Перейти до змісту

Порадьте хороший електроінструмент


vrm

Рекомендовані повідомлення

Ось прийшла пора обновлення електроінструменту.... Збираюсь купувати ударну дрель, болгарку (ушм) електролобзик і ще деякі... Цікавить думка громади щодо бренду... А то розвелось їх.... Російсько-китайські, українсько-китайські. Чисто китайські не цікавлять по причині їх неремонтнопригодності, а німецькі і інші професійні не підходять за ціною. Хтось щось порадить з власного досвіду???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є досвід користування цією маркою? Бо ринок аж кишить ними, а знайомі не хвалили...  Є запчастини на них? Чи якщо полетить якийсь підшипник - то викидати інструмент?

А фіолент по ціні як професійний. Може і нічого, але сервісного центру в Луцьку немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є досвід користування цією маркою? Бо ринок аж кишить ними, а знайомі не хвалили...  Є запчастини на них? Чи якщо полетить якийсь підшипник - то викидати інструмент?

Ударна дрель 750 Вт (аналог), використовую по дому з грудня 2008р., але досить інтенсивно: як дриль, перфоратор, наждак, міксер і т.д. Хочу взагалі універсальний станок з неї зробити. Поки без ремонту. Коли купував, то продавця в ціні не обмежував, він сам запропонував цю марку, пояснив, що надійна, але і ремонтується без проблем.

п.с Коли вибирав лобзик, то різниця між Фіолентом і "всіміншим" була не велика, тому взяли Фіолент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm, не пошкодуй грошей на синій BOSCH або Makita чи Black & Decker (в ідеалі - DEWALT) - це інструмент якого хватить мінімум на пів життя, і проблем з біготнею бо щітки "сіли" в непідходящий момент, засвистів підшипник, заклинило патрон........ в них майже не буває.

Я в цьому переконався на власному досвіді, справді хороший інструмент , не може бути дешевим, бо недрого - це компроміс з якістю та надійністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо шуруповерт і перфоратор BOSH і лобзик з болгаркою Black & Decker (дуже подобається ця фірма, як на мене, то краще за BOSH)

Скажу одне, що ці інструменти служать нам вже 4 роки і пережили 2 дрельки DWT (хвалили, але одна згоріла, а в другої з кнопкою почалися проблеми і взагалі вони якісь капризні)

Перфоратор рік назад в нас плавав) Але просушили і тьху - тьху.

Ну і ще одне шуруповерт в лобзик привезені з Італії, то на рахунок наших не ручаюсь, але думаю оригінал він всюди оригінал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж такої думки як і Deemon. В самого є перфоратор Black & Decker, нарікань за три роки - жодних. Також непоганий інструмент і у Metabo, болгарка вже служить 7 років день у день і нічого ще не ламалось, тільки кабель замінив десь рік назад і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, про якість вищевказаних брендів сумнівів не маю і повністю погоджуюсь з Вами. Але я не правильно назвав тему - "порадьте бюджетний нормальний інструмент".

У батька вже більше 5 років працював і працює і думаю буде працювати російська болгарка і дрель, на жаль здерлись наклейки, тому вже навіть не знаю марки виробника - за весь час мінялись щітки і провід пошкодився, тому і шукається ще щось таке...  Якби мав фінанси, то і питання зовсім не стояло.

Конкретне питання: з цього переліку ТМ  хтось з ними мав справу?

Протон, Зенит, Урал, Интерскол, Титан, Powertec, Power, Темп, Stern, Einhell, Арсенал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протон, Зенит, Урал, Интерскол, Титан, Powertec, Power, Темп, Stern, Einhell, Арсенал = China

там російські - лиш букви на корпусі\в мануалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що продукція вищеперелічених брендів Протон, Зенит, Урал, Интерскол, Титан, Powertec, Power, Темп, Stern, Einhell, Арсенал вся сповзає з одного китайського конвеєра на замовлення різних місцевих підприємців, кожен з яких просуває свою торгову марку. Яка ціна, така і якість.

Якщо інструмент потрібен на раз в рік поличку при3.14здячити, то можна брати, а якщо серйозно працювати, то ДеВолт, Макіта, Метабо, Панасонік, Бош, Блек енд Декер, Хітачі, Спаркі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда така Борда: просили порадити дешевий варіант, з власного досвіду, а з порад тільки - не бери дешеве, бо то гімно. Всі ж розуміють, що ролс-ройси надійні авто, але ж їздимо на жигулях.

п.с.

на повідомлення знизу:

Хлопці, про якість вищевказаних брендів сумнівів не маю і повністю погоджуюсь з Вами. Але я не правильно назвав тему - "порадьте бюджетний нормальний інструмент".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Нікель. Назва теми "Порадьте хороший електроінструмент" От ми і радимо з власного досвіду. Потім з"їхали на бюджетний інструмент. Хочете дешевий китай, то купуйте любий, вони всі приблизно одинакові. Вибирайте за кольором і дизайном коробки. Ну і ціною, де дешевше віддадуть. А якщо хочете, щоб інструмент працював, то в боша чи блек енд декера є модельні ряди інструменту для побутового а не професійного використання, які не набагато дорожчі за китай, але нормально працюють. імхо

На рахунок Фіолента підтримую, він наш вітчизняний, сімферопольський, зроблений краще за дешеві китайозіки, і з гарантійним та післягарантійним ремонтом і запчастинами нема проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm, не пошкодуй грошей на синій BOSCH або Makita чи Black & Decker (в ідеалі - DEWALT) - це інструмент якого хватить мінімум на пів життя, і проблем з біготнею бо щітки "сіли" в непідходящий момент, засвистів підшипник, заклинило патрон........ в них майже не буває.

Я в цьому переконався на власному досвіді, справді хороший інструмент , не може бути дешевим, бо недрого - це компроміс з якістю та надійністю.

Підтримую. Якби ви тільки побачили як вкалує Makita i DEWALT в мене на дорозі..... це просто піпец. Єдине що можу з нашого порадити це лобзіе наш і просту дрель. (фіолент)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах маленького оффтопу.

Досить цікавий бренд, який не дивлячись на офіційну появу з 1995 року на Україні, чогось не набув широкої популярності, можливо в силу своєї ціни:)

11.jpg

Мають своєрідну політику щодо своєї сервісу та гарантії продукції. Сподобалось, ділюся:

Пожизненный сервис Хилти

Начиная с 2006 года компания Хилти внедрила уникальные сервисные условия для всего ассортимента инструмента — «Сервис на всю жизнь», который включает в себя:

«Никаких затрат до 2-х лет». В период до двух лет после приобретения оборудования Хилти владелец не несёт никаких затрат на ремонт или обслуживание инструмента. Эти условия включают в следующее: доставку оборудования в сервисный центр и на стройку; стоимость ремонтных работ; стоимость запчастей, включая те, которые вышли из строя вследствие природного износа или перегрузки; техническое обслуживание и диагностику оборудования; функциональное тестирование и проверку безопасности работы оборудования после каждого ремонта;

пожизненную гарантию производителя. Оборудование Хилти, вышедшее из строя вследствие дефекта комплектующих или качества изготовления ремонтируется бесплатно. Эти условия действуют в течение всего срока использования оборудования.

пожизненное ограничение стоимости ремонта. По истечении 2-х лет эксплуатации оборудования (после окончания условий «Никаких затрат до 2-х лет») владелец оборудования платит за ремонт максимум 33% от текущей прайсовой стоимости оборудования.

с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах маленького оффтопу.

Досить цікавий бренд, який не дивлячись на офіційну появу з 1995 року на Україні, чогось не набув широкої популярності, можливо в силу своєї ціни:)

11.jpg

Мають своєрідну політику щодо своєї сервісу та гарантії продукції. Сподобалось, ділюся:

Пожизненный сервис Хилти

Начиная с 2006 года компания Хилти внедрила уникальные сервисные условия для всего ассортимента инструмента — «Сервис на всю жизнь», который включает в себя:

«Никаких затрат до 2-х лет». В период до двух лет после приобретения оборудования Хилти владелец не несёт никаких затрат на ремонт или обслуживание инструмента. Эти условия включают в следующее: доставку оборудования в сервисный центр и на стройку; стоимость ремонтных работ; стоимость запчастей, включая те, которые вышли из строя вследствие природного износа или перегрузки; техническое обслуживание и диагностику оборудования; функциональное тестирование и проверку безопасности работы оборудования после каждого ремонта;

пожизненную гарантию производителя. Оборудование Хилти, вышедшее из строя вследствие дефекта комплектующих или качества изготовления ремонтируется бесплатно. Эти условия действуют в течение всего срока использования оборудования.

пожизненное ограничение стоимости ремонта. По истечении 2-х лет эксплуатации оборудования (после окончания условий «Никаких затрат до 2-х лет») владелец оборудования платит за ремонт максимум 33% от текущей прайсовой стоимости оборудования.

с

да.. не спорю.. ну там ціна..... :mdr: ..... хоча таким інструментом користувався.... такою TE_6-A_enl.jpg.....вартість її... 1000$ саме дешевше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ударний інструмент - макіта, ружучий (електролобзик, болгарка)- метабо!

Тільки варто звернути увагу на виробника, а то макіту і китай зараз став виготовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і Бош збирають в Китаї :)

Проте це не робить його поганим, скоріше вимушена міра, щоб об"єми в-ва і ціна були ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене переважно інструмент "еннергомаш" працює прекрасно ціна невисока Є в мене і професійний BOSCH НО ЦІНА!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно BOSCH і гарантія на 3 роки буде,хоча це дуже відносно.Колись і METABO було нормальне,але на даний момент я б не радив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...