Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

difoto, Так іх правільна! :) Складається враження, що дехто прожив років 300 (на одній петрушці,, без смальцю і жиру)...

Народ, особисто я не проти вегетаріанства і т.п. Мало того я ЗА! Але я за здорове і правильне харчування.

Не потрібно виносити своє "захоплення" на один рівень із релігією. Це нагадує набридливих "проповідників" якоїсь секти, які так і кричать, що те, що ви робите - не правильно. Робіть, так як я кажу, бо правильно саме так, бо так казав Бог - я знаю. сам чув.

Мало того м'ясом не можна захоплюватися. Не правильне його приготування може призвести до багатьох захворювань. Страшних захворювань, від глистів до ботулізму.

В давні часи була кара - годували людей гарно запеченим (на сухо) м'ясом. В результаті м'ясо майже не виходило з організму (шлунку) і загнивало. Людина помирала в страшних муках.

Знаю одне, що ніякий банан не замінить гарно засмаженого (попередньо замаринованого) шматка свинини або телятини !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В давні часи була кара - годували людей гарно запеченим (на сухо) м'ясом. В результаті м'ясо майже не виходило з організму (шлунку) і загнивало. Людина помирала в страшних муках.

як довго у нас ще житимуть старі казки))

Концентрация соляной кислоты в желудке настолько высока, что процессы гниения и разложения в нем попросту невозможны. Единственная бактерия, которая может постоянно жить в подобной среде — Helicobacter pylori. За гниение она «не отвечает»…

якби в людину пхали б одні яблука вона б також померла, але не від того що в неї щось там загнило))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, чому ж старі? Тоді придумайте розкажіть нову! Яку знаю, таку й розповідаю.

Ви не дочиталися, я ніде не казав, що в шлунку загниє. Є ж ще й кишечник. І якщо вас будуть годувати ВИКЛЮЧНО таким м'ясом, як ви вважаєте, перепрошую, по-большому в туалет сходити зможете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не дочиталися, я ніде не казав, що в шлунку загниє. Є ж ще й кишечник.

в кишечнику загнивало?

таким м'ясом

яким таким? чи я знову щось недочитав? :_08:

Тоді придумайте розкажіть нову!

нові казки про мясо вегетаріанці розповідають))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яким таким? чи я знову щось недочитав?
гарно запеченим (на сухо) м'ясом.

таки не дочитали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки не дочитали.

таки не дочитав *посипаю голову попелом*

ну так вони гниє чи ні в організмі людини?

й якщо все-таки гниє то може розповісте як у нього це виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вношу поправку/ясність.

К слову сказать, в древние времена практиковалась такая пытка над преступниками. Их сажали в ямы, и кормили только одним мясом и водой. Через неделю-другую человек погибал в мучениях. Почему? Потому что избыток белков вызывает токсическую реакцию, которая поражает печень, почки. Под воздействием продуктов распада белков организм перестает существовать. Это наглядный пример того, что все полезно, если употреблять в меру.

при щоденному споживанні м'яса (виключно), організм просто не в силах буде його все перетравити. Частина залишиться не перетравленим. Бактерії в кишечнику ніхто не відміняв. В тому числі й хвороботворні. Як ви вважаєте, що станеться із рештками не перетравленого м'яса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви вважаєте, що станеться із рештками не перетравленого м'яса?

невже згниє? :_07:

якщо маєте знайомих лікарів то їх попитайте, а то щоб я тут не писав всерівно не сприймете...

ну й ради цікавості, якщо мясо замінити на звіжі яблука щось зміниться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От перепитаю в лікарів. Є у мене знайома гастроентеролог.

Яблука - то клітчатка. Ніби допомагає при травленні. Мені здається виникне алергія (ябо передоз) на вітаміни. теж нічого хорошого.

а то щоб я тут не писав всерівно не сприймете...

чому ж ні. Сприймаємо ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От перепитаю в лікарів.

обовязково, й якщо ваш гастроентеролог скаже, що продукт в організмі (травній системі) може гнити, то нехай пояснить механізм.

ну а ви вже мене, темного, просвятите...

теж нічого хорошого

так в тому справа, що харчування одним продуктом дасть негативні результати. й монопісюально буде це мясо чи якась трава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна стаття із достатньою кількістю вичерпних фактів, яка розказує, як саме гниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як людині, яка не їсть - а яка користь у варенному вкруту яйці? Скарлупку, сумнівне джерело кальцію викидаємо/тваринам віддаємо, лишається білок але і той малоцінний... Просто наповнювач страви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна стаття із достатньою кількістю вичерпних фактів, яка розказує, як саме гниє.

з статті

Заблуждение о гниющем (грязном, загрязненном) толстом кишечнике а 1а Mechnikoff доминирует по сей день...
В организме человека процесс гниения происходит в основном в толстой кишке
Расщеплению подвергаются все питательные вещества за исключением воды, минеральных солей и витаминов, которые всасываются неизмененными . Нет, как видите, белков и углеводов в толстом кишечнике быть не должно по тому простому резону, что они уже переварились в желудке и кишечнике...
у здорового человека с нормальным пищеварением белки и углеводы полностью перевариваются на пути к толстому кишечнику

виходить, щоб озвучена вами казка була правдивою, якщо мясом кормити людину з хворою травною системою)) та й то, якщо кілок в анус був забитий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, не спотворюйте

Заблуждение о гниющем (грязном, загрязненном) толстом кишечнике а 1а Mechnikoff доминирует по сей день...

- він (Мєчнікофф) пропонував його (товстий кишечник) видаляти. Знову не дочиталися.

В организме человека процесс гниения происходит в основном в толстой кишке

- але таки проходить!

у здорового человека с нормальным пищеварением

- покажіть хоча б одну людину

Зі статті:

Гниение - процесс разрушения органических азотсодержащих соединений, главным образом белковых веществ, под действием микробных ферментов; составляет один из важных этапов в круговороте веще ств в природе. При гниении мяса и рыбы образуются птомаины (кадаверин, нейрин, холин и др.), обладающие токсическими свойствами. [...] В организме человека процесс гниения происходит в основном в толстой кишке, где существуют оптимальные условия для жизнедеятельности гнилостных бактерий, образовавшиеся при гнилостном распаде белка в кишечнике

Ні - не гниє ніразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні - не гниє ніразу.

як померти, від того що в товстому кишечнику відбувається бродіння та гниття залишків їжі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, не помирав, то зі 100% переконливістю не можу відповісти. Хоча на мене розповсюджуються закони фізики та здорового глузду. З рештою, ми не про мертвих говоримо, а про живих, які не хочуть вживати м'ясо! Я ж його люблю, воно мені подобається у всіх його манерах приготування. Від сирого, в'яленого, до тушкованого, печеного.. Головне, щоб в міру та приготовлене із дотриманням усіх норм здорового глузду та кулінарії.

Та й не медик я, щоб сперечатися. Так кілька доведених фактів з нета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб в міру

ось це золоте правило в харчуванні (хоча не тільки)

якщо не впадати в крайнощі (їсти одне мясо або одну траву, чи сонце :0155: ) то буде здорова травна система та гарний настрій))

Так кілька доведених фактів з нета

сумніваюсь я на рахунок страти яку ви описували, чергова видумка вегетаріанців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давав посилання, де це описано. До речі, користувалося популярністю в китайців (ті взагалі ізвєргі) і в індіанців, також уміли вишукано вбивати собіподібних.

Гуглим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ви ж не перший день в інтернеті)) нагуглити при бажання можна, що завгодно. вже якщо шукати підтвердження таким "фактам" то у істориків та медиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаєте, що за компами лише школота і тролі? Медики та історики не трапляються? Тролі та школота статті по історії та медицині не пише. А вони таки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаєте, що за компами лише школота і тролі?

або я незрозуміло пишу, або ви людина яка робить надзвичайно не логічні висновки))

читайте буквально - існування факту "страти мясом" можуть підтвердити/спростувати історики або медики, а буде це в науковому журналі чи в інтернеті ролі не грає...серед наведених вами ссилок незрозумілі/некомпетентні ресурси, або статті без авторства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, то спростуйте цю байку. З наведенням матеріалів, теорією, практикою і дослідами.

Інакше фраза аля "коли ви в байкі перестанете вірити" рівнозначна самій байці.

Апелювати до опонента і спростовувати усі наступні його докази - розуму багато не треба.

Поки що факт смерті від загнивання в прямій кишці може елементарно викликати гангрена.

Тепер відкидаємо стопіццот постів дискусії. Повертаємось до вашого

як довго у нас ще житимуть старі казки))

і чекаємо аргументованого підтвердження чому це "казка"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, а написав чому казка, тому що фізіологічно неможливо померти від того, що продукти "гниють" в організмі)) та й зазвичай, твердження доводить той, хто його висловив, а не навпаки. інакше можна будь-що стверджувати...але це знову таки формальна логіка, а її сьогодні не поважають, головне гуглити :_07:

та й факту самої кари з історичних джерел не привели, так типу була така кара.

п.с. я не заперечую зі 100% впевеністю, що такого не було, просто дайте почитати про це з вуст історика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя розповів цю теорію виключно для наглядності його твердження "що за бардзо то не здрово".. Додав, так би мовити, окрасу. І твердження, як таке, тут служить додатком.. Доводити кожне ссилання безглуздо, тому що суть самого повідомлення несе в собі інший інформаційний посил. Інакше після кожного 3 речення треба ставити посилання на авторитетних (для Андрія Віталійовича і іже з ним) людей в своїй галузі.

Так все-таки, для справедливості чому "фізіологічно неможливо померти від того, що продукти "гниють" в організмі))"? Впевнений, що стверджуючи це, ви маєте стовідсоткові праці, статистичні таблиці дослідів і тЕпЕ.. дуже прошу - просвітіть і спростуйте цю байку для нас, історично-медичних нікчем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...