Перейти до змісту

Рада скасувала техогляд


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Верховна Рада скасувала обов'язковий техогляд автомобілів.

За відповідний законопроект проголосували 262 депутати.

Від проходження обов'язкового техконтролю звільняються легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім автомобілів таксі та тих, що використовуються у комерційних цілях).

Також звільняються від обов'язкового техогляду мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби – незалежно від строку експлуатації.

Крім того, від техогляду звільнені легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них – зі строком експлуатації до двох років.­

Водночас звільнення від технічного контролю не стосуватиметься транспортних засобів, що використовуються для автомобільних перевозок людей, вантажів, зокрема, небезпечних.

Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тон, причепи до них зі строком експлуатації понад два роки­ мають проходити техогляд кожні два роки.

Вантажні автомобілі вантажопідйомністю більше 3,5 тон, причепи до них та автомобілі таксі незалежно від строку експлуатації проходитимуть техогляд щорічно, а автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації – двічі на рік.

Крім того, скасовано обов'язок водія, якщо він не є власником транспортного засобу, мати при собі нотаріально посвідчену довіреність на право керування таким автомобілем.

Також скасовано вимогу для водіїв автомобілів, що здійснюють транспортні перевозки, щодо обов'язкової наявності дорожнього (маршрутного) листа і документів на вантаж.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/5/6357376/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, від техогляду звільнені легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них – зі строком експлуатації до двох років.
Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тон, причепи до них зі строком експлуатації понад два роки­ мають проходити техогляд кожні два роки.

Шото я не понял, это как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, від техогляду звільнені легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них – зі строком експлуатації до двох років.
Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних цілях, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тон, причепи до них зі строком експлуатації понад два роки­ мають проходити техогляд кожні два роки.

Шото я не понял, это как?

нові - до двох років не будуть проходити то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, скасовано обов'язок водія, якщо він не є власником транспортного засобу, мати при собі нотаріально посвідчену довіреність на право керування таким автомобілем.

а это как? дал дяде техпаспорт и ежжай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові - до двох років не будуть проходити то

Понял, я просто подумал, что про два года это для причепов только :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, скасовано обов'язок водія, якщо він не є власником транспортного засобу, мати при собі нотаріально посвідчену довіреність на право керування таким автомобілем.

а это как? дал дяде техпаспорт и ежжай?

Напевно, як в усьому цівілізованому світі.

П.С. Навіть без техпаспорта в европі зупиняли, - пробили на компі, що не в угоні і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, як в усьому цівілізованому світі.

П.С. Навіть без техпаспорта в европі зупиняли, - пробили на компі, що не в угоні і все.

Походу будуть виділятись гроші на навчання інспекторів працювати з компютерами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю, радує, відчуваю що десь нає... а от де???

може тут:

Как сообщается, закон вступает в силу через 30 дней со дня его опубликования.

тобто ше місяць їздим по довіреностях, а далі їх тихенько спускаєм :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю, радує, відчуваю що десь нає... а от де???

може тут:

Как сообщается, закон вступает в силу через 30 дней со дня его опубликования.

тобто ше місяць їздим по довіреностях, а далі їх тихенько спускаєм :))

та думаю мо трохи й довше) в залежності від того коли була укладена страховка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ше місяць їздим по довіреностях, а далі їх тихенько спускаєм :))

Не знаю, не знаю. Техогляд пройшов в цьому році, доручення видане на 10 років, з яких ще дійсне 8. Нічого спускати не буду, до закінчення терміну дії, знаючи наших законодавців. Тим більше, що доручення дає право не тільки керувати авто.

та думаю мо трохи й довше) в залежності від того коли була укладена страховка))

Не зрозумів - до чого тут страховка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів - до чого тут страховка?

Думається що догляд за технічним станом перекладуть на плечі страхових компаній, Ти би страхував теоретично справний автомобіль? Європа блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто через 30 днів можна буде їздити без ТО і доручення?

бери любу машину і їдь якшо маєш права?

так виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ксєрокси всіх бумаг на машину зробити, їжжу за дорученням... Спруть з документами, то фактично нічого не зможу зробити. Фігня якась виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Как сообщается, закон вступает в силу через 30 дней со дня его опубликования.

тобто через 30 днів можна буде їздити без ТО і доручення?

бери любу машину і їдь якшо маєш права?

так виходить

З ДНЯ ОПУБЛІКУВАННЯ!

А коли він настане - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ксєрокси всіх бумаг на машину зробити, їжжу за дорученням... Спруть з документами, то фактично нічого не зможу зробити. Фігня якась виходить...

А зараз, що не так?

Пишеш заяву про угон і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто через 30 днів можна буде їздити без ТО і доручення?

За 30 днів будуть розроблені нові інструкції, тоді й побачимо. Не думаю, що все відмінять і нічого не запропонують взамін. Можливо впровадять тимчасові техпаспорти замість доучення, а проходження ТО будуть вимагати страхові, хз, але я б не радів, поки не прочитаю закон сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...