Перейти до змісту

Посоветуйте хорошего детского невролога


kvitka_paxnjonza

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток всем! Возможно кто-нибудь подскажет хорошего детского невролога? В поликлинику к ним не добраться (да и чесно говоря идти туда не охота) :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий невропатолог приймає приватно в "Зосі" - вхід з вул. Богдана Хмельницького.

тел. 0501564364.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас приватні лікарі - це ще страшно. Якщо державний робить запис у картці, яку потім можна використати як доказ, у разі чого. То у приватного - він скаже, що бачить Вас уперше. невропатологи приймають у дитячих поліклініках. Грамотні лікарі. Потрібно лише записатися на прийом. І скаже він АБСОЛЮТНО те ж саме, що й приватний-платний. Тільки безкоштовно. Зрештою, якщо Ви йому залишите "на каву/чай" кілька грн (тихенько), як подяку, щзо він чудовий лікар, він не буде ображений на Вас.

Я аргументую. Приватний лікар не може виписувати рецепти, на скільки мені відомо. Може я помиляюся, то поправте. Якщо потрібно буде лікуватися із неврологічними препаратами, то більшість із них ВИКЛЮЧНО по рецепту.

(Хіба що лікар із поліклініки приймає на дому, приватно....)

Ми з малим ходили до Домки (Здається Домініка по-батькові не помню) (Чудовий спеціаліст). Так вона сказала абсолютно теж саме, що й лікар у поліклініці. Тільки за гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватний лікар який має лізензію має право виписувати рецепти і записи робить у картку. Принймні я вже довгенько ходжу до приватних лікарів...

П.С. якщо не в картці то на бланку з печаткою пише призначення, таке раз було коли ми картку забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за коментарі! Були сьогодні в поліклініці у Подоляк. За другим разом вона сподобалась мені більше :blush: Та, нажаль, від обстеження не вбереглись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...