чебуреки, пиво :friday:

2) Викинете його (ЛЕКСА)) з електрички в Клевані хай доганяється на гірках в Зорі і Бронниках) :lol:

Кароч...це вже реально...хочу так :blush:

P/S я в групі їздити не вмію, так що заготовте пару ласкавих і не дуже образливих матів :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам мля викину Лєкса.))) Будете наказані.))))))

Такс... прикатуємо з КГ і їдемо в Рівне кататися (Танюшина пропозиція.. яку я підтримую з задоволенням) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера ехал через Ровно. Дорога ляля. Видел группу на шоссерах где-то в районе 17 часов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по кілометражу для початку мені здається 100 буде достатньо в хорошому темпі і якщо групою..але не так як на бреветі наче йшли ще більш-менш групою а потім як дали дьору що пів дороги маслав соло)

я всі 101% щоб в рівне покатать зїздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При їзді в гору групи як правило сиплються. Але якщо стоїть задача їхати разом, то на горі чекають задніх і їдуть знову кучно.

В Петьки і Нікітіна не стояла задача на бреветі чекати новачків на гібридах, в них свій темп, в новачків свій. Те що до Дубно доїхали разом - це випадковість, Петька виїхав зі старта набагато пізніше, а коли догнав групу - Лекс попросив хотя би до Дубно не спішити і проїхатися разом великою групою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і добре що попросив то хоч трохи групою катнули..просто реально зробили гонку з бревета...але то вже не по темі..

поки ждем коли всі вернуться з Короля гір..тоді вже ждіть нас в гості..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гонка не гонка. В когось такі тренування. Петька їздить таку дистанцію щонеділі як соло-тренування і то з вищою швидкістю. 181 км з середньо 34..35.5 км/год їде сам.

Кожен їде бревет в тому темпі який йому цікавий.

Новачки ж кидаються в крайності - або тулити за спортсменами, або їхати соло. Чому зі старта і до кінця не сформувати групу по інтересах, і їхати з комфортною швидкістю зі змінами.

поки ждем коли всі вернуться з Короля гір..тоді вже ждіть нас в гості..

Про які дні мова - будні чи вихідні.

Якщо вихідні то це відразу наступні 27/28 чи на 1/2 вересня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю варто поставити якусь конкретну дату..наприклад 4 вересня, то буде неділя у більшості краще з вихіднимим..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Є бажання завтра поїхати покататися по одній з цих трас.

Хто поїде?

Можна з РІвнеськими велосипедистами.. можна самим.

ТУди і назад можна дизелем..

Або.. туди своїм ходом..а назад дизелем.. бо вітер, по ходу, буде в харю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо надумаєте їхати подзвоніть мені 097-990-0296, внесу свій вклад в середню швидкість :friday:

Петя зараз в Криму, Льоша десь на гонці, Ігрек завтра на алкокулінарку їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

є ідея проїхати кільце Луцьк-Рівне-Дубно -150 км. два раза. Це підготовка до бревету 300км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Планую на наступному тижні їхати кільце Луцьк-Рівне-Дубно-Луцьк і потім ще декілька разів. Це буде як підготовка до бревета офіційного http://gorka.dp.ua/?p=1466 на якому можна замовити спец медальки.і їхати потім 400 км...а потім 800..а потім кхм..нереальні 1200.

Також це буде як підготовка до Боякри.

Також в планах до серпня місяця проїхати за календарний день 2 таких кільця(280-300км) та виграти відро соку на яке поспорив.

Той хто поїде зі мною 2-ге кільце(перше не обовязково) презентую літр соку. :)

Хтось підтримає мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бревет проводится в субботу 12 мая 2012 года...

Т.е. возможно последнюю гонку в ПЛ ты игноришь? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упс

гм....

ну там якщо доїду до фініша то получу медальку 100% а в ПЛ медалька пока тіки в сні сниться))

хз пока треба подумати що і куда...бо в планах 400 поїхати бревет...

але тренування не відміняються..а там блище буде видно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://sites.google.com/site/randonneursgo/brevety-v-ukraine

а може ліпше замість Кривого Рогу в Львів зїздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...-club-parisien/

Угу у Львів краще.ось у нас уже тема відповідна.

Так що так я на Львів настраююсь уже)).

Списувався з Лексом він вроді теж не проти...Соболь ще в тому році казав що має на меті всі 200 300 400 і 600 проїхати.

п.с. вчора вечером уже зарегався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...