Перейти до змісту

благодійна акція


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Одна установа-організація(нє уполномочєн пока розкривать її інкогніто) хоче провести благодійну акцію. Помогти комусь ну і пєар на цьому паімєть, ясно же ж.

Але пєар пєаром, а помогти таки можна. От звідси і питання: підкажіть ідеї кому би вони могли допомогти. Краще, якщо хто з вас володіє конкретною інформацією щодо того, що якісь люди чи групи людей чогось потребують.

Відписуйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, варіант, що я потребую квартиру і машину не пройде :) , тому - №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводитимуться змагання серед дітей з неблагополучних сімей. Організація могла б "підтримати" учасників змагань солодкими призами :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо зразу передаю

Ну блін, щоб передавати - це треба скидати не короткий опис в 3х словах,а проектну заявку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня вопрос: а какой, хотя б приблизительно, "пеар" хочет иметь та установа ? в разных случаях пиар может быть разным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гєтто, аб етам хай думаєт їх пєар-менеджер. нада дєнєг на бібліотєку? кажи імєнно на шо- я передам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотя б на пару дней придержите за мной бронь. составим список - одпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотя б на пару дней придержите за мной бронь. составим список - одпишусь.

ахрінєть :jeer:

я тоже бранірую спонсара!!!!!

рєзєрв на двє нєдєлі :lol::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю будут ЗБОРИВЕЛИКИХНАЧАЛЬНИКІВ, на яких розглянуть усі ідєї, і , я надіюсь, на чомусь зупиняться. надіюсь, Вова, це не дасть твоїй фантазії бурно розгулятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фантазии не будет.будут реальные запросы,и будем ждать на реальные ответы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В садочку в групі мого сина у дівчинки виявили пухлину мозку. Малій нема й 4-х років. Якщо хтось справді хоче допомогти, то дам контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий шукав дитячий будинок якому б можна було організувувати допомогу.

і натрапив на дитяче відділення ліпінської психіатричної лікарні.

по його словам, вибачте за тавталогію, слово "жах" - не підходить, так там все погано.

ці діти нікому не потрібні.

і тому що керівництво там теж далеке, він вирішив допомагати науральною допомогою - матеріалами,

іграшками, але не грошима, оскільки шансів що потраплять вони до дітей мало.

підніміть це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити піар заради благодійності то справді кращого варіанту за дитячий будинок чи який інтернат краще не знайти. Реальні товари для нужденних це найкраща допомога, але не гроші.

Якщо ж піар заради піару то облагородити якийсь міський скверик, блискучий приклад - кут між вулицями Радянська та сенаторки вроді(вули що спускається від Радянської до старого ринку). Гарно виклали бруківкою, гарні лавки, людям приємно присісти.

Таких потенційних місць в Луцьку можна знайти купу. І народу буде де вийти відпочити з дітьми чи колясками. Піар який здатен пережити саму фірму, оскільки буде відпрацьовувати кошти довгими роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нууу..майстерню тобі не куплять:(

попередньо вирішили,що буде обрано декілька проектів на тему "діти,освіта,здоров'я". клієнти самі обиратимуть на що саме з запропонованих тем підуть їхні гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...