Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Урааа :)

А можеш хоч мінімально натякнути про район розміщення?

А можеш хоч мінімально натякнути про район розміщення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ех,всю маркетингову інтригу змарнила)))

То не я, то фейсбук)))))) - реклама вже на повну іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Співачка, письменниця та активістка Майдану Ірена Карпа порадувала вегетаріантців Євромайдану екзотичними супами домашнього приготування

Співачка зазначила, що попри те що на Майдані завжди багато різної їжі, ніхто не потурбувався про потреби веретаріанців, розповіла вона в ефірі "5 каналу".

Карпа почастувала євромайданівців гарбузовим супом з мідіями та юшкою із сочевиці.

Дійсно,був на майдані і там пропонували багато їжі,але залишився голодним))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую, заглядав, зараз я трішки постраждалий (їсти й пити майже ніц ніззя по техніческим причинам) - тому за гастрономічну частину нічого сказати не можу, а по суті - чайок гарний, колега смакував яблучним пирожком - казав смачний, на виході нам подарували кошички з легумінками :) приємно, половину легумінки з'їв, як на мене надто солодкі - але смачні :).....

Чесно кажучи, чекав, що заклад буде стилізовано (довго пояснювати, якщо коротко - в середині той самий ортеол), приємні працівники, трішки кумедні але приємні :), тихо, чисто і мухи не кусають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую, заглядав, зараз я трішки постраждалий (їсти й пити майже ніц ніззя по техніческим причинам) - тому за гастрономічну частину нічого сказати не можу, а по суті - чайок гарний, колега смакував яблучним пирожком - казав смачний, на виході нам подарували кошички з легумінками :) приємно, половину легумінки з'їв, як на мене надто солодкі - але смачні :).....

Чесно кажучи, чекав, що заклад буде стилізовано (довго пояснювати, якщо коротко - в середині той самий ортеол), приємні працівники, трішки кумедні але приємні :), тихо, чисто і мухи не кусають....

Шкода,що не скуштували майже нічого.А стосовно інтер'єру,то можливо з часом щось зміниться.Бо основне завдяння вийти на окупність вкладень інвесторів і закріпитись на ринку КаБаРе,а оскільки пиво і таке подібне відсутнє,то є ризик.Оскільки кафе унікальне по меню,то на даному етапі немає потреби виділятись інтер'єром. Основна задача,щоб народ ходив туди заради смачних і корисних страв. Сподіваємось,що наші городяни наблизились за культурою споживання до європейців,там такі заклади постійно наповнені відвідувачами і їх з кожним роком збільшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заходив не тільки заради спортивного інтересу, завдячуючи власним старанням тимчасово спортив шлунок, цікаво було чи є в меню те, що мені можна їсти по дієті - на жаль крім чаю не знайшов нічого що дозволено :(

п.с. З понеділка прийду спробую овочевий суп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заходив не тільки заради спортивного інтересу, завдячуючи власним старанням тимчасово спортив шлунок, цікаво було чи є в меню те, що мені можна їсти по дієті - на жаль крім чаю не знайшов нічого що дозволено :(

п.с. З понеділка прийду спробую овочевий суп :)

на жаль, специфіка страв така... не для всіх підходить.

П.С. тепер я знаю вас в обличчя:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваємось,що наші городяни наблизились за культурою споживання до європейців,там такі заклади постійно наповнені відвідувачами і їх з кожним роком збільшується.

Тобеж высокая культура потребления характерна только вегетарианцам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я не зовсім правильно висловився,або Ви не зовсім правильно зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

"їсти то діло свиняче" (с)народ

толи дело закусывать.....

а теперь по теме:

побывал сегодня - если коротко - понравилось

правда не попал на "обед" :(

но меня покормили самсой с рисом и овощами, наелся, 1 шт размером с мужской кулак

за 2 самсы и апельсиново-гранатовый фреш - 45 грн

тихонько музычка играет

в выходных постараюсь попасть на "обед"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сьогодні був. Їсти правда не хотів, взяв фреш.

Взагалі дуже класно, якщо навіть абстрагуватись - люблю концептуальні заклади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені важко перебороти в собі негативне ставлення до "Ортеолу", на місці якого зараз "Намасте". Намасте, намастульки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Намасте! У суботу 15 лютого, о 17 год, в нижньому залі кафе відбудеться кулінарний майстер-клас!!! Цього разу готуватимемо йогурт, кхір - молочний десерт, дізнаємося про користь молока, навчимося технології приготування справжнього гхі (топленого масла) і обов*язково усім цим нагодуємо один одного))).

Вхід на майстер-клас - за пожертви. Запис на участь за тел. 066 901 27 73, 063 94 18 333. Чекаємо на Вас у "Намасте"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

боян :)

але всі цю картинку вважають обов'язком запостити сюди, аби "блеснуть єрудицией" :)

ще треба додати пункт 3а:

найкраще веганів ловити в лікарнях, бо вони настільки хворі що не вилазять звідти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вегетарианство это бедность, когда нету денег на "месо" :) можно ли считать человека который не может купить мяса веганом?

Есть веганов нормально - есть веганов это дешево! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вегетарианство это бедность, когда нету денег на "месо" :) можно ли считать человека который не может купить мяса веганом?

Есть веганов нормально - есть веганов это дешево! :)

"Правду" кажеш.Ось кілька ніщєбродів,в яких не вистачало грошей на мнясо :_04: :

vhuxV.jpgHpvsK.jpg

zbQ.jpgDHVJ6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...