Перейти до змісту

Ті хто відают


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

11097407.jpg?800

Стиль: Electrodub / Experimental

Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ - Росія, Москва

Видавець: ?

Виконавці:

Мох (Олег Гнатів) - голос

Кузя (Сергій Кузьмінський) - музика та саундпродюсування

Пісні:

01. Баба (04:31)

02. Гасити вуглє (02:40)

03. Про котєт (03:17)

04. Урекливий (04:59)

05. Анклюз (05:51)

06. Про горіуку (05:26)

07. У горі у Чорногорах (03:17)

08. Вовкуни (06:41)

09. Співаночка (05:47)

10. Сороміцькі коломийки (03:54)

Тривалість: 00:46:23

Мова: українська (гуцульський діалект)

Аудіо-кодек: AAC

Бітрейт: VBR 200-300 кб/с

Джерело: жж Моха

Додаткова інформація:

3 червня, в день триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» представлено альбом «Мовленнєк» - проекту «Ті хто відают», який було створено в 2008 році фронтменом «Братів Гадюкіних» Сергієм Кузьмінським та продюсером групи «Перкалаба» - «Мохом» Олегом Гнатівим.

Матеріал альбому «Мовленнєк» збирався та записувався упродовж кількох місяців, починаючи з осені 2008-го року. Автором ідеї, композитором та саунд-продюсером проекту виступив Сергій Кузьмінський, а голосом «Тих хто відают» та водночас автором і редактором текстів став Мох.

«Восени 2008 року Кузя сказав мені-давай начитай-наспівай мені шось гуцульського. У нас вже давно були плани-розмови зробити шось разом. Я понаходив давніх гуцульських сакральних текстів і співанок, а далі записував читку і відсилав Кузі. Як правило, дублів майже не було. Ті тексти є чистою гуцульською магією, примівки від нечистої сили. Але коли ти їх проговорюєш, то неможливо було не збурити ПЕВНЕ. А відчитати не ввійшовши в транс нема сенсу. Кузя одразу таку планку поставив. «Ті хто відают» це його прозріння - це ще тоді стало ясно. Для мене ця робота є певним обов'язком, за можливість бути причетним. Те, що Кузя зробив в «Тих хто відают» є дуже неоднозначним. Це дуже небезпечні речі, але одною з чи не найголовніших його рис, була мужність» - розповідає про альбом «Мовленнєк» його співавтор «Мох» Олег Гнатів.

В запису альбому також брав участь гітарист Євген Таран, який зараз мешкає в Мюнхені. В альбомі проекту «Ті хто відают» використані цитати з оповідок зібраних Володимиром Шухевичем на Гуцульщині, а оригінальний дизайн компакт-диску розробила талановита молода художниця Гриця Ерде. Альбом «Мовленнєк» видано обмеженим накладом.

зовнішній

Один з текстів

post-1679-0-87915500-1309117293_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послухав вконтакте - рідкісне лайно) автор без образ :ok:

Кузя уже два роки ні на кого обідитись не може, а Мох навряд чи читає наш форум :rolleyes:

ну і "на вкус і на цвєт ідітє всє" теж відома приказка :0003:

я взагалі до електронної музики байдужий, мене матеріал цікавить саме в поєднанні з тими гуцульськими оповідками. Офігітєльне поєднання, як для мене. Я в дитинстві подібні легенди слухав у родичів в Карпатах.

Після декількох прослуховувань, правда, хочеться чогось православного :D для успокоєнія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...