Перейти до змісту

Начальник - трудоголік


Natasha

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, а чи зіштовхувалися Ви з таким поняттям, як начальник-трудоголік.

В якого кар’єра (робота) на першому місці, сім’ї або нема, або трохи далі...

Кар’єристи - це теж люди, можна їх зрозуміти, але коли від підлеглого вимагаються постійні затримки на роботі та ідеальність у всій роботі (при виконанні обов’язків за 2,3 працівників) це не може не нервувати.

Як Ви поступаєте в таких моментах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись, на попередній роботі, був такий начальник. Як не щодня, то через день затримував на роботі на годину-дві різними "терміновими справами" (звіти в облдержадміністрацію, звіти на Київ і т.д.). Але він був не трудоголік, а просто дибіл. :)

Через кілька років роботи я вже не міг його просто терпіти і мені навіть при розмові з ним вже було важко стримуватися. Вирішилося все тим, що я знайшов нову роботу (і я ніколи не жалів, що змінив її).

А той, колишній директор, так і до цих пір мучить своїх працівників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке.

Правда, залишатися на роботі не заставляє. Сам приходить на 8, замість дев'яти. Працює. Часом заколупує і без того зрозумілими речами. :)

З цим нічого не поробиш - хазяїн-барин. Не подобається - перечитуємо пост №2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чи зіштовхувалися Ви з таким поняттям, як начальник-трудоголік.

В якого кар’єра (робота) на першому місці, сім’ї або нема, або трохи далі...

Кар’єристи - це теж люди, можна їх зрозуміти, але коли від підлеглого вимагаються постійні затримки на роботі та ідеальність у всій роботі (при виконанні обов’язків за 2,3 працівників) це не може не нервувати.

Як Ви поступаєте в таких моментах?

ІМХО. Як правило такими начальниками рухає здоровий меркантилізм. Зпихнувши на 1ого подвійну роботу здорово економиться бюджет ЗП, частина якого осідає в кишені того ж начальника у вигляді бонусу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Як правило такими начальниками рухає здоровий меркантилізм. Зпихнувши на 1ого подвійну роботу здорово економиться бюджет ЗП, частина якого осідає в кишені того ж начальника у вигляді бонусу.

це окремий випадок. мої бонуси, наприклад, від кількості працюючих не залежать, лише від виконання показників. А от бонуси моїх підлеглих складають сталу частину від фонду преміювання. І діляться вони на кількість працівників. Так що їм теоретично вигідніше попрацювати, наприклад, удвох, а не утрьох:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Як Ви поступаєте в таких моментах?"

"Як Ви поступаєте в таких моментах?"

Було таке. Терпіти і "тягнути" не можна. Бо чим більше стараєшся, тим більше вимагають. Доходить до фраз: "Чого так довго і т.п.". Ідейна мотивація по типу "ми - команда (сім'я)", власний приклад, створення у Вас враження, що якщо Ви підете у відпустку, то фірма розвалиться - всього-навсього методи психологічного тиску.

Треба дати зрозуміти, що Ваш ентузіазм годують значно гірше, ніж директорський, тому й росте він значно повільніше. Якщо Вас не зрозуміють - змінюйте роботу. Тут ви не заробите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене знайомий всі таки мотивації про "ми команда, на благо фірми" успішно пересікав прямим натяком на тему "а шо мені за то буде?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начальник-трудоголік - це ще не найгірший варіант. Трудоголік – це той, хто сам щось робить, а не лише вимагає від підлеглих. Була у мене начальниця, для якої робота розпочиналась з відмітки у записнику, що потрібно зробити (з зазначенням виконавця, дати, години і т.д.), роздачею завдань, а закінчувалась - викреслюванням уже зробленого. І все, сам процес роботи її не цікавив, головне – результат. Вона мало орієнтувалась в тому, скільки ця робота потребує часу, зусиль. Не зробив вчасно – почув, який ти нехороший і т.д. Але до всього можна пристосуватись, звикнути, якщо ні – поміняти роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не стикався з начальником-трудоголіком, навіть не знав що такі існують. Тепер думаю чи то мені повезло чи навпаки. Частіше траплявся такий тип начальника, що "ні бельмеса в цьому не розуміє", а на посаду поставлений бо має в трудовій записи про аналогічні посади на інших фірмах. При любій перевірці у нього вчорашнім числом відкривається лікарняний і починається невідома але швидкоплинна хвороба, яка закінчується на другий, після перевірки, день, і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І підлеглих таких вистачає...

поставили задачу - справитися не може - БАЦ! Бальной... і всі за нього розхльобуються.. Розхлебалися - він на білому коні ОПА!

і "Шкода, що я не міг з Вами бути..."...

Між трудоголіком, що ЗАСТАВЛЯЄ працювати інших, бо сам такий, і начальником, що не вміє спланувати робочий час свій та своїх підлеглих, для чого і ЗАСТАВЛЯЄ їх залишатися після роботи - велика різниця.

Перший - любить працювати.

Останній же - просто "начальник" на папері.

Для обох є методика. Для першого - Хочеться працювати - на здоров'я! Хочете щоб я працював - зацікавте.

Не вмієте організувати роботу - до побачення. Прийду, коли навчитеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівник - трудоголік, або ідіот...

Жінка - язва, або піла...

Влада - казли і казнокради...

...

Один "Я" цвєток на полі будяків.

Заїжджені штампи, не знаходите?

Зю.. зажди можна використати недоліки, в даному випадку керівника, на свою користь. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— И сколько же у тебя людей-то в подчинении?

— Почти 3 тыс.

— Батюшки! Как же ты с ними справляешься? Трудно небось?

— Трудно с тремя, а когда трёх научишься организовывать, дальше число уже не имеет значения.

© "Москва слезам не верит"

Мені лічьно оце подобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, не утріруй.

Не завжди штампи. Хоча будь-що нове рано чи пізно перетвориться у штамп.

бо буде "Кругом одні умнічкі, хоч би одного ідіота зустріти!"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж таке зустрічав. Прямим текстом мовиться - "Саме головне - це робота, сім'я на задньому плані." ІМХО краще, коли шеф трудоголік, ніж коли мудак (з таким теж стикався). В обох випадках відмінно працює правило з посту №2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не утрірую.

Ідеального керівника в природі не існує. Інакше з нашою народною натурою тій фірмі триндєц. В голові малюються веселі картинки їзди паравозіком на офісних стільцях, на вікнах плакати "ми №;!бали керівництво кудись там", закрита бухгалтерія де дєвочкі в час дня глушать вінчик і принесену чоколатку, а на складі пакують очєрєдну партію на ночний винас. О тут я утрірую.

Нормальний керівник завжди буде або підарас, або трудоголік, або ідіот чи тупо мудак.

Варто йому один раз залишити всіх після роботи (чи зробити якусь дурницю) і цей штамп вішається назавжди. Далі усі факти просто підганяються під цей штамп. І ніякі премії, карпаратіви і колективний виїзд на природу не врятує. Притупить, але потім штамп вспливе знову.

Є хороші керівники, які вдало маніпулюють свідомістю працівників і від того вони не підараси, трудоголіки ідіоти і далі по списку. Але! Це не від того шо вони безгрішні. Такого не-бу-ва-є, а від того шо вони психологічно на порядок вище.

От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нормальний керівник завжди буде або підарас, або трудоголік, або ідіот чи тупо мудак."

Не завжди. Просто треба визначитись, чого Ти від нього хочеш. Особисто я за вчасну нормальну зарплату, повагу до своєї роботи і особистості, за людяність пробачу начальнику дуже багато.

Коли ж начальник без доплати змушує працювати понаднормово, він виявляє неповагу і вважає, пардон, лохом. Крім того, у кожного працівника є творчий і фізичний ресурс. Якщо погодитись вкалувати, ресурс вичерпається і вас викинуть, бо ви стали неліквідними. Факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройдений етап, ще на 4 курсі університету була така ситуація + не заплатив за місяць роботи...

це при тому, що вся робота виконувалась старанно, наполегливо, ефективно і саме головне акуратно...

послав на йух його прямо в лоб і по всьому

П.Си: гарного працівника шукає робота, а не працівник роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну "Дівчину" працює комерційним директором. Так от вона і трудоголік і карєрист, і в свої 37 на одруження, і на створення сім"ї в неї немає часу. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну "Дівчину" працює комерційним директором. Так от вона і трудоголік і карєрист, і в свої 37 на одруження, і на створення сім"ї в неї немає часу. :lopata:

Шота в мене закрались подозренія шо вже і не буде! ІМХО жииття на смарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koi30 і всі ніжеподпісавшиєся хай буде по вашому! :_07:

Скільки людей - стільки думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послав на йух його прямо в лоб і по всьому

подумаєш, якихось 12 посилань на йух в рік і в нього в кишені зекономлених ~12000 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подумаєш, якихось 12 посилань на йух в рік і в нього в кишені зекономлених ~12000 ))

Не самий безпечний спосіб наживи, адже назбирати за рік стільки людських прокльонів може вилитись у що завгодно. Знайомі розповідали про придприніматєля який в будівельному бізнесі таким методом поводився з цілими бригадами. І за рік в кишені осідала вказана сума плюс один-два нулі. Правда дуже скоро в дитини виявили щось невиліковне, і він готовий був би заради здоров’я дитини віддати усі наявні гроші, от тільки фарш не можливо провернуть назад... Вища справедливість є, сувора і безпощадна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...