Перейти до змісту

Підводне полювання


Bocman

Рекомендовані повідомлення

вже третій раз за тиждень підходжу до цього магазину і закрито :blink:...

там висить номер телефона, по якому треба подзвонити,якщо хочеш виловити продавця,ато вiн на мiсцi рiдко бувае :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

порадьте на якій фірмі краще зупинитись:

Cressi

OMER

чи

Mares

я маю на увазі не тільки рушниці, а і інше спорядження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зупинився на ластах...Mares razor pro

65bb0be69444.jpg

що скажите?

хоча є запасний варіант OMER Stingrey але це крайній випадок тому як головним вибором є 1 ласти...

5e090ad06961.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласти куплені,костюм куплений груза відлиті діло за рушницею....порадили взяти "чемпіон"а кажуть в луцькому клубі є такий Гена так от він не погані рушниці робить за 350 у.е. буде гарний апарат....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможи мені знайти жгути - дам тобі і зі своєю рушницею поплавати... а то, і разом на Світязі поплавати можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю допомоги... терміново потрібні 3 нові резини для підводної рушниці фірми JBL, модель 38-SPECIAL NW... але, певно жгути підходять любі, аби тільки розмір по довжині підходив... Де їх можна купити???

До такої рушниці... Жгути певно можна підібрати любі, головне - аби по розміру підходили: шланги діаметром 14мм і довжиною 40-45см...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в неті костюм Beuchat Mundial Prestige, 5 мм але на презентаційних фото є помятості....сподіваюсь якщо я зроблю замовлення вони мені вишлють нормальний костюм чі такий самий як на фото?

писав ел. листа до продавців,отримав відповідь з якої нічого не зрозумів...цитую:"Добрый день. Эти фото презентационные. Мы продаем не только данный костюм. Неопрен, из которого состоит костюм имеет свойство мяться. Складки обычное дело на каждом костюме и от них не застрахована не одна единица товара."

d660b83b4b30.jpg9ba423218c7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

категорично застерiгаю вiд покупки костюма в iнетi, хiба що маеш *аполлоновську* статуру, та й тодi маленький брак типу непрошитого шва, може серйозно попортити нерви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...