Перейти до змісту

За даними опитування, 43% українців хочуть повернути смертну кару


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

45% українців хочуть відновити в країні смертну кару, скасовану в 1999 році.

Проти цього рішення виступають 43% респондентів, свідчать дані опитування, проведеного Research and Branding Group, які цитує Фокус.

Найбільша кількість противників смертної кари проживає на заході Україні (54%), прихильників смертних вироків найбільше на півдні-сході (48%) і в центрі (46,5%).

7% опитаних заявляють, що смертна кара - це спосіб оздоровлення суспільства та зміцнення моралі. 23% вважають смертні вироки хорошим засобом залякування. Ще 18% переконані, що саме таким чином можна відновити справедливість.

45% мешканців України вважають, що смертна кара страшніше для людини, ніж довічне ув'язнення. 38% респондентів дотримуються зворотної точки зору.

Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю в 24 областях України та АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб

Хто що думає?

http://life.pravda.com.ua/society/2011/07/14/81714/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що почнуть карати не тих кого треба. Взагалі краще якісь трудові заняття, наприклад будівництво і т.д. Дармова робоча сила і продуктивність для країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45% мешканців України вважають, що смертна кара страшніше для людини, ніж довічне ув'язнення. 38% респондентів дотримуються зворотної точки зору.

Вот если б это сказали какие нибудь фины,англичане итд,я б еще понял.Но существование в наших тюрмах,назвать человеческими трудно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую смертну кару, АЛЕ її повернення тільки після того як:

нАпишуть нормальні закони.

у нашої влади, міліції,суддів зміниться менталітет... зявляться хоч натяк на чесну роботу.

Так як думаю що цього вже не застану :D Краще не треба нам смертна кара, а то ж будуть карати всіх без суда(суд буде,але наш) щоб закрити справу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що почнуть карати не тих кого треба. Взагалі краще якісь трудові заняття, наприклад будівництво і т.д. Дармова робоча сила і продуктивність для країни.

підтримує, смертників на ділянки з важкими умовами праці, нехай окуповують свій хліб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що почнуть карати не тих кого треба. Взагалі краще якісь трудові заняття, наприклад будівництво і т.д. Дармова робоча сила і продуктивність для країни.

Ага тоді в лагеря дармової робочої сили будуть заганяти сажати здорових і мозговитих громандян. А що??? 30-50років безкоштовної праці!!!

нАпишуть нормальні закони.

Дійсно. Але наявність смертної кари, це вже дуже значний ризик для законодавців, потому-що свої можуть підставити і стратити на раз, два. А значить не палимся, і тупо 50-100лямів вже просто так не візьмеш де погано лежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нАпишуть нормальні закони.

у нашої влади, міліції,суддів зміниться менталітет... зявляться хоч натяк на чесну роботу.

які б закони не були, їх треба дотримуватись. зараз ми скаржимось на закони, але давайте спочатку спитаємо себе чи так вже чітко ми дотримуємось тих законів?... :glare: якшо написати "нормальні закони", їх почнтуь більше дотримуватись?.. :blink: да не смішіть. справа не в законах, а в людях, у менталітеті. а смерту кару ніхто повертати не буде і соцопитування не привід для цього. хоча, напевно, варто було б, та не в нинішніх умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що почнуть карати не тих кого треба. Взагалі краще якісь трудові заняття, наприклад будівництво і т.д. Дармова робоча сила і продуктивність для країни.

Ага тоді в лагеря дармової робочої сили будуть заганяти сажати здорових і мозговитих громандян. А що??? 30-50років безкоштовної праці!!!

Ти хочеш сказати, що на довічне увязнення саджають "здорових і мозговитих"? Моя ідея була б досконалою при досконалому законодавстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво, де б були б переконання та принципи тих 43-х відсотків, якби кожному з них дали б в руки заряджений ПМ в кімнаті, із малеееньким віконечком в дворик, де вже прогулюється ЗК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати, що на довічне увязнення саджають "здорових і мозговитих"? Моя ідея була б досконалою при досконалому законодавстві.

А що мені заборонить посадити будь-яку людину з повішеними справами?? А нічого. Зараз це досить часта практика.

Просто так садити звісно невигідно - це треба дупу підняти, а от якщо тобі за це буде вигода це вже інша справа!

2P4elovek

Ну це вже питання виділення з натовпу "думаючих"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що смертна кара для українських реалій надто гуманний вид покарання. Тому що надто швидкий, та у випадку струму/яду/розстрілу надто безболісний.

Я вважаю що у випадку чиновників, силовиків, депутатів,... тих хто наділений високими повноваженнями, якими легко зламати людські життя і долі, відповідальність тобто кара мають бути над-суворими. Щоб від однієї думки про ту кару в потенційного посадового злочинця втрачалася свідомість.

Для підтвердження свого імхо пропоную ознайомитись із "Делом Жуковского". Простого бізнесмена.

Після перечитаного мурашки по тілі. Так в цьому одному матеріалі можна зібрати десяток підсудних для питок розпеченим залізом, голок під кожен ніготь та іншого середньовічного тортурного спадку.

І вірним в питанні смертної кари вважаю правила в Китаї. Підмішали виробники дитячого харчування якусь там пальмову олію в продукт, від чого частина дітей потруїлись і частина померли - руководящий состав розстріляли. Інші задумаються і добре подумають чи вартують дармові прибутки життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас за корупцію, хабарі і зловживання тоді треба третину населення розстріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що почнуть карати не тих кого треба.

Карати смертним вироком будуть так само як і карали пожиттєвим вироком. Різниці абсолютно не буде ніякої, не забувайся, що смертна кара в Україні вже була, і нічого страшного не було. Багато знаєш помилкових смертних чи пожиттєвих вироків? А от дармоїдів в тюрмах поменшає. Як варіант - каторга, але в обох випадках можна забути про вступ до ЄС, адже саме на їхню вимогу заборонили смертні вироки. Хоча нас і так там не сильно чекають. Імхо, смертну кару відмінили зарано.

"Дело Жуковского"

Людина, Офіцер,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтопік)

Не розумію бажання вступити в якийсь альянс...

Неначе від цього з"явиться розум в головах влади да і простих людей...

Чи зникне цей гнилий менталітет з одною єдиною заповіддю "моя хата скраю.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які б закони не були, їх треба дотримуватись. зараз ми скаржимось на закони, але давайте спочатку спитаємо себе чи так вже чітко ми дотримуємось тих законів?...

Треба було мені отримати справочку...ходив майже тиждень...футболили як могли...зате по закону....

дав на лапу пару ре- і в той же день отримав справку...

Так хто винний в тмоу що я дав взятку?)

Приклад з Польщі: треба був витяг ( на кшталт нашого з БТІ) -прийшов, сказав що потрібно, надав документи, сказали зачекайте 15 хвилин. Через 20 хв попросили підійти до іншого кабінету і отримати витяг...

У нас же місяць видают ьі то ще не завжди отримаєш за місяць.. :D

Висновок: не дотримуємось законів не тому що не хочемо а тому що вони не відповідають реаліям, да і взагалі пі%дец які маразматичні :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було мені отримати справочку...ходив майже тиждень...футболили як могли...зате по закону....

дав на лапу пару ре- і в той же день отримав справку...

Так хто винний в тмоу що я дав взятку?)

дай но я подумаю... :rolleyes:

Dima4s, самі ж привчаємо до хабарів, а потім скаржимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було мені отримати справочку...ходив майже тиждень...футболили як могли...зате по закону....

дав на лапу пару ре- і в той же день отримав справку...

Так хто винний в тмоу що я дав взятку?)

дай но я подумаю... :rolleyes:

Dima4s, самі ж привчаємо до хабарів, а потім скаржимось

:D

Треба дотримуватись законыв, нычого в них не мыняти, ы взагалы не нити...самы винны!

Зыйшлись на думцы що закони в нас чудовы а люди поганы бо ж хабары дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45% мешканців України вважають, що смертна кара страшніше для людини, ніж довічне ув'язнення. 38% респондентів дотримуються зворотної точки зору.

Вот если б это сказали какие нибудь фины,англичане итд,я б еще понял.Но существование в наших тюрмах,назвать человеческими трудно.

а ти там був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Треба дотримуватись законыв, нычого в них не мыняти, ы взагалы не нити...самы винны!

Зыйшлись на думцы що закони в нас чудовы а люди поганы бо ж хабары дають

Dima4s, ну це ти собі так вирішив, а я думаю по-іншому. на цьому думаю варто зупинитись, бо ми відійшли від теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за введення смертної кари і за впровадження системи мусульманського права!

За крадіжку відрубати руку,

За перелюбство - побити камінням... (ну це вже вони перегнули палку) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за введення смертної кари і за впровадження системи мусульманського права!

За крадіжку відрубати руку,

За перелюбство - побити камінням... (ну це вже вони перегнули палку) :blink:

тоді скорше за все тобі мужчини закриють твій балакучий рот(дадуть добре по писучих пальцях) і відправлять в сераль, на кухню! мовчи, негідна, коли розмовляють мужчини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, та там один нюанс є...

Як не гірко визнавати, але закон про перелюбство стосується жінок... Чоловіки у даному випадку - виключення з правил :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за введення смертної кари і за впровадження системи мусульманського права!

http://www.youtube.com/watch?v=6CrS9ud9HDM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, та там один нюанс є...

Як не гірко визнавати, але закон про перелюбство стосується жінок... Чоловіки у даному випадку - виключення з правил :closedeyes:

Мрієш бути каменованою,сестро?цікава фантазія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрієш бути каменованою,сестро?цікава фантазія

Нє-нє-нє! Цей закон я б упустила ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...