Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Після купівлі ноутбука постала проблема інтернету.

Є комп'ютер, до якого підключено інтернет, Датагруп: Домашні мережі.

Що треба поставити на нього, щоб він міг роздавати вай-фай по квартирі?

Бажано (якщо взагалі так можна), щоб роздавався інтернет, не включаючи стаціонарний комп'ютер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Передзвонити в тех. підтримку Датагруп, запитати якы вони роутреи підтримують

2. Купити роутера

3. Настроїти самому, або пошукати тут, впевнений тут вже такі питання задавались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажем так, якість роботи залишає бажати кращого... вже краще взяти, наприклад TP-Link, по ціні майже не відрізняється, але працює значно стабільніше.

користуюсь D-Link'ом більше року, деколи виникає бажання просто запустити його об стіну... і це наскільки я знаю не тільки в мене дана техніка працює з глюками.

Взяти хоча б те, що D-Link'ки рекомендують одразу після покупки перепрошивати для нормальної роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Dir-400 стоит уже 3 года, вопросов не имеется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав таку саму проблему !

Спочатку купив Wi-Fi Router " D-link 2600u " , але одразу підключати мені на Датагруп не захотіли , але згодом все ж таки підключили.

Просто буде іти шнур від тел.розетки до самого роутера , а він вже буде роздавати інтернет :)

Дуже класно мати вай фай роутер , адже можна сидіти одночасно в інтернеті з багатьох апаратів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є комп'ютер, до якого підключено інтернет, Датагруп: Домашні мережі.

artur4ik, який ще телефонний шнур?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що треба поставити на нього, щоб він міг роздавати вай-фай по квартирі?

Бажано (якщо взагалі так можна), щоб роздавався інтернет, не включаючи стаціонарний комп'ютер.

Для таких цілей оптимальними будуть наступні моделі:

TP-Link TL-WR340G ~25

TP-Link TL-WR740N ~29

TP-Link TL-WR743ND ~35

TP-Link TL-WR940N ~45$

Різниця між моделями полягає у потужності процесора та швидкості wi-fi з'єднання.

Не вдаючись в деталі - для дому достатньо TP-Link TL-WR340G

чому?

Нема сенсу переплачувати за D-Link при аналогічному функціоналі і такій же гарантії за меньші гроші від TP-Link

Взяти хоча б те, що D-Link'ки рекомендують одразу після покупки перепрошивати для нормальної роботи

Я TP-Link після покупки теж завжди перепрошиваю самою свіжою прошивкою.

Ви ж, напевно, оновлюєте Windows та інше ПЗ, ось і прошивка точне таке ж ПЗ.

Чим новіша прошивка тим більше недоліків там усунено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо качаєш з торентів, просто качаєш, маєш багато тазіків для інету, в перспективі будеш роздавати нет сусіду -- то ДЛінк і ТПлінк як варіанти відкидаються одразу, бо їх ОЗУ з процесором для таких цілей вже не вистачить. Власне їм проблемно роздати нет на 1 машину, що вже казати про багато.

Тут на форумі ніби хвалили мікротікі, а ще як альтернатива, комп на Intel Atom з 2а мережевими і якимсь фрюніксом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще як альтернатива, комп на Intel Atom з 2а мережевими і якимсь фрюніксом.

Навіщо такі затрати, вистачить і якоїсь старої залізяки типу Pentium2 або 3.

Як на мене, то варіант такого роутера досить цікавий, так як при виникненні потреби

до 2-х мережевих можна добавити і WiFi адаптер, чим розширити функціонал машини.

Правда ткий роутер має суттевий мінус - габарити і енергоспоживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менi Tum@n вже більше як півроку встановив таку цяцю TP-Link TL-WR941ND, працює і комп і ноут одночасно, все гуд.

Подібна тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо такі затрати, вистачить і якоїсь старої залізяки типу Pentium2 або 3.

Як на мене, то варіант такого роутера досить цікавий, так як при виникненні потреби

до 2-х мережевих можна добавити і WiFi адаптер, чим розширити функціонал машини.

Правда ткий роутер має суттевий мінус - габарити і енергоспоживання.

Нетбук на Атомі разом з матрицьою і вінтом своживає до 30(!)Вт енергії (в мене на блоці живлення так пише).

Можна звичайно і якогось лаха прикрутити, але шум ну і енегрозбереження буде не на належному рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...