Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

Мінікс, як видно, теж до юнікса абсолютно ніякого відношення не має =) =) =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Тьху, вот же гадина :) Всё под себя форматировать хочет :)

Где взять ЛайвСД от ФриБСД?

КДЕ ставится и на неё, и на Линукс?

Уважно читай всі запитання інсталятора, там є перемикачі на ручну розбивку вінта. ЛайвСіді під ФріБсд, щось я ніде не бачив то mix_forever спеціаліст по цьому. А КДЕ ставиться на все що підтримує Х-віндовс (плюс ще з купою замороки з потрібними бібліотеками.

Існує кілька LiveCD на базі FreeBSD. Мені приглянулася наша українська розробка від texchiX'a, яка називається Frenzy. Про неї вже згадував на форумі. Сподобалося тим, що отримуєш готову до роботи систему вже з "іксами". Лишається лише налаштувати її під себе. Послухати музичку, полазити в інеті, подивится кіно - можна з LiveCD. При бажанні можна поставити систему на жористкий диск чи на флешку.

Додаткова інформація тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прогортайте вище, там є аттач "джаст фор фан". Дивіться і читайте, а тоді розводьте флейм.

Самба сервер не ставться по дефолту, а клієнт - так. ДУЕЛЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є аттач "джаст фор фан"

Я її декілька раз прочитав, зараз доречі знов перечитую, в бумажному варіанті в нас не знайшов, а на заказ вести морозились =\

Коротше, для тих, хто до сих пір не повірив, сторінка 30, 5й абзац з низу - читати, поки не наступить просвітлення =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі недавно встановив Ubuntu 7.04

Загалом задоволений. тікі от троха із кодуванням кирилиці проблема: при спілкуванні в асьці не відображаються літери "і" , "є", "ї". Та сама проблема виникає при роботі у веб-редакторі - замісь кирилиці одні закарлючки. Мушу юзати звичайний текстовий редактор, без підсвідки коду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2skinik в асьці та сама фігня, але тільки тоді, коли спілкуюсь з користувачами кіпа, у всіх інших клієнтів все ок, значить трабла в кіпі. Стосовно кракозяб в редакторі.

$ sudo apt-get install kate

Далі відкриваєш в ньому файл, і в меню вроді Viev називається є пункт Encoding (зараз просто точно не памятаю) там мона вибрати любе кодування вибирай windows-1251 чи UTF-8 (як буду дома напишу точніше). Існує мультиязикова підсвітка синтаксису і розбиття коду на блоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інструменти -> кодування - ср1251.

Звичайно якщо поставленні пакунки локалізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самба сервер не ставться по дефолту, а клієнт - так. ДУЕЛЬ?

А нема чого з вінди по Лінуксовим шарам лазити :) Жадна Убунта просто, не хоче ділитись шарами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прогортайте вище, там є аттач "джаст фор фан". Дивіться і читайте, а тоді розводьте флейм.

Де можна книжечку купити? Пару днів назад був в "Знаннях". Запитав одну... Покликала другу... Та записала номер телефону і назву книги. Сказала, передзвонять коли буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прогортайте вище, там є аттач "джаст фор фан". Дивіться і читайте, а тоді розводьте флейм.

Де можна книжечку купити? Пару днів назад був в "Знаннях". Запитав одну... Покликала другу... Та записала номер телефону і назву книги. Сказала, передзвонять коли буде.

То навряд чи вони її найдуть. Я спробую в людей попросити, щоб на петровці в києві запитали. Якщо знайдуть то поділюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, я вот скачал PC-BSD. Там не ЛайвСД, а установочный диск.

В процессе спрашивает, новая ли это инсталляция, нужны ли будут другие системы на винте и прочее.... потом финальный шаг - Сейчас будет отформатирован диск для установки системы. Вопрос: останется ли на винте Винда? Там сейчас 2 логических диска, но установщик не запрашивал, в какой из них ставить, да и вообще не показывал, что эти диски существует, видит всё одним разделом. Под установку хочет 20 Гиг, но пишет, что форматнёт весь винт.

Мне страшно :)

Винда сконфигурирована под почтовый сервак и терять его не хотелось бы. Что делать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна книжечку купити? Пару днів назад був в "Знаннях". Запитав одну... Покликала другу... Та записала номер телефону і назву книги. Сказала, передзвонять коли буде.

В Луцьку - ніде. Я сам її довгий час шукав, якшо тобі перезвонять, скажи хай дві везуть, номер аськи тобі в ПМ кину =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, перехожу на лінуха, але покась не можу найти нормального плеєра, щоб відразу йшов зі всіма кодеками.

Може хто шо порадить, з мене +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ХММS юзаю... Устраивает во всем, даже винамповые скины хавает. жаль, что проэкт вроде б заглох :blink:

З.Ы. Обновил сервачек, докачиваю дистрибутив под FreeBSD amd64. Завтра буду ставить и тестить ее работу с двухьядерными процами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нада мені цього амарока, він в мене відразу стояв шота не дуже сподобався

юзаю suse 10.3

попса канешо но зато після debian ікси без танців з бубнами запустилися це ваще супер :)

для музона тоже xmms поставив

парада не знаю як він захаває мої лосслесс колекції але поки влаштовує

я питаю про відеоплеєр

зараз користуюсь mplayer правда він на рівні юзабіліті повне г...

поки відео в ньому настроїв хв 10 парився + не вміє гад на весь екран розвертати, або мо шось туплю, хто ним користувався підскажіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь MPlayer-ом вж едосить давно. В тебе через який девайс він відео виводить? Якшо через XV, то він і не буде на весь екран, а якшо через Х11 чи glx, то без проблем. ІМХО, найкращий плеєр. Ше юзаю VLC, теж непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам спользую xine і його фронтенд gxine. Якшо не охота паритись з кодеками, тоді VLC. А з аудіоплеєрів юзаю саме амарок, тому шо там мегапродумана робота з плейлістами і він підтримує глобал хоткеї ну і плюс форматів теж багато знає і постійно оновлюється, і крім того немає граблів з кодвуанням.

ЗІ ксайн буквально вчора ожив. Вчора чуваки зробили новий реліз XMMS 1.2.11. З дня останнього релізу пройшов 1211 день http://www.xmms.org/ =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив траблу з мплеєром установкою нормальних дров до відяхи

після того як поставив дрова включивс opengl

поставив його як пристрій виводу і почало на весь екран розвертати - бомба :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ ксайн буквально вчора ожив. Вчора чуваки зробили новий реліз XMMS 1.2.11. З дня останнього релізу пройшов 1211 день http://www.xmms.org/ =)

Зажигають парні :-). Фотки просто супер. Та й фразочка сподобалась:

1211 days ago we released 1.2.10, so what better day to release 1.2.11?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бє, GTK1 - то ж мамонти його іще юзали. Фтопку!

XMMS поставив тільки раз для експиременту, подивився на граблю з кодуванням. зніс.

А з відеоплеєрів юзаю SMPlayer - просто казка. здається немає такго що б він не вмів. Хіба ракети не місяць запускати... за що респект явно МПлеєру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання до знавців LINUX (бо в Гуглі відповідь ще не знайшов):

поставив на Laptop сист. SUSE 10.0. Але виникла проблема з монітором.

У мене підключений додатковий монітор у VGA вихід. Все відображається однаково на моніторі ноута і стаціонарному моніторі лише під час загрузки-вигрузки системи. Але як тільки має зявитись робоче середовище (десктоп) - екран на ноуті гасне і залишається весь робочий час чорним. Лише на додатковому моніторі все показується.

Коли я встановлював цю ОС, то кабель монітора був підключений до ноута.

В BIOS включений режим показу зображення (BOTH) для обох моніторів одночасно.

Підкажіть, що зробить щоб на рідному екрані працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, я вот скачал PC-BSD. Там не ЛайвСД, а установочный диск.

В процессе спрашивает, новая ли это инсталляция, нужны ли будут другие системы на винте и прочее.... потом финальный шаг - Сейчас будет отформатирован диск для установки системы. Вопрос: останется ли на винте Винда? Там сейчас 2 логических диска, но установщик не запрашивал, в какой из них ставить, да и вообще не показывал, что эти диски существует, видит всё одним разделом. Под установку хочет 20 Гиг, но пишет, что форматнёт весь винт.

Мне страшно :)

Винда сконфигурирована под почтовый сервак и терять его не хотелось бы. Что делать? :smile3:

Там він питає, чи ти хочеш використати весь вінт, чи скористатись діск-едітором. Для другого варіанту повинна бути нерозмічена область на диску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...