Перейти до змісту

Карпати літо. Куди податись


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

А взагалі якщо хтось хоче десь поїхати але вагається чи боїться то звертайсь, можливо і разом зїздимо. Навіть хотів створити тему про сумісні походи. Щоб люди які не мають компаній могли їздити з кимось.

от це класна ідея. у карпатах був не раз, але так шоб у похід ходити, то досвіду особливого нема, тому трохи удвох з дружиною поки не ризикуємо. до того ж страшенно боюсь висоти :blush: , то хочеться для початку якимось простішим маршрутом пройти, а там буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Slim,

Взагалі-то пропоную піти у похід з нами. ВИїзд 24/06/2011.

Будуть:

Кілька членів Квартири FM, музики з Києва, Oss ну і любитель поїздити з ФРанківська (котрйи маршрут уже для нас склав :).

За квитками плануємо йти 14/06/2011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша ідея, можна і поїхати. Дам знати як повернусь. Цікавить тільки який маршрут і на скільки днів плануєте їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повертатися на ранок 28/го червня сюди.

Франик - Рахвський поїзд - Драгобрат - Герашаска - табір - і далі на вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що був на вокзалі взяв квитки до Франківська - плацкарт без постілі 29,58 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що був на вокзалі взяв квитки до Франківська - плацкарт без постілі 29,58 грн.

на 24те?))) блін!! шустро однако! ми ще не брали))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slim,

Взагалі-то пропоную піти у похід з нами. ВИїзд 24/06/2011.

Будуть:

Кілька членів Квартири FM, музики з Києва, Oss ну і любитель поїздити з ФРанківська (котрйи маршрут уже для нас склав :).

За квитками плануємо йти 14/06/2011

Як, я вам заздрю :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot:

Тепер потрібно закуповуватись для туризму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я тут. На 24 з вами не вийде поїхати, планую похід 3 1 липня по чорногірському хребту на днів 4-5, хто хоче може приєднатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корисна тема однако)

Жодного разу не був в Карпатах, цього літа хочу з'їздити з пішим походом. Дуже сподобалась фотка озера Бребенескул. Наскільки важко туди добиратись? І чи реально туди добратись за 3 дні включно з дорогою з Луцька?

І ще, можливо дурне питання, але все ж, чи реально 2-3 дні гуляти пішки по Карпатах з 10-кілограмовою палаткою на горбу?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 10-кілограмовою палаткою на спині не реально. (адекватна палатка - 2 кг а не 10)

крім палатки Вам знадобиться провізія, одяг, спальник, каримат, інше.

якщо перший раз, то лише під чутким керівництвом бувалих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть, будь ласка, трішки :)

От якщо я перший раз йду в похід і хочу на Бребенескул.. ну або до якоїсь іншої водоймочки, то що мені нереально дійти і "вижити"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому під керівництвом бувалих?

щоб похід приніс лише позитив

Розкажіть, будь ласка, трішки

От якщо я перший раз йду в похід і хочу на Бребенескул.. ну або до якоїсь іншої водоймочки, то що мені нереально дійти і "вижити"?

Підготовка до походу. Основи

Способи розведення багаття, види вогнищ

і так далі...

реально дійти, тим більше вижити. пошукайте в тенетах, обдумайте, роздрукуйте маршрут, складіть наплічник, і в дорогу. (наплічник, спальники, палатки можна взяти на прокат в анамандрії, якщо не помиляюсь. та корисну пораду там дадуть)

offtopic:бу'вших б/ушних? гугля каже, що бувалих українське слово :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть, будь ласка, трішки :)

От якщо я перший раз йду в похід і хочу на Бребенескул.. ну або до якоїсь іншої водоймочки, то що мені нереально дійти і "вижити"? :)

реально, але от тільки і заблукати можна реально. в Івано-Франківській області в Рожнятівському районі є таке село Осмолода. Розташоване воно в Горганах. був там минулого року. так от там дуже гарно промарковані маршрути. йшли по маркерах, та всеодно заблукали :)

з приводу спорядження звернись до Slim, він якщо не помиляюсь якраз представляє згадану oSs Анамандрію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а GPS, бумажні карти?

да з будь-чим можна заблукати. тут справа не в картах, а в тому чи готовий ти для походу. в першу чергу фізично. це все ж гори. варто продумати маршрут. зібрати необхідне спорядження, провізію, одяг. якшо йти, то групою, щоб у випадку чого можна було допомогти один-одному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похід 3 1 липня по чорногірському хребту на днів 4-5

Ходімо! Чи складений уже маршрут і в яку суму хочете вкластись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...