Перейти до змісту

Корисна інформація по фото


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Може хто має порекомендувати якусь книженцію...?

По фотографії...

сколько грамов вешать? конкретно що саме тебе цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато читати не можна/// тому Що з часом будеш створювати теми/ типу який апарат купити і чи будеш ти круто фотокть якщо поставиш отакий то об єктив..

Для загального розуміння \щоб осилити шо і як проацює_ буде досить прочитати *Микулин 25 уроков фотографии* Книга дуже хороша тому що дуже стара..

А якщо після прочитання отої книги не чуєш ефекту ну тоді требА читати предметні книги в дусі. як фоткать цицю та кицю. тд і тп... але то до добра не доведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто має порекомендувати якусь книженцію...?

По фотографії...

сколько грамов вешать? конкретно що саме тебе цікавить?

У мене проблеми з балансом білого...хз шо не так ставлю...інструкцію до фота вдовж і в поперек перечитав.

Потім фото виходять "темні" фон саме...хочу щоб був світлий... http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=10323 вот як тут) і фотаю коли світла достатньо...шо роблю не так -хз...

Це основне що пока хочу знайти.

Вось перша фотка шо попалась http://cs10574.vkontakte.ru/u107009071/135346093/y_cdb39477.jpg фон не такий красивий <_<

Багато читати не можна/// тому Що з часом будеш створювати теми/ типу який апарат купити і чи будеш ти круто фотокть якщо поставиш отакий то об єктив..

Для загального розуміння \щоб осилити шо і як проацює_ буде досить прочитати *Микулин 25 уроков фотографии* Книга дуже хороша тому що дуже стара..

А якщо після прочитання отої книги не чуєш ефекту ну тоді требА читати предметні книги в дусі. як фоткать цицю та кицю. тд і тп... але то до добра не доведе.

ФОтік є. буду вижимати максимум з того що маю) Поки викидати ще 300 баксів (як мінімум)на забаву яка мені грошей не принесе не хочу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баланс білого то взагалі цікава штука, залежить від багатьох чинників, найперше від освітлення і від об'єкта фотографування.

Знімай в RAW, потім на комп'ютері в конверторі баланс білого можна виставити на раз. Або придбай спеціальну карту, по який можна виставляти баланс білого при конкретних умовах, в інструкції на фотоапарат має бути написано як це зробити.

А фон залежить від об'єктива ну і самого фону, а ще від дистанцій до об'єкту і до фону. Почитай про ГРИП (глубина резко изображаемого пространства), багато чого проясниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баланс білого то взагалі цікава штука, залежить від багатьох чинників, найперше від освітлення і від об'єкта фотографування.

Знімай в RAW, потім на комп'ютері в конверторі баланс білого можна виставити на раз. Або придбай спеціальну карту, по який можна виставляти баланс білого при конкретних умовах, в інструкції на фотоапарат має бути написано як це зробити.

А фон залежить від об'єктива ну і самого фону, а ще від дистанцій до об'єкту і до фону. Почитай про ГРИП (глубина резко изображаемого пространства), багато чого проясниться.

Трошки розыбрався з РАВ)

ЛАйтрум творить дива о_0

А який выбыр балансу былого!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кораблев-Самоучитель_для_моделей_и_фотографов

ця книжечка цікава виявилась :rolleyes:

використав з неї правило берізки :D

тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А непогано вийшло. Молодець :ok:

добавляйся в вк)) покритикуєш трохи і інші фото :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто скаже чому якщо поставити ББ по чорному знімку,якість така ж як і по білому о_О Відтінки і кольори правильні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава річ, не знав таке. Думаю річ у тому що у білому і що у чорному, рівні кожного кольору однакові між собою. А баланс білого просто вирівнює ці рівні по конкретній вказаній точці. Тобто той самий ефект буде спостерігатися і якщо клацнути по сірій частині зображення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава річ, не знав таке. Думаю річ у тому що у білому і що у чорному, рівні кожного кольору однакові між собою. А баланс білого просто вирівнює ці рівні по конкретній вказаній точці. Тобто той самий ефект буде спостерігатися і якщо клацнути по сірій частині зображення.

Я чомусь очікував інверсію відтінків... сам здивувався...не знайшов в інтернеті пояснення цьому..

Чи то мій Д40 погано реагує на виставляння ББ :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому інверсію? Ну так ББ це правильне відношення рівнів кожного з трьох кольорів, а оскільки на білому і сірому кольорах рівні всіх трьох кольорів однакові, тому і виставити ББ по ньому саме простіше, просто вирівнявши всі рівні.

Оскільки абсолютного чорного кольору немає, то на фото чорний колір все одно буде мати якесь значення кожного з каналів кольору, і по них тоже можна виставити ББ вирівнявши ці рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пробував фоткати старими радянськими об"єктивами на ніконах?

ПИшут ьв неті" не будет мерять експозицию" ..це як розуміти?) я не побачу зелененьку рисочку в видошукачі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... а пошукати?

автоматом фотографувати з радянськими та неавтофокусними об'єктивами (без одуванчика Лушнікова) на молодших тушках не вийде. буде лише підтвердження фокусу. а витримку/діфрагму/чутливість тре буде самому підбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от одне дивно - куплять фотік і думають що стали фотографом. Думаю таким варто зеніта в руки давати, щоб відбивати бажання. Так би мовити природній відбір щоб був. Теорію треба вчити та інструкції читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... а пошукати?

автоматом фотографувати з радянськими та неавтофокусними об'єктивами (без одуванчика Лушнікова) на молодших тушках не вийде. буде лише підтвердження фокусу. а витримку/діфрагму/чутливість тре буде самому підбирати.

ДЯкую.Шукав,але не там. Прочитавши шотаке одуванчік Лушнікова зрозумів все.

Збило з толу те що на якомусь з сайтів писало що замір експозиції працює... оказується працює! <_< тільки на Nikon D200, D300(s), D700, D1, D2, D3(x,s).

от одне дивно - куплять фотік і думають що стали фотографом. Думаю таким варто зеніта в руки давати, щоб відбивати бажання. Так би мовити природній відбір щоб був. Теорію треба вчити та інструкції читати.

Зеніт десь валявся) я йог ов дитинстві з цікавості розібрав) так ніхто більше і не зміг зібрати :D

П,С, Куда ж мені до таких профі як ви :lol:

ДА і якщо автомобіліст це той хто має автомобіль, чому я маючи фотоапарат не можу зватись фотографом? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от одне дивно - куплять фотік і думають що стали фотографом. Думаю таким варто зеніта в руки давати, щоб відбивати бажання. Так би мовити природній відбір щоб був. Теорію треба вчити та інструкції читати.

Все одно дякую що бажаєш наставити мене "на путь истинный"

Як з"являться ще дурні питання,обов"язково задам :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеніт десь валявся) я йог ов дитинстві з цікавості розібрав) так ніхто більше і не зміг зібрати :D

П,С, Куда ж мені до таких профі як ви :lol:

ДА і якщо автомобіліст це той хто має автомобіль, чому я маючи фотоапарат не можу зватись фотографом? :D

можу продати ожин із своїх. ;)

ти хочеш сказати що якась блондинко., котра володіє автомобілем відразу стає автомобілістом? чи той хто має велосипед - велосипедистом? думаю це власники велосипеда, автомобіля, фотокамери чи відеокамери і т.д.,

і мова не була про конкретно тебе, а загалом. більшість реально думаю, що купивши фотік стають фотографами, а зробивши кілька класних кадрій відразу стають супер-пупер класними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor - в інеті пишуть що дуже важко фокусуватись вручну....

Пробував хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пробував фоткати старими радянськими об"єктивами на ніконах?
Я

Фоткати треба в повному мануалі. А замір експозиції можна спостерігати у видошукачі (в мене на Д70)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пробував фоткати старими радянськими об"єктивами на ніконах?
Я

Фоткати треба в повному мануалі. А замір експозиції можна спостерігати у видошукачі (в мене на Д70)

А що то за чудо таке радянське що і експозицію показувало? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...