Перейти до змісту

Palit. Якісна марка ? Чи не гратися і взяти щось розкручене?


Рекомендовані повідомлення

Субж.

Є проблема вибору відеокарти.

Так історично склалося, що я завжди надавав перевагу і користувався розкрученими брендами. Типу Асус і т.п. А тут питаються мене чи є доцільність брати таку відяху. Ну ще як варіант Zotac. І їм подібні.

Я розумію, що лотерея, як повезе, хоч Асус хоч що завгодно може згоріти іт.д. Але тут питання більше до власників відеокарт Palit і їм подібним.

Хочу почути думку. Ну і до ремонтників, що частіше буває в ремонті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Zotac GeForce 9600GT - нормальна відеокарта. Зроблена добротно.

Тільки один раз за кілька років була проблема. Залишив комп включеним, ввечері прийшов - чорний екран. Ресет - звук старту системи є, а не виводить сигнал на монітор. Вийняв відеокарту, почистив кулер, слот на материнській платі, вставив - запрацювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Palit 7600GT уже років зо три, жодних нарікань. Працює справно і тихенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну паверколор 5750 - нарікань нема, розгон брала майже в 30%, 905 МГц по гпу але зараз чьось почала навіть при 885 артефачити...

А по відео скажу: можна завжди доробити систему охолодження, да і вентиляція в корпусі багато що рішає... доречі а до якої моделі придивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, от Palit там только система охлаждения и, возможно, чипы памяти. все остальное - OEM. как и поступают 95% производителей. толькo Asus еще иногда заморачивается разводкой своих печатных плат, и не всегда удачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, тут же десь на борді про Паліт ремонтники досить негативно відгукувались. Тому, звісно, "як повезе", але з тими ж Асусами везтиме значно більшій кількості людей і з ремонтом буде простіше. Це так, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder уже всьо сказал. Клеїться наклейка нужной фірми. деякі міняють сток охолождення на своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той во. Продавав багато, а може і дюже багато, то вже хто як міряє. за більш ніж 10 років троха вражень назбиралося.

Не тобі, Женя, розказувати :) але раз запитався...

Всі відеокарти роблять на референсі зі своїм доводками (то вже звучало). З доводок - то переважно система охолодження. І тут якраз в "дешевих" брендів виникають нюанси, бо ставлять вентиляторики не по феншую. Ну і різниця в гарантії - 2 роки проти трьох. Якщо апгрейдитись через рік - то можна продати відашку з гарантією 24 місяці як майже нову.

Зараз переважно намагаюсь продавати ASUS і Palit. Перші - бо самі себе продають, другі - коли потрібно здешевити трохи систему без втрати надійності.

До 100-150 баксів Паліт рулить. Вище - то вже важкий вибір бо стереотипи тиснуть дуже.

По гарантії Паліт ломається напевно найменше. Принаймні точно менше за Асус і інші топ-бренди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, добавити забув. З топ-брендів - то посуті лише Асус і можна брати. В Gigabyte і MSI зараз купа нюансів по сервісу. Тому я б не ризикував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую за увагу та відгуки.

Вибір зроблено.

Був недавно казус із відяхою від GigaByte. " місяці була в гарантійному ремонті. Бо СЦ в Києві. Як і більшість СЦ (Сервісних Центрів).

Коли наш Сам(в)сунг не справляється - відправляють на історичну родіну. Абож у Київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Юга ше єдна лишилась

NE5X5600HD02F

PALIT 1Gb DDR5 256Bit GTX560 (NE5X5600HD02F)

189.68

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось незрозуміла логіка - з однієї сторони беруть дорогу відяху з іншої сторони економлять на бренді.

До 100-150 баксів Паліт рулить. Вище - то вже важкий вибір бо стереотипи тиснуть дуже.

Економія повинна бути економною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене уже дві відеокарти було від Palit, ні разу проблем не було, навіщо переплачувати за бренд? Інше діло за СО на відеокарті.

Для прикладу відео Palit GTX 260 Sonic (хоча і застарівша), але найкраща із 260-х і це не популярний брент! вибір за тобою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, по тестам - вони всі на рівні. Той же чіпсет, стільки ж оперативки.

Простj платити за напис "ASUS" - вже не хочеться. Якби той напис був "Sony" - я б заплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, от Palit там только система охлаждения и, возможно, чипы памяти. все остальное - OEM. как и поступают 95% производителей. толькo Asus еще иногда заморачивается разводкой своих печатных плат, и не всегда удачно.

Вот как раз наоброт. Palit (он же XpertVision, он же Gainward) в основном разрабатывают собственный дизайн плат.

Укорачиваю, упрощают - вообщем делают дешевле, но не всегда хуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот как раз наоброт. Palit (он же XpertVision, он же Gainward) в основном разрабатывают собственный дизайн плат.

Укорачиваю, упрощают - вообщем делают дешевле, но не всегда хуже.

и ты можешь привести пример из современных видеокарт? то есть не какой-нить там древний 6800, а хотя бы GT2xx. интересуюсь просто из любопытства.

степень интеграции уже достигла таких уровней, что собственная разработка печатки едва ли много сэкономит, если сэкономит вообще. ведь должен быть тираж окупающий стоимость разработки. хотя, если разработку предлагать и другим производителям в качестве OEM, то вполне вероятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот как раз наоброт. Palit (он же XpertVision, он же Gainward) в основном разрабатывают собственный дизайн плат.

Укорачиваю, упрощают - вообщем делают дешевле, но не всегда хуже.

и ты можешь привести пример из современных видеокарт? то есть не какой-нить там древний 6800, а хотя бы GT2xx. интересуюсь просто из любопытства.

степень интеграции уже достигла таких уровней, что собственная разработка печатки едва ли много сэкономит, если сэкономит вообще. ведь должен быть тираж окупающий стоимость разработки. хотя, если разработку предлагать и другим производителям в качестве OEM, то вполне вероятно.

можно посмотреть на Radeon 2xxx, 3xxx, 4xxx и сравнить с референсами. Также GeForce 8xxx, 9xxx.

насчет современных моделей - я специально вопрос не изучал. Возможно ситуация изменилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...