Перейти до змісту

У дворі хочуть встановити гараж


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

А як інвалід то можна а не інвалідам ні? Нажаль ті гаражі що біля мого будинку, вже давно 3 гаража під знесення треба, бо інвалідів нажаль тих немає в живих, але користуються і надалі їхні діти і т.д. Але нехай, шош тепер мені чатувати біля гаражів і скзаати теперішним власникам забирай гараж... то тре мати жидівську натуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

дозвіл на будівництво дає не міська рада, а виконавчий комітет міської ради. для цього спочатку повинен бути оформлений договір оренди на землю. у власність ділянки для зведення гаража дають членам гаражних кооперативів. тут же окремостоячий гараж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозвіл на будівництво дає не міська рада, а виконавчий комітет міської ради. для цього спочатку повинен бути оформлений договір оренди на землю. у власність ділянки для зведення гаража дають членам гаражних кооперативів. тут же окремостоячий гараж.

здрасьтє

читай уважно:

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:JcF9js4l--QJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_60.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=1&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:hLAw4jELYlQJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_61.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=2&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:6tF53PihBsYJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_66.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=3&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:iK02jhoOuI8J:www.lutsk.ua/UserFiles/File/rada/2011/ses9/9_58.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&hl=uk&pid=bl&srcid=ADGEESir1YaI1clFfVN5OvObR7_uwyHU4-1f4ewRqg56CmWGfJd_A-tEecqhs0GI_HECoI5oC2cu7C-nMLu8cf1ZZrzHN2-dP3iWnDbp3n8QOjIq7ATxNfiMZK6dT-ZBxWmUYXheSAoz&sig=AHIEtbR1fZXeGE-UcuSkiJOqAdPlBY0kMg

Скрізь - "міська рада вирішила"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, от в нас в дворі алкаши зробили футбольне поле і поставили столик, зранку в футбол грають, пилюка стоїть, потім цілу ніч водку пьють і на весь двір кричать, оце проблема, а це...сусід гаража ставить, не даром кажуть, нема більшого щастя для українця шоб в сусіда корова здохла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвір"я будинку не автоколона і не автостоянка. Коли проектують будинок та прибудинкову територію, враховують місце для людей, а не машин. А де дітям побігати, м"яча поганяти? Навкруги круті і не дуже автівки та переважно злючі автовласники, які, чомусь вважають, що газони, пісочниці і т.д. придумані саме для їх машин.

Так можна забудувати подвір"я багатоповерхіки, що ні швидкій, ні тим більше пожежній машині не буде змоги заїхати у разі лиха.

Це все прояв жахливого захворювання "ЖабіусУкраінус".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все прояв жахливого захворювання "ЖабіусУкраінус"

А може це захворювання "жлобіус бабос на гаражус-кооператівус або охоронюванос стоянкус"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, от в нас в дворі алкаши зробили футбольне поле і поставили столик, зранку в футбол грають, пилюка стоїть, потім цілу ніч водку пьють і на весь двір кричать, оце проблема, а це...сусід гаража ставить, не даром кажуть, нема більшого щастя для українця шоб в сусіда корова здохла.

в тебе машини просто немає, й ти понятя сивого мабуть немаєш що значить припаркуватися в обід чи після роботи на стоянці біля будинку, цей гараж й так як корові сідло, давно пора з ними розбиратися, є спец стоянки, а то під будинком стоянка на 8 машин макс а в будинку машин так з 50 мінімум.

одним словом нахрен гаражі на ОБЩІЙ стоянці

по поводу дітей. діти мають гратись на відведеній ним тереторії, а не біля машин, бо як показує практика й власний дозвіл, після метрової подряпини на машині сусіди резко начинають кричати шо то ж дитина й платити не будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, от в нас в дворі алкаши зробили футбольне поле і поставили столик, зранку в футбол грають, пилюка стоїть, потім цілу ніч водку пьють і на весь двір кричать, оце проблема, а це...сусід гаража ставить, не даром кажуть, нема більшого щастя для українця шоб в сусіда корова здохла.

в тебе машини просто немає, й ти понятя сивого мабуть немаєш що значить припаркуватися в обід чи після роботи на стоянці біля будинку, цей гараж й так як корові сідло, давно пора з ними розбиратися, є спец стоянки, а то під будинком стоянка на 8 машин макс а в будинку машин так з 50 мінімум.

одним словом нахрен гаражі на ОБЩІЙ стоянці

по поводу дітей. діти мають гратись на відведеній ним тереторії, а не біля машин, бо як показує практика й власний дозвіл, після метрової подряпини на машині сусіди резко начинають кричати шо то ж дитина й платити не будуть

Шось ніфіга не поняв з того шо ти написав, взагалі не ясно про шо ти, до чого і нашо, в мене машина стоїть в гаражі, а не в дворі. А на рахунок дітей, в тебе їх напевно нема, якшо ти думаєш шо вони мають гратися на відведеній для них території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, от в нас в дворі алкаши зробили футбольне поле і поставили столик, зранку в футбол грають, пилюка стоїть, потім цілу ніч водку пьють і на весь двір кричать, оце проблема, а це...сусід гаража ставить, не даром кажуть, нема більшого щастя для українця шоб в сусіда корова здохла.

в тебе машини просто немає, й ти понятя сивого мабуть немаєш що значить припаркуватися в обід чи після роботи на стоянці біля будинку, цей гараж й так як корові сідло, давно пора з ними розбиратися, є спец стоянки, а то під будинком стоянка на 8 машин макс а в будинку машин так з 50 мінімум.

одним словом нахрен гаражі на ОБЩІЙ стоянці

по поводу дітей. діти мають гратись на відведеній ним тереторії, а не біля машин, бо як показує практика й власний дозвіл, після метрової подряпини на машині сусіди резко начинають кричати шо то ж дитина й платити не будуть

Шось ніфіга не поняв з того шо ти написав, взагалі не ясно про шо ти, до чого і нашо, в мене машина стоїть в гаражі, а не в дворі. А на рахунок дітей, в тебе їх напевно нема, якшо ти думаєш шо вони мають гратися на відведеній для них території.

ну а гарж де, біля будунки черепашка?

ні дітей нема, батьки, дідо з бабою... на то щоб за дітьми дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Перший гараж в дворі зробить прецендент

2. Будьте впевнені тоді у вашому дворі буде не один гараж

3. А бумажкі то все єрунда, є метод "позолоті ручку" кому нада й все буде

PS: А ті умніки мол, нехай ставить ну тож то фігня, ага то скоро й підсунуьб майданчик дитячий чи спиляють пару дерев, щоб поставити ще гаражі, буде не двір а гаражний кооператив, воно вам треба??? Я б ті черепашки був би мером міста, сів би лічно за бульдозер і все нафіг зніс, і нехай вкусять мене за одне місце.

Але я не мер :)

Ото мислять по сучасному люди, ср... я на всіх, хочу гаража, і все туту, нехай там собі... що хочу те й роблю, ставлю свою тачку де хочу, буває швидка стоїть в кінці будинку, бо якийсь тупорилий водій припаркувався так що його не обїдеш, а якби його машину так добре хто на зілі чи ще на номусь такому примаяв би так, щоб вона перелетіла двора, і якщо власник вбіг би мол що за фігня, дати йому монтіровкою межи очі, після місяця лікарні може дойде що треба думати не тільки про себе, й свою дупу, а й про оточуючих людей, з якими приходиться жити, й ділити одну кришу одного того ж самого будинку. Чи менталітет не дозволяє? А то умніки сразу сверлять дири в асфільті, ставлять заглушки на парковки.

Да-да, у мене авто нема, і мені не поняти цього всього, але мені зе зрозуміти чому вже ті, у кого є авто вже такі "зкрутєвші", що їм на все плювати взагалі. Не кажу про всіх, але така більшість, навіть взяти елементарне, коли повільно переходиш світлофора, спеціально так роблю, то він вже ладен вискочити з свого авто й сказати своє "фе" :) але забув що вчора чи там коли сам був таким самим простим пішоходом. І нема чого ставити авто під хатою на ніч, тому що у деяких тупоголових водійїв навіть сигналізація буває пів ночі спрацьовує, вже думаєш нехай вже її вкрадуть ту машину, аби не піщала цілу ніч. :)

PS: багатьом чомусь на все плювати, тільки аби свою ряху берегти й про себе думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Перший гараж в дворі зробить прецендент

2. Будьте впевнені тоді у вашому дворі буде не один гараж

3. А бумажкі то все єрунда, є метод "позолоті ручку" кому нада й все буде

PS: А ті умніки мол, нехай ставить ну тож то фігня, ага то скоро й підсунуьб майданчик дитячий чи спиляють пару дерев, щоб поставити ще гаражі, буде не двір а гаражний кооператив, воно вам треба??? Я б ті черепашки був би мером міста, сів би лічно за бульдозер і все нафіг зніс, і нехай вкусять мене за одне місце.

Але я не мер :)

Бачиш тобі гаражі всіх заважають, а можливо комусь твій будинок(квартира) заважає.

Дискусія тут ні про, що.

Якщо в людини є документи хай ставить, не подобається робіть ОСББ і вирішуйте свої проблеми на зборах.

Мені наприклад багато "нерозумних" велосипедистів заважає, так я ж не ору, що їх тре з дороги забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo - може і так, але чомусь наприклад в Австрії, один умнік в два часа ночі просто голосно прогазував на мості своїм авто, а хтось стуканув, і його зловили й штрафанули на круглу суму. Й пояснили що вночі законопослушні люди сплять, тому що вранці треба працювати й гроші на ВВП заробляти державі, а не газувати тут будити всіх людей.

А у нас беспрєдєл, прав той, у кого гроші є, або пика ширша.

А на рахунок гаражів, це небезпечно для дітей, тому що в запалі дитина може вискочити з загаража, а в той час буде їхати авто, добре що водій не дурень у дворі не їде а котиться, а є деякі довбойоби що їде в дворі як на трасі, тоді дитину просто зіб'ють, бо замітить її в останню секунду. Це перш за все не безпечно, а якщо в якогось дурня в гаражі буде 100 літрова бочка бензину, хто за цим буде слідкувати, і так далі.

Oksana04 - А з вас корона злетить якщо поставите своє авто в іншому місці, щоб пенсіонерів не напрягати? Нехай собі грають в карти й общаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозвіл на будівництво дає не міська рада, а виконавчий комітет міської ради. для цього спочатку повинен бути оформлений договір оренди на землю. у власність ділянки для зведення гаража дають членам гаражних кооперативів. тут же окремостоячий гараж.

здрасьтє

читай уважно:

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:JcF9js4l--QJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_60.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=1&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:hLAw4jELYlQJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_61.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=2&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://webcache.googleusercontent.com/custom?q=cache:6tF53PihBsYJ:www.www.lutsk.ua/UserFiles/File/2011/proekty_sesija/10_66.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&cd=3&hl=uk&ct=clnk&inlang=ru&client=google-coop-np&source=www.google.com

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:iK02jhoOuI8J:www.lutsk.ua/UserFiles/File/rada/2011/ses9/9_58.doc+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6&hl=uk&pid=bl&srcid=ADGEESir1YaI1clFfVN5OvObR7_uwyHU4-1f4ewRqg56CmWGfJd_A-tEecqhs0GI_HECoI5oC2cu7C-nMLu8cf1ZZrzHN2-dP3iWnDbp3n8QOjIq7ATxNfiMZK6dT-ZBxWmUYXheSAoz&sig=AHIEtbR1fZXeGE-UcuSkiJOqAdPlBY0kMg

Скрізь - "міська рада вирішила"

nickel, а ти хоч прочитав, що саме "міська рада вирішила"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 - А з вас корона злетить якщо поставите своє авто в іншому місці, щоб пенсіонерів не напрягати? Нехай собі грають в карти й общаються.
НЕ злетить, бо її просто немає. :P

Мо' не ясно, то виділю основні моменти:

Всім не вгодиш. В мене тут двір тупіковий. Є лише один заїзд. Я живу практично в самому кінці. Коли сюди переїхала - тут вже стояла альтанка - не ЖЕКовська. Вона стоїть на місці, де в інших дворах паркуються машини.

Власників авто небагато. Тому якось так життя визначило кожному стоянку для транспорту.

На стоянці вміщається п'ять машин. Є їх стільки ж. Не ми - то хтось інший - БЕЗ ВАРІАНТІВ.

І ще. Якось так склалось :) , що сонце постійно міняє своє положення, то може щогодини вибігати і переставляти машину? :D:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: багатьом чомусь на все плювати, тільки аби свою ряху берегти й про себе думати.

Ну так замість того, щоб тут всіх вчити жити - організуй ОСББ приватизуйте свою землю і на зборах

вирішуйте що там буде, доречі потрібно всього 70% голосів.

Ну а якщо вийде по іншому чи ви не в змозі це зробити - то ...

Одним словом якщо у вас одного така думка - флаг в руки, якщо у всіх мешканців житлового будину я вам написав, що робити вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, як вас усіх тут понесло.

Andrew_Best, Саме ЛИШЕ інвалідам можна. Бо їм тяжко пересуватися. Всім іншим Зась!

Поясню, чому не варто дозволяти ставити гараж біля будинку. Елементарно, дітвора залізе, впаде, щось зламає, не дай Бог. І тоді почнуться розборки, хто постави, навіщо, має дозвіл чи ні?

Я розумію, зручно авто під вікном поставити! Сигналку увімкнути на ніч (криво поставлену) .. мав досвід спілкування із таким сусідом, що знімав квартиру в нашому будинку, і ставив на ніч авто на стоянці. І півночі ця автівка "співала" усіма своїми шістнадцятьма тонами.. Зранку було проведено бесіду (на кшталт того, що цеглинка, чарівним способом, може бути акуратно покладена в салон, методом "крізь скло", без свідків) - сигналка відремонтувалася у той же день.

Я про те, що перед тим, як купувати авто, варто задатися питанням: де його зберігати, ставити і т.д.

Якщо ти не інвалід, а хочеш гараж у дворі, тоді йти по будинку зі списком "Чи не проти ви, сусіди, щоб я поставив гараж ?..."

Один розумний в нас уже самовільно поставив. Вночі замінили його замок, на свій. Через 2 дні гараж чарівним чином пересунувся в сторону, де й досі стоїть.

3 гаража - це 4 місця для авто без гаражів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок організувати то не проблема, тільки як тут бути з менталітетом, коли типічне питання в мому дворі було.

Повєстка дня:

Треба поставити двері в підвал, голубятню, та кришу.

Хто проти? Всі ЗА!!!

Треба скинутись грошима, всі ну да давай.

Перші поверхи, да ну нафіг, чому я маю платити за двері які всталяти треба на кришу, і голубятню, вот в підвал поставити я дам.

І така канєтєль.

Так само коли криша текла, мол давайте всі разом поремунтуємо, всі хто живе нижче 7 ну накуй воно нам не нада.

Кажу так всі ми живемо в одному підїзді, так чому не зробити його всім разом так як нам треба всім. Повкручувати лампочки і так далі, а всі ну накуй.

Такий менталітет у людей і нічого тут не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок організувати то не проблема, тільки як тут бути з менталітетом, коли типічне питання в мому дворі було.

Повєстка дня:

Треба поставити двері в підвал, голубятню, та кришу.

Хто проти? Всі ЗА!!!

Треба скинутись грошима, всі ну да давай.

Перші поверхи, да ну нафіг, чому я маю платити за двері які всталяти треба на кришу, і голубятню, вот в підвал поставити я дам.

І така канєтєль.

Так само коли криша текла, мол давайте всі разом поремунтуємо, всі хто живе нижче 7 ну накуй воно нам не нада.

Кажу так всі ми живемо в одному підїзді, так чому не зробити його всім разом так як нам треба всім. Повкручувати лампочки і так далі, а всі ну накуй.

Такий менталітет у людей і нічого тут не зробиш.

+100%

Я це автору топіка і питаюсь донести.

Якщо в людини є документи на встановлення(будівництво) гаражу - автор тільки може гадити біля нього і то не довго.

Не подобається - ОСББ, не можите договоритись - тоді сидить і слюні не пускайте - нажаль це національна традиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo, ще раз, будь-ласка, уважно перечитай пости 23-24.

Я вже зрозумів, що у інваліда є дозвіл, і що гараж там стоїть законно. Це раз. По-друге - гадити я збирався якби там власником був не інвалід або машина стояла не та що для інваліда. Так що гадити не буду. Ну і по-третє - наразі вже не стільки хвилює законність встановлення гаража скільки саме місце розташування - так сказать не втєму, а точніше по середині. А по-четверте - хвилює щоб в будинку не додавалось інвалідів-водіїв авто з ручним керуванням, або умніків які за бабло "рішать" і собі місце під сонцем.

Для тебе достатньо інформації щоб ти до мене більше не чіплявся? Дякую.

ЗІ. З Zheny@ повністю погоджуюсь і хвилююсь насамперед за безпеку і комфорт прогулянок моєї дочки і багатьох дітей сусідів.

Ну і як на мене тема себе вичерпала, можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас інваліду дозволили поставити гараж в куточку двору де він нікому не заважатиме і то він ходив і збирав підписи чи сусіди не проти.

В нас стоянка педед будинком нормально вміщує 4 машини і інколи її не вистачає, бо заїжають "зальотні" до своїх родичів, а я вечором машину не маю де поставити як з роботи повертаюся, то мені що тепер гаража ставити чи паркувальний блок на своє місце щоб не заняли? Таких умніків які гаражі/барєри собі в дворах встановлюють розстрілювати мало, ніби для них єдиних тут двір збудований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а те що твої посилання на рішення сесії Луцької міської ради про надання на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування цегляних гаражів, але аж ніяк не про надання дозволу на будівництво. Рішення про дозвіл на будівництво приймає якраз виконавчий комітет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а те що твої посилання на рішення сесії Луцької міської ради про надання на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування цегляних гаражів, але аж ніяк не про надання дозволу на будівництво. Рішення про дозвіл на будівництво приймає якраз виконавчий комітет

А тепер включи мозок, і скажи без рішення міської ради про надання земельної ділянки в оренду чи приватну власність виконавчий комітет надасть дозвіл на будівництво гаражу? На чому (на якій землі)? На основі чого?

Сам же ж пишеш:

дозвіл на будівництво дає не міська рада, а виконавчий комітет міської ради. для цього спочатку повинен бути оформлений договір оренди на землю. у власність ділянки для зведення гаража дають членам гаражних кооперативів. тут же окремостоячий гараж.

Щоб заключити договір про оренду, спочатку треба отримати рішення міської ради про видачу в оренду чи приватну власність земельну ділянку (на зразки якраз я і давав посилання). Перший документ, який повинен бути на руках у майбутнього власника чи орендаря - відповідне рішення міської ради, згідно Земельного кодексу і Закону про місцеве самовпорядкування. Все. Крапка. Інших процедур не передбачено. Всі інші документи - похідні від цього рішення, без якого не буде ні договру оренди ні державного акту, нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ти що знущаєшся? :blink: спочатку кажеш, що я не правий, а тепер підтверджуєш мої ж слова

дозвіл на будівництво дає не міська рада, а виконавчий комітет міської ради. для цього спочатку повинен бути оформлений договір оренди на землю. у власність ділянки для зведення гаража дають членам гаражних кооперативів. тут же окремостоячий гараж.

зверни увагу, я взагалі не торкався питання "хто і як?" надає землю в оренду

у відповідь

а тепер пишеш

А тепер включи мозок, і скажи без рішення міської ради про надання земельної ділянки в оренду чи приватну власність виконавчий комітет надасть дозвіл на будівництво гаражу? На чому (на якій землі)? На основі чого?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ти що знущаєшся? :blink: спочатку кажеш, що я не правий, а тепер підтверджуєш мої ж слова

Я ж тебе просив "включи мозок"...

Ти заперечував: дозвіл на будівництво дає не міська рада. На чий пост було заперечення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...