Перейти до змісту

Тонування скла автомобілів


shvezigor

Рекомендовані повідомлення

Тонування скла автомобілів різних марок. Не дорого. Якість гарантую.

тел. - 0999124120

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 384
  • Створено
  • Остання відповідь

Не дорого. Якість гарантую.

Не дорого це 100 грн. вкажіть ціну.

І скільки коштуе затонувати Авто Дача логан?

Відпишіть.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дорого. Якість гарантую.

Не дорого це 100 грн. вкажіть ціну.

І скільки коштуе затонувати Авто Дача логан?

Відпишіть.

Дякую.

ціна за роботу коливається від 550 до 800 грн. Затонувати Дачу логан (седан) буде коштувати 600-650 грн.

Плівка наша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки часу приблизно займе затонувати Volkswagen Lupo?Реально забрати в той же день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки часу приблизно займе затонувати Volkswagen Lupo?Реально забрати в той же день?

Декілька годин. Заберете можна в той самий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи можете ви розгладити плівку? Деякий час назад з'явилися бульбашки на задньому склі (скло з підігрівом).

І яка ціна послуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можете ви розгладити плівку? Деякий час назад з'явилися бульбашки на задньому склі (скло з підігрівом).

І яка ціна послуги?

Так це можливо.Але ціна залежить від обєму роботи і взагалі краще щоб ви підїхали до мене,я подивлюсь і скажу скільки це буде коштувати,щоб не давати вам недостовірної інформації.

Передзвоніть будь-ласка на номер 0999124120,я розкажу як нас знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки приблизно буде стояти тонування заднього скла Москвіч 2140?

Тонування заднього скла Москвіч 2140-коштує 200 грн

Golf 2 скількі вартує затонувати?

Golf 2 -коштує 550-600 грн.залежить від вартості плівки яку ви виберете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви випадково елементи кузова плівкою не затягуєте? Потрібно затянути дах автомобіля чорним оракалом або карбоновою плівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви випадково елементи кузова плівкою не затягуєте? Потрібно затянути дах автомобіля чорним оракалом або карбоновою плівкою.

Можемо зробити, але там є декілька ньюансів. Ціна залежить від марки автомобіля. Вкажіть цю інформацію будь ласка. Бо плівка замовляється в Києві,потрібна компютерна нарізка. Може бути трохи дорогувато. Так що вкажіть марку авто і я скажу скільки це буде коштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви випадково елементи кузова плівкою не затягуєте? Потрібно затянути дах автомобіля чорним оракалом або карбоновою плівкою.

Можемо зробити, але там є декілька ньюансів. Ціна залежить від марки автомобіля. Вкажіть цю інформацію будь ласка. Бо плівка замовляється в Києві,потрібна компютерна нарізка. Може бути трохи дорогувато. Так що вкажіть марку авто і я скажу скільки це буде коштувати.

Lancer x.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав запрос на Київ. Щось довго нема відповіді. Як тільки щось буде відомо я відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на авто залишилась стара плівка яку необхідно здерти,ваші послуги будуть на багато дорожче коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на авто залишилась стара плівка яку необхідно здерти,ваші послуги будуть на багато дорожче коштувати?

Ні, не дуже буде відрізнятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна затонувати лобове скло якщо на ньому є маленька тріщина?декілька міліметрів розміром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки буде коштувати затонувати ланос (від і до) і скільки часу це займе?

Скло вже було затоноване і на задньому ще не весь клей змився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки буде коштувати затонувати ланос (від і до) і скільки часу це займе?

Скло вже було затоноване і на задньому ще не весь клей змився.

Вартість послуги 650 грн.. На тонування авто піде десь три години, а на те щоб здерти клей ще пів години.

можна затонувати лобове скло якщо на ньому є маленька тріщина?декілька міліметрів розміром.

Спочатку заклейте тріщину обов'язково. Інакше в процесі тонування скло може повністю тріснути. Навіть якщо тріщина не велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...