Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Просто я став відчувати, коли ситий, а коли ні. Раціон зменшився, і тепер я не переїдаю. Та і катання на лижах пришвидшили процес схуднення. До речі, для тих, хто хоче схуднути - відкрив для себе підварене броколі. Кидаєте його в підсолену киплячу воду на 5-7 хвилин, дістаєте звідти, і додаєте шматочок вершкового масла. Смакота!

Рекомендую в пакетах виробництва "Рудь", або на вагу в "Там Тамі". "Ажур" - геть не сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Це якраз нормальне - 1 кілограм в тиждень, а на 5-7 кілограм в тиждень, як при рекламі хімічних препаратів для схуднення.

Ну в рекламі багато розповідають))

Рахується нормальним при оптимальній дієті - 2-3 кг в місяць, це так щоб без ускладненнь й якщо у вас ожиріння не "американське". Більше лише в тому варіанті, коли додаються фізичні навантаження, так як Tarzanych пише про лижі, можливо й не зашвидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто я став відчувати, коли ситий, а коли ні. Раціон зменшився, і тепер я не переїдаю. Та і катання на лижах пришвидшили процес схуднення. До речі, для тих, хто хоче схуднути - відкрив для себе підварене броколі. Кидаєте його в підсолену киплячу воду на 5-7 хвилин, дістаєте звідти, і додаєте шматочок вершкового масла. Смакота!

Рекомендую в пакетах виробництва "Рудь", або на вагу в "Там Тамі". "Ажур" - геть не сподобалось

Додам до "підварене брокколі", може кому знадобиться. Купує мама у "Сільпо" вагову заморозку брокколі, спаржа, горошок, морква, помідори. Додаємо до набору брюссельську капусточку і базилік. Тушкуємо це в звичайній сковорідці з додаванням соняшникової олії. Заправляємо Краснодарським соусом або аджикою, або домашньою томатною пастою. Пахне смачно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех....дуже хочу стати веганом. Але зупиняюся на етапі відмови від самого м'яса. Рекорд 1 місяць. Далі ковбаски і т.д. аж сниться((((( Що робити?)))

Стосовно ковбаси,то частіш за все вони приваблюють людей смаковими добавками,підсилювачами смаку,спеціями.Бо ж більшість людей знає з якого мотлоху виробляють ковбаси,але продовжують їх їсти.

kolbasasme.jpg

Крім того,як казали мудреці "Мясоїдство-мати всіх наркоманій",тому мабуть так само як після спригування з голки має пройти період "ломки".Треба перетерпіти.

ЗІ: в мене було навпаки.Як тільки я побував в ковбасному цеху,то відмовився їсти ковбаси,а мясо відмовився їсти згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 січня таки зважився перейти на вегетаріанську їжу. Схуд на 9 кілограмів за 2 місяці, почуваю себе чудово.

Мої вітання!.

Не знаю яка вага у Вас була,але 9 кіло за 2 місяці досить мощно.але якщо самопочуття чудове,то все добре.Так тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ: в мене було навпаки.Як тільки я побував в ковбасному цеху,то відмовився їсти ковбаси

...побував на молокопереробному - відмовився пити молоко, зараз кличуть на екскурсію на лікеро-горілчаний - боюсь іти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо что кроме колбас заводских есть еще мяско домашнее и домашние колбасы, на производстве которых облизываешься и роняешь слюну до пола.А если ходить по производствам то с таким же успехом можно сразу переходить на солнцееденье

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно ковбаси,то частіш за все вони приваблюють людей смаковими добавками,підсилювачами смаку,спеціями.Бо ж більшість людей знає з якого мотлоху виробляють ковбаси,але продовжують їх їсти.
Про спеції до речі правда. Пробував білу соєву ковбасу, звичайно, відчувається що не м'ясо, але зовсім трішки, спеції смак перебивають
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Учеными Гарвардской медицинской школы (HarvardMedical School) было проведено исследование, результаты которого показывают, что рацион, богатый говядиной и бараниной повышает риск рака и заболеваний сердца и тем самым сокращает продолжительность жизни.

В исследовании изучалось более 120 000 человек. По окончании работы специалисты сделали несколько выводов. Например, добавление в ежедневный рацион дополнительной порции красного мяса повышало риск смерти на 13 %, риск сердечно-сосудистых заболеваний со смертельным исходом - на 18 %, а риск смерти вследствие рака – на 10 %. Если в рационе присутствовало переработанное мясо (колбасы, копчености), то риск смерти повышался еще больше – в среднем на 19 %.

Причиной негативного воздействия мяса на организм ученые называют полинасыщенные (плохие) жиры, содержащиеся в мясе. Эти вещества провоцируют, например, развитие атеросклероза, а соль в переработанном мясе также негативно влияет на артериальное давление, повышая его.

джерело- http://www.like.ua/ru/viewarticle/422417

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, ці тести нічого не доводять. Як, цікаво, вони визначили, наприклад, що ризик раку виріс на 10%?

Не-вегетаріанці з таким самим успіхом можуть зворотні тести надати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, ці тести нічого не доводять. Як, цікаво, вони визначили, наприклад, що ризик раку виріс на 10%?

Не-вегетаріанці з таким самим успіхом можуть зворотні тести надати

Правильно, людина вірить в те в що хоче вірити!

post-15164-0-28527900-1332190672_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) расширила список психических заболеваний, требующих незамедлительного вмешательства врача-психиатра. В него добавлены вегетарианство и сыроядение, которые по классификации психических расстройств внесены в группу F63.8 (другие расстройства привычек и влечений).

Последней каплей, переполнившей чашу терпения врачей, стало ужасное известие из города Малага, расположенного на юге Испании, в котором сообщалось, что семья сыроядов из-за приверженности к «здоровому образу жизни» довела собственных детей до состояния комы, и только вызванная соседями полиция сумела спасти двоих девочек от неминуемой гибели, доставив их в реанимационное отделение местной больницы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тот же источник пишет

Напомним, что в прошлом году ВОЗ отметилась другим громким заявлением, когда отнесла любовь к расстройствам психики и присвоила международный шифр болезни — F63.9. Редакция FogNews задаётся вопросом: Доколе? Ну, сектанты — ладно. Но кто же, наконец, остановит сумасшедших врачей и ещё более сумасшедших судей? Почему ВОЗ исключила диагноз «гомосексуализм» из списка психиатрических заболеваний, но внесла в него безобидных, в общем-то, вегетарианцев?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хто рецептів випічки без яєць і молока.

Ви забули додати чарівне слово "швидко!" :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хто рецептів випічки без яєць і молока.

Ви забули додати чарівне слово "швидко!" :_08:

Ага забула, дайте ше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хто рецептів випічки без яєць і молока.

Ви забули додати чарівне слово "швидко!" :_08:

Ага забула, дайте ше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

НедоВеган, був сироїдом приблизно 3міс

На даний момент приблизне співвідношення: 60% сирого, 35% варених овочів, 1раз в тиждень їм рибу

погано підготувався в період збору урожаю, думаю з цього літа повністю перейти на сироїдіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотелось бы сказать что народ с жиру бесится но как то контекстуально не подходит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...