Перейти до змісту

ПРОБА 6


pasport22

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Як з погодою у Львові?

Який стан траси?

Погодку на завтра гарантують не льотну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми повернулись....

Мокра жопа.. і орієнтування..))) принаймі першші 2 кола..))))))

В 2 словах.. завтра мож більше напишу..))))

Дякую Паспорт.. все було ок... врахуй на наступний раз прсото побажання і буде все супер. :smile-zachot:

З.І. Ну і бажано спортсменів пускати окремо.., а любетелів.. таки окремо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що можна сказати. Їхати на марафон варто було заради нашої компанії , хоча б тому ,щоб зекономити на квитках в цирк, квн, камеді клаб :lol: . Ніхто не хотів вірити в прогноз погоди, але на цей раз гісметео не збрехало. Небо затягнуло і постійно лив дощ, то сильний, то не дуже :lopata: . Одягнуті не по погоді. Допінг у вигляді «наливочки» переконав …багатьох ...що ТРЕБА БРАТИ УЧАСТЬ ВСЕРІВНО. На львівському сайті зранку написали «Шкода, що дощ змусив багатьох львівських сцикунів не висовувати носа з дому..» А мені .... і не шкода, траса вільніша була :lol: Тепер про трасу. На марафонську вона щось не дуже подібна. Більше на таку собі аматорську кроскантрійну гонку, підйоми - спуски...Для СОЛО-вона якась зовсім нереальна по фізичному навантаженню. Розмітки не вистачало. Фарба...високо на деревах :blink: ...треба було їхати і виглядати білочок. Я два раза поїхала не в ту сторону....на тому ж повороті багато людей блукало...в тому числі наші мікси Лекс і Командор)) Два падіння- занесло, раз цеп злетів.....Тішив дуже асвальт 2 км, де можна було і прогнатися і відпочити одночасно. Я "здохла" після оглядового і першого кола :ohmy: ...а попереду ще 5!!! годин)) Потім десь сила появилась. Дякую Лексу, що їздив на два кола підряд :hug: На трасі дощ в обличчя...холод не відчувається....а приїзджаєш закутуєшся в одіяло з ніг до голови (респект Ді за Бус all-inclusive - в ньому живуть необхідні теплі речі для таких замерзших!!!)Розумні люди в фірмових дощовиках ходили, а ми з Ірою як дві циганки закутані))) Як завжи після гонки є море думок "от якби....то б.... " 1) Якби Альпініст не зустрівся з пеньком на повороті- був би в призерах (але зато пізніше на всі 100% виконав функцію технічної допомоги- чистка велів від багнюки після кожного кола :ok2: ), 2) якби ми не блукали ...можливо теж в трійку влізли б...відрив зовсім маленький получився за 6 годин... 3) якби було більше учасників, був би поділ на еліту і аматорів... Всерівно, від поїздки один великий ПОЗИТИВ...ЗМОГЛИ :0002: !

P/S АВЛ виділіть грошенят на хімчистку буса :P Там можна після нас картоплю садити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, багато людей вас не розумій, нафік їхати в кудись в холоді,багнюці і т.д. навіть дехто вважає Вас не з світу цього, а я думаю що Ви надзвичайно романтичні та справжні люди, нормальні, і якби Вас, (нас) було б більше, і країна у нас на Фінляндію чи Австрію з Швецією чи щось таке були б подібні. Короче Ви молодці , а на романтиках і світ тримається . моя думка ++++! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За пятницю і за суботу накатав 130 км... в повільному одноманітному темпі.. і це, як виявилось було ні разу не лишнім... для організму.)))

Зранку до мене заїхали Таня і Альпініст ми спакували вели, попили чайку з чебуреками, приїхав Ді з шоблом велосипедістістів, ми завантажились в бус і погнали на Львів.

Погада радувала... всі були в доброму гуморі... холодильник забитий бутилкми з льодом... хто досипав хто щось розповідав... так по чуть рухались. І тут черговий раз виглянувши у вікно ми побачили темні дощові хмари... а потім влупив ДОЩ.. вийшовши затаритись... у Львові.. у бус повернулись мокрими... нічоо так початок.. правда.. )))) Думав вже в тапках їхати гонку... ))) ПРИЇХАЛИ.. місце старту було на гірці.. на яку випихали нашого РАХОВОЗА всім гуртом..))) розвантажились по чуть і пішли подивитися трасу... дощ продовджувався. В дорозі були ще Ужгород і Рівне. Старт затрмувався дощ вщухав, музон рубав, сходили з Альпіністом відклали личинки.... затарився енергетиками... двіжуха.. клакольчики... ЖИТТЯ НАЛАГОДЖУВАЛОСЬ. )) Приїхав Ужгород, Рівного нема і нема... НЕ ПРИЇХАЛИ одним словом .. приїхав сам тільки Діма (МОЛОДЕЦЬ !!!) і то вже коли старт було дано.

Шикування... попереду Соло позаду Мікси... УВАГА !!! РУШ !!!

Всі рвонули.. шукаю КМД... нема... спуск, пісок, підйом, поворот.. на ноги.. ривок... стоянка, вискочили на асфальт.. зачепився.. за когось.. їду, десь через 200 метрів відчуваю що відпочив і темп вже не мій.. виходжу на зімну.. КМД нема ((( тягну зміну.. напарник не тягне.. лишаю його ривок.. вже бачу першу групу.. ще раз ривок.. лягаю на кермо, блокую аморт.... ривок. оооооо 56... перестаю крутити, йду накатом, дістаю переднього.... і тут в 20 метрах гонщик різко гальмує і звертає з асфальту. ЙОООООООООБТ....!!! Я по гальмах... ледь вписуюсь, розрахунок 3х9 все заблоковано.. ЙООООООООООООБТ!!! починаю все перлаштовувати на ліс. ХУУУУУ!! поки туди поки сюди.. намалювався КМД.. УРА!! валимо вдвох.. перша гірка... ух.. на одному дусі.. далі стежка звивається по лісі .. тулим нормально.. час від часу змінюючи один одного... все люкс.. і тут оп... АСФАЛЬТ мля. Розуміємо, що не туди, розворот.. еееееее ми не одні.. ще кілька чоловік блукає.. Знову на тапки.. підйом, спуск.. знову спуск.. з колодою.. відпускаю гальма.. розблоковую вилку, ху.... перепригнув.. карколомний кайфовий спуск вниз.. поворот.. набираю знову швидкість.. пролітаємо поворот, вискакуємо з КМД на СТОЯНКУ... розуміємо, що не туди знову.. матюкаю всіх і все... не можемо вибратися на місце старту... кричить ДІ.. )) ми на крик.. ХУ.. роздуплились фінішуємо 1 коло.. на друге.. ну вже більш менше по накатаній.. на другому колі їду там де не їхав на першому..)))) фініш.. зміна.. бус, енергетик печиво, банани, грітися і відпочивати. Марафон почався... розвідка боєм вдалась на славу... )))

Вел протримався 5 кіл без оперативного втручання..)) Танюша старалась зі всіх сил.. а як почули, що БОРЕМОСЬ за 3 місце.. то виросли крила.. моральний налаштунок був бойовим на всі 100% Після кожного нашого приїзду Альпініст мив і змазував вели, чистив ланцюги..навіть розрахунок ставив оптимальний для старту.. валили дійсно як коні.... і тут в мене судоми... ФАК !!! збавляю швидкість. пробую розслабляти ноги.. вдалося. знову по педалях.. чергових 2 кола позаду, Танюші зміну.... відпочинок.. чекаю її настрій піднесений.. чуть допомагаю на гірку біжу за велом, поки вона на спуск запригую в сідло погнав.. починає моросити дощ, добре йду на асфальті, чуть мерзну, але все ок.. лісом вгору.. проходжу 1 підйом.. віддихуюсь швидко.. на педалі.. ФАК !!! судоми... розслабляюсь.. не виходить... біль, доля секунди і я вже не можу втриматись.. валюсь з велом.. відповзаю сиджу на узбіччі матюкаюсь..)))) Проїжджає повз мене Іван (перепрошую, мож помилися, той гонщий, що зайняв 2 місце в соло).. запитує чи все ок.. а я йому кажу щоб зправа обїжджав мій вел.... він розуміє в чому справа. Сиджу. відпускає.. по чуть встаю, в сідло.. починаю крутити.. УРА !!! відпустило. фініш, зміна, знову на дистанцію.. Сходить КМД з Ірою і Атаракс !!!???(((, слухаю поради Альпініста.. він чітко все розповідає, з Ді слідкують за Танюшою, миють і приводять в порядок вел. МОЛОДЦІ!!! Дякую вам.. дуже допомогли.

Рахуємо, боремось, будуємо стратегію, судоми час від часу заставляють збавляти темп, на асфальті, на гірці вже стою мучусь...))) хтось мені кричить... мол не сци.. ще година.. давай, ДАЮ !! діє ношпа... стає легше. Фініш, зміна.. моє останнє коло.. валю на всіх парах, на фінішну гірку випираюсь перебираючи передачі.. ФІНІШ.. гальмую... не можу йди.. мля.... кілька секунд стою і плентаюсь до буса.

Нагородження, прощання з оргами і знайомими в бус і додому.. починається Камеді, КВН і Білий Папуга... в одному флаконіржемо аж бус труситься.. поливаю з Кемела Іру..))) розповідаємо про туристичні пригоди, ділимось враженнями про гонку.. швидко пролітає час ось вже й Чаруків.. а там вже й Луцьк.. миємось в Міши і я крадусь додому.. Вдома миска, ванна ліжко. Вихідні пройшли в чудовій компанії і з масимальний драйвом.

Дякую парі.. Танюша УМНІЧКА!! Дякую всім хто обслуговував нас і наші вели, дякую міші за помивку і особливо водієві нашого раховоза ДІФОТО))))

Респект вам всім і уважуха.

З.І. Ді згрузи мої речі що лишились в бусі в пакет.. я приїду завтра заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розуміємо, що не туди знову.. матюкаю всіх і все... не можемо вибратися на місце старту... кричить ДІ.. )) ми на крик.. ХУ.. роздуплились фінішуємо 1 коло..

Насправді це було так:

У лісі моросить дрібний дощик, Альпініст проїхав 15 хвилин тому, всі чекають наших , Лєкса і кмд... Десь за півкілометра доноситься знайомий голос: "Де бл№ размєтка, с%ка йо*ан№йвр№т!!!!????" Я кричу: КАЕМДЕЕЕЕЕ!!!! ЙДИ НА ГОЛОС, МИ ТУУУУТ!!!!"

через три хвилини вилазять з хащів два паморока і матюкають всіх і вся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, багато людей вас не розумій, нафік їхати в кудись в холоді,багнюці і т.д. навіть дехто вважає Вас не з світу цього

..."кто здесь не бывал, кто не рисковал,

тот сам себя не испытал..."

Много впечатлений, но впервые хочется оставить их при себе. Роме- спасибо за Команду, Ди- спасибо за доставку, крышу над головой и теплые вещи.

Немного авантюрно было ехать марафон без заднего тормоза, особенно по мокрой трассе, где "Льова постарався на славу. Зробити в трьох соснах три ригатєльних підйоми і спуски – це круто." (E-one) Ну и дальше там тоже всего хватало

Саша, Таня- для нас вы лучшие! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не поняв.... а чо "при себе" ??? :mdr:

Хто тебе образив Іринка..??? :angry: :angry: :angry:

2 Паспорт...

ХДЄ ХВОТКІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі у Львів в бусі в мене почав кудись діватись голос. Погодка чим ближче до Львова тим гірше і гірше. В"їхали у Львів під грозою. Дощовик, я забув вдома, збирався зранку от і забув. Ще в бусі мені стало прохолодно. Терміка теж не мав. Приїхали на місце старту, валить дощ, холодрига. Щоправда трохи розходившись було вже не так холодно, як спочатку. На оглядове коло я не їхав, ібо ну нафіг мокнути лишній раз. Стартували. Їхати ніби не холодно та й дощ перестав, тільки з дерев капало. Студент ще на початку кола відстав, хоча ми планували їхати з ним в команді. Першу годину в мене ацкі боліла спина в попереку. Пробував трошки змінити посадку але то нічого не давало. Разом з тим в мене крутило живіт, шлунок якогось біса став ще на початку гонки і не переварював те, що в нього закидалось до гонки. Крутило його спазмами, прихопить і відпустить, прихопить і відпустить. Траса їхалась нормально, не рвав, крутив в своєму темпі, без болів в ногах. Десь на другій годині я відчув ліве коліно, почало трохи поболювати. Каденсити не виходило, бо перекидка скидала максимум на 3-тю і то, скачучи по всій касеті як навіжена. Касета напевно добряче покоцана, бо якби не ламав, то взагалі зупинявся б. На трасі кормили справно, Марта майже насильно напихала мене бананами і печивом. Після якогось з кіл я добряче захавав банана і думав що мене зкрутить нафіг, так живіт схопив, але якось перетерпілось. Далі їв акуратніше. Спина відпустила. Ноги почали трохи втомлюватись, судячи по місцю на першому торчку, коли починали боліти бедра)) Але норм, їду не ломлю, обганяю чайників помалу, вже на коло. Коліно так і болить....Обігнав мене Назарік перед торчком, але на торчку я його обійшов без напрягу для себе. Після цього торчка він догнав мене аж на наступному колі, після асфальту. Я його в лісі знову дістав і обійшов. Потім він знову мене догнав і обійшов, але я сів йому на колесо, бо їхав він фактично так як я. Просидів на колесі до торчка і знову обійшов його))) я був здивований... Десь на третій годині погода почала псуватись. Густа мряка. Виїжаєш з лісу на асфальт, 10 метрів і мокрий. На асфальті був спуск довгий, там летіли 40-50 км/год. Замерзаєш нафіг. В лісі не так холодно було, та й швидкість менша. До болю в коліні, болю в животі додався ще й холод. Радості мало, вже стало стрьомно за коліно, бо ноги мокрі, форма мокра, ніби крутиш але не грієшся нормально. Виїжаю знову на асфальт, а там вже не мряка, а дощ починається. І це вже стало останньою каплею. І так не здоровий, зараз ще промерзну, втомлений буду і тільки так захворію. І за коліно страшно було. Доїхав коло і зійшов. На спідометрі було 3 год 33 хв. Коліно, живіт, дощ, перекидка. Якби не ці фактори, або хоча б не перші два, їхав би далі. Біс з ним, з тим дощем і тою перекидкою. Але коліно турбувало і живіт не переставало скручувати. Взагалом їхалось нормально, не голодав, не скучно було з плеєром, час від часу чайників доганяв. Траса впринципі нормальна, мені сподобалась. Але здоров"я для мене важливіше ніж ригалово на 6-ть години, заради ригалова. Накататись я накатався, задоволення від гонки і траси я отримав, досвід марафону теж хороший, дещо для себе виділив, а більше мені й нічого не треба)))

ту Льова: розмітка - це єдиний мінус "Проб" який я бачу. Реально, її невистачало. Виїзд на асфальт - мега стрьом, щоразу крутив голову вліво, щоб не налетіти на якусь машину. Відділили б чуть коридорчик для безпечного виїзду, поставили б попереджувальну табличку для водіїв, типу "Увага, ЗМАГАННЯ", накидали б розмітки на асфальт перед нашим виїздом, щоб привернути увагу водіїв. Заїзд з асфальту... два кола, коли їхав сам, боявся не пролетіти його, постійно шукав ту стрілку на асфальті(( Ну і в лісі, вже перед виїздом на перший фінішний торчок, де всі блукали, там і я два кола займався орієнтуванням на місцевості. Карочє, за розмітку "не зачьот")

Все решта на висоті. Драменбасік радував і навіть зігрівав :smile-zachot:

Всій нашій команді величезне дякую за поїздку та розвеселу компанію!!! Лекс і Танюша - респект і уважуха! Студент - молодець, що докрутив :smile-zachot:

Окреме данке Командору за термік і накидку. Якби не вони, я б задуб нафіг. Дякую! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за файну кумпанію, накатався і наржався,

свою задачу виконав потренувався собі, перевірив свої сили, і не доламав свого здрапка бергамонта (йому офігенний респект шо мене довіз :0123: ) , все таки на такі марафони треба корито покрутіше. Над собою треба млін ще пахать і пахать і свій Трек пошвидше зібрать.

Окрема дяка Марті і Altarax за хавку, пойло і підтримку.

Все таки Хороший досвід відчути себе білизною замоченою на годин так 4-5 з тимчасовою просушкою в прохолодній небесній волозі :rolleyes:, останній рах тіко на КГ досягав такої єдності з природними стихіями як землею, водою і повітрям вони всі через чи на мене літрами кілограмами налітали, затікали, стікали і відвалювались.

Хочу ще, з нетерпінням чекаю КГ :rolleyes:.

Дані пульсуметра

Час 5:57:32

Серед. пульс 154 уд/хв

Макс. пульс 195 уд/хв

Спалено 7466 ккал

Статистика по зоном

До 134 уд/хв 8%

134-151уд/хв 43%

151уд/хв і вище 47%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hulihanka Дата нині, у 11:55

тримай

https://picasaweb.google.com/marta.dropa/Proba190611#

кусочок тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Паспорт

Проблем з адміністрацією БОРДИ :g15: в тебе, думаю, не буде.... Якщо щось треба буде розмістити у нас, звертайся.. ПІДТРИМАЄМО.

2 КМД

Я правильно сказав? :)

З.І.

Дивлюся фотки і результати.. згадую.. мммммм клас.. :ok2:

Молодці організатори, от тільки з розміткою розберіться і все буде люкс. Якщо буде щось середнє між нашою і вашою.. то вже буде набагато краще. ІМХО.

Що там, доречі, з апаратурою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лексу і Тані :smile-zachot: просто молодці! Зовсім трошки не дотягнули до призів.

Всім хто наважився на СОЛО окремий респект - потрібно мати залізні шари нерви щоб наважитись на таке.

Всій команді - велика повага за гарне представлення Луцька в сусідів львівян.

ТАК ТРИМАТИ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були ШАРИ... і навіть дзвенілии..... точніше на ШАРИ, а "шарікі".. холодно було. :D :D :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симуль.. шо? )))))

Впадло йому було маслати 6 годнин.. а зійти.. не дозволяла гордість і місце в бусі по дорозі у Львів.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Паспорт

З.І.

Дивлюся фотки і результати.. згадую.. мммммм клас.. :ok2:

Молодці організатори, от тільки з розміткою розберіться і все буде люкс. Якщо буде щось середнє між нашою і вашою.. то вже буде набагато краще. ІМХО.

дадададада хотілося щось би такого як на фото :g05: ...Але реально ...дивлячись на результати по часу....згадуєш ті блукання і діалоги з туристами типу ВИ ТУТ СПОРТСМЕНІВ НЕ БАЧИЛИ????...незлим тихим словом... :unsure:

post-8317-0-22295500-1308678679_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Глянув, на результати.

Лекс, ти гад тренованіший, але я швидший! :)

Правда тільки в гору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Глянув час нашого елітного симулянта.

Саня, я не правий на рахунок 1,5 кола, ти б привіз 3 кола :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...