Перейти до змісту

Підводне полювання


Bocman

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт....

Прошу допомоги у підводних мисливців,якщо такі тут знайдуться.

Хочу придбати рушницю для підводного полювання,підкажіть що для нашої місцевості краще.Арбалет чи пневмат,скільки см має бути рушниця,якої фірми і всі інші нюанси...Буду дуже вдячний за більш велику інформацію поставлю пиво :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є у мене знайомий, який в Луцьку самостійно займається виготовленням таких рушниць.

якщо цікавить - ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bocman спробуй пошукати фільми про підводне полювання, по каналу Стрім (охота и рыбалка) іде часто передача. Там як раз всі відповіді на питання я чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на Варшавку, там є спеціалізований магазин, там тобі дадуть вичерпну інформацію по твоєму питанню, тел. продавця 0509787634,Сергій

post-7220-0-25396400-1309763122_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм.... а це безпечно?

Абсолютно!!!)))

post-4478-0-34507300-1309732331_thumb.jp

я мав на увазі підводне полювання з соморобної рушниці....

Зайди на Варшавку, там є спеціалізований магазин, там тобі дадуть вичерпну інформацію по твоєму питанню, тел. продавця 0509787634,Сергій

ок. треба буде зайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш купувати любу яка тобі сподобається... у мене і зовсім морська на резині, і вполнє нормально... але, у нас в Україні, по закону, підводну рушницю потрібно зарееструвати, а також ще десь зарееструватись, получіти якийсь там членський квиток і т.д... і, на Світязі підводне полювання теж заборонене.... в общім, заходь в воду так щоб з рушницею тебе ніхто не бачів! :-)

Останній раз, плавав з рушницею на Світязі, так мене на березі цілу годину уже чекав рибінспектор... хотів забрати рушницю, але, я йому пригрозив шо зараз полізу і поріжу всі сіті і ятіра шо там стоять, (які стоять якраз напроти будиночку інспекторів - їх там нємєряно!), або позвоню на телефон довіри... в общім, він мене відпустив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті, де можна купити 3 заводські резини до підводної рушниці... бо мої уже від старості полопались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь обережний. Чув що на днях один підводник загинув, бо попав в сітки. крім рушниці ще треба костюм, пояс, ніж (щоб розрізати сітки)і інше спорядження..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю допомоги... терміново потрібні 3 нові резини для підводної рушниці фірми JBL, модель 38-SPECIAL NW... але, певно жгути підходять любі, аби тільки розмір по довжині підходив... Де їх можна купити???

post-8562-0-14511800-1309945762_thumb.jp

post-8562-0-13229900-1309945792_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт....

Прошу допомоги у підводних мисливців,якщо такі тут знайдуться.

Хочу придбати рушницю для підводного полювання,підкажіть що для нашої місцевості краще.Арбалет чи пневмат,скільки см має бути рушниця,якої фірми і всі інші нюанси...Буду дуже вдячний за більш велику інформацію поставлю пиво :friday:

Мій друг має пневмат, але чомусь всеодно завжди користується моєю на резині, каже що краща і надійніша... хоча, хто його знає. Моя трошки для наших озер завелика, бо морська і дуже потужна - колись брав для можливого полювання на акул :unsure: бо плавав в заливі Тихого океану.

а на рахунок довговічності, то з часом обидві системи потребують заміни розхідників - резинових клапанів у пневматі і силіконових жгутів на механічній (з часом ссихаються, тріскаються, пропускають). Мої прослужили 6 років, зараз шукаю нові щоб замінити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш купувати любу яка тобі сподобається... у мене і зовсім морська на резині, і вполнє нормально... але, у нас в Україні, по закону, підводну рушницю потрібно зарееструвати, а також ще десь зарееструватись, получіти якийсь там членський квиток і т.д... і, на Світязі підводне полювання теж заборонене.... в общім, заходь в воду так щоб з рушницею тебе ніхто не бачів! :-)

Останній раз, плавав з рушницею на Світязі, так мене на березі цілу годину уже чекав рибінспектор... хотів забрати рушницю, але, я йому пригрозив шо зараз полізу і поріжу всі сіті і ятіра шо там стоять, (які стоять якраз напроти будиночку інспекторів - їх там нємєряно!), або позвоню на телефон довіри... в общім, він мене відпустив...

я вже стільки інформації перечитав щодо реєстрації підводників,деякі клуби можуть зробити якесь там посвідчення підводника але за це треба башлянути мінімум 500 грн. а потрібне воно тільки для того щоб можна було брати учать у змаганнях...а про реєстрацію рушниць хтів би почути подетальніше.

Всім привіт....

Прошу допомоги у підводних мисливців,якщо такі тут знайдуться.

Хочу придбати рушницю для підводного полювання,підкажіть що для нашої місцевості краще.Арбалет чи пневмат,скільки см має бути рушниця,якої фірми і всі інші нюанси...Буду дуже вдячний за більш велику інформацію поставлю пиво :friday:

Мій друг має пневмат, але чомусь всеодно завжди користується моєю на резині, каже що краща і надійніша... хоча, хто його знає. Моя трошки для наших озер завелика, бо морська і дуже потужна - колись брав для можливого полювання на акул :unsure: бо плавав в заливі Тихого океану.

а на рахунок довговічності, то з часом обидві системи потребують заміни розхідників - резинових клапанів у пневматі і силіконових жгутів на механічній (з часом ссихаються, тріскаються, пропускають). Мої прослужили 6 років, зараз шукаю нові щоб замінити...

а він може хоче її продати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав сьогодні ніж,хто що скаже?

не знаю чи моя порада буде доброю, але на мою думку можливо треба було б до рукоятки привязати невеликий кусок жилки чи шнурка з куском кольорового пінопласта на кінці, щоб в разі якщо ніж випаде і впаде в мул, поплавок показав місце падіння. Не знаю як в практиці таке використовується... я колись так згубив заряжалку до пневматичної рушниці а якби був поплавок то знайшов би..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав сьогодні ніж,хто що скаже?

не знаю чи моя порада буде доброю, але на мою думку можливо треба було б до рукоятки привязати невеликий кусок жилки чи шнурка з куском кольорового пінопласта на кінці, щоб в разі якщо ніж випаде і впаде в мул, поплавок показав місце падіння. Не знаю як в практиці таке використовується... я колись так згубив заряжалку до пневматичної рушниці а якби був поплавок то знайшов би..

дякую,щось придумаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов трошки правил про підводне полювання на харківському форумі...

IV.ПIДВОДНОМУ МИСЛИВЦЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

1. Займатися пiдводним полюванням без "Посвiдчення" та дозволу (для спортсменiв-стрiльцiв). При вiдсутностi цих документiв вiн вважається порушником "Правил рибальства".

2. Користуватися при пiдводному полюваннi незареєстрованим спорядженням (рушницею, ножем).

3. Полювати у мiсцях, заборонених для любительського та спортивного рибальства, у мiсцях масового вiдпочинку населення, а також у темний час доби.

4. Порушувати "Правила рибальства", бити рибу цiнних видiв та розмiрами менш дозволених (без особливого дозволу).

5. Застосовувати для. пiдводного полювання вогнепальну зброю, вибуховi та отруйнi речовини, електроток.

6. Заряджати та стрiляти з пiдводної рушницi на повiтрi або в воду з берега, човна i таке iнше.

7. Використовувати для полювання водолазнi дихальнi апарати будь якої конструкцiї.

Узгоджено: Голова Комiтету пiдводної стрiльби та полювання ФПС України В.В.Брагин

Начальник вiддiлу рибоохорони Головрибводу України С.Д. Миропольський

общім, почітай тут: http://spearfishing.kharkov.ua/forum/14-75-2

а свою рушницю, мій друг не продає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов трошки правил про підводне полювання на харківському форумі...

IV.ПIДВОДНОМУ МИСЛИВЦЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

1. Займатися пiдводним полюванням без "Посвiдчення" та дозволу (для спортсменiв-стрiльцiв). При вiдсутностi цих документiв вiн вважається порушником "Правил рибальства".

2. Користуватися при пiдводному полюваннi незареєстрованим спорядженням (рушницею, ножем).

3. Полювати у мiсцях, заборонених для любительського та спортивного рибальства, у мiсцях масового вiдпочинку населення, а також у темний час доби.

4. Порушувати "Правила рибальства", бити рибу цiнних видiв та розмiрами менш дозволених (без особливого дозволу).

5. Застосовувати для. пiдводного полювання вогнепальну зброю, вибуховi та отруйнi речовини, електроток.

6. Заряджати та стрiляти з пiдводної рушницi на повiтрi або в воду з берега, човна i таке iнше.

7. Використовувати для полювання водолазнi дихальнi апарати будь якої конструкцiї.

Узгоджено: Голова Комiтету пiдводної стрiльби та полювання ФПС України В.В.Брагин

Начальник вiддiлу рибоохорони Головрибводу України С.Д. Миропольський

общім, почітай тут: http://spearfishing....a/forum/14-75-2

а свою рушницю, мій друг не продає...

знайшов я якось один форум,то там тоже про це все розписували і задавали питання пану А.Кочубею то він сказав: якщо натрапиш на рибінспекторів які хочуть з тебе здерти вічнозелених то чи в тебе є посвідчення чи немає,чи зареєстрована рушниця з ножем чи ні, ти для них браконєр і або башляй або віддаєш все разом з трусами а потім через суд в такому стані вертаєш шо :ohmy:

саме ліпше каже це як бачіш шо до тебе хтось на моторці або на веслах підкатує скідай кукан! рушницю в дно, і ти спостерігаєш за підвоним світом) а віддавати 700 грн за бумажку яка дається на рік і вона немає ніякої юридичної сили це :blink:....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще таке питання! чи обовязково підводному мисливцю бути членом якогось клуба? що він дає? чи тільки забирає членські внески кожен місяць)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 не бачив поки що жодного пiдводного мисливця з зареестрованним ружжом :)

2 нiж пiде любий,головне щоб добре рiзав,мiцно тримався в ножнах,але разом з тим не вивалювався з них

3в нашому клубi вступ був 250грн,рiчний внесок 150грн, внески йдуть на зариблення хрiнникiв :) по мiрi можливостей

4 про клуб можна спитати в того ж Сергiя на варшавцi

5 рушницю купуй ту,на яку вистачить грошей,як не дивно,але *самопали* на данний момент вважаются кращими нiж заводськi, звiсно,якщо майстер не халтурщик. Але *самопал* (в основному це рушниця системи Зелiнського, в простонародьi *зелiнка* ) потребуе дуже точноi роботи,тому в основному коштуе дорого (400-~ американських денех)

6 маску треба тiльки мiряти,почитай в нетi як

7 взагалi полазь по цим сайтам http://forum.tetis.ru/viewforum.php?f=2 http://pskovdivehanter.narod.ru/links0.html http://dive-point.at.ua/publ/8-1-0-33 http://rund.110mb.com/samsnaryazh/obsuzh/obsuzh.shtml http://ohota.dp.ua/newforum/viewforum.php?f=38&sid=72f17be5bd2b990ef3bcd42308e33998 http://apox.ru/forum/index.php?act=idx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за інформацію...А в нас в луцьку є клюб? чі це ровенській?

клуб луцький, хоча яка впринципi рiзниця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за інформацію...А в нас в луцьку є клюб? чі це ровенській?

клуб луцький, хоча яка впринципi рiзниця :)

в луцьку ще можна приходити на збори ( якщо вони є) а в рівне вже незовсім хочеться пертись...

а часом немає сайта на луцький клуб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на Варшавку, там є спеціалізований магазин, там тобі дадуть вичерпну інформацію по твоєму питанню, тел. продавця 0509787634,Сергій

вже третій раз за тиждень підходжу до цього магазину і закрито :blink:...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...