Перейти до змісту

обслуживание каретки Hollowtech II


Рекомендовані повідомлення

Урса, заказывай промы эндуро и не морочь то что не морочится ;) У эндуровских промов шары больше, лучше катит каретка и дольше служит.

Хрустеть может из за выработки самих шариков и\или обоймы... знаю одно, если хрустит, то никакие перемазывалки, переборки не помогут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Френд, не дороже новой каретки ;) а если учесть что в каретке кроме промов больше ничего не изнашивается, то менять ее целиком вообще смысла ноль ;)

http://www.enduroforkseals.com/id227.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може цево... скинемось та й закупимо партію тих промів нга кілька чоловік. А то там доставка дорожче виходить ніж вартість того прома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на GXP можно там будет заказать? Насколько знаю, там промы другие немного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на GXP можно там будет заказать? Насколько знаю, там промы другие немного

Можно. Да промы другие :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот я бы взял по комплекту каждого, так как у меня на подвесе шимановская каретка, а на найнере - GXP. сможешь организовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачте, замотався я, не було часу зайнятись цим... Ітак, ось список замовлення, ніхто не передумав? Нових бажаючих не добавилось?

odna - GXP

Shkoder - Hollow Tech II + GXP

Atarax - Hollow Tech II

TreNeR - SID

Ketmaster - GXP

Yaryk - Hollow Tech II

Упс... GXP зараз лише 1 шт в наявності... не дає додати в кошик більше... Будемо чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

І так ... GXP появились в наявності для всіх. І я міг би оформити замовлення, якщо підшипники вам досі потрібні. Уточніть кому ще і що потрібно і я зможу замовити (собі замовлятиму 100%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Чекаю підтвердження від Ketmaster та TreNeR чи потрібно замовляти вам те що ви хотіли...

2) Для доставки замовлення в Луцьк доступно 2 способи. а) USPS: Priority Mail International: $45.82; б) USPS 1st Class International: $21.01. Першим способом їде ~ до 10-ти днів є трекінговий номер. Другий довший і немає трекінгу. Яким способом будемо доставляти посилку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...