Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

Так і було поки вінда стояла, але вінда здохла, поствив лінукс і інета нестало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

гм... а я думав ти всетаки на вінді залишиФся..до добра не доведе тебе лінух :0016: :0016: :0016:

чи ти вже мову вивчиФ ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... а я думав ти всетаки на вінді залишиФся..до добра не доведе тебе лінух B):):D

чи ти вже мову вивчиФ ??

Вінду пришлось оставити бо ненайшов під лінукс аналог таких прог як Sprint Layout, Osciloscope, Rus Plan і ще кой-яких но і паралельно лінукс поставив - хотів побачити що це таке (перші дні лазив там як чайник - неміг найти ні "мій компютер" ні одного харда небачив ні сідірома, а потім допер і помонтував їх), ше я недопру нафік там 4 робочих стола? А англійську вивчив по прискореному курсу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я недопру нафік там 4 робочих стола?

Щоб на одному відкрити бравзер і мейлер, на другому торент з плеєром, на третьму кілька текстових документів, аську зробити видимою на всіх робочих столах, а четвертий - так на всякий пожарний =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я недопру нафік там 4 робочих стола?

Щоб на одному відкрити бравзер і мейлер, на другому торент з плеєром, на третьму кілька текстових документів, аську зробити видимою на всіх робочих столах, а четвертий - так на всякий пожарний =)

А не простіше просто між вікнами перемикатись ніж між робочими столами+вікнами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я недопру нафік там 4 робочих стола?

Щоб на одному відкрити бравзер і мейлер, на другому торент з плеєром, на третьму кілька текстових документів, аську зробити видимою на всіх робочих столах, а четвертий - так на всякий пожарний =)

А не простіше просто між вікнами перемикатись ніж між робочими столами+вікнами?

Звісно що не простіше :(. Ти звикнеш, і потім не зможеш без того. Я часом в вінді по звичці тисну Alt+F4 і закриваю нафік вікно )))).

От наприклад ти на одному столі відкрив пару консольок і їх треба всі одночасно бачити, на іншому бравзер на весь екран - хіба не простіше з браузеру переключитись на консольки і вони там так як ти їх залишив, ніж тикати альттабом по черзі? :)

А ще коли куб поставиш - додаткові зручності при правильному налаштуванні. Навіть десь читав ,що коли по робочих столах порозсортовувати програми по функціям, так як вище писали, то при процесі перевертання кубу, ти підсвідомо переключакєш увагу на нову роботу, яку будеш робити. Так чи не так - не знаю, не вникаю, бо часу нема )) . Але кубом мені зручно, і я ним користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я недопру нафік там 4 робочих стола?

Щоб на одному відкрити бравзер і мейлер, на другому торент з плеєром, на третьму кілька текстових документів, аську зробити видимою на всіх робочих столах, а четвертий - так на всякий пожарний =)

А не простіше просто між вікнами перемикатись ніж між робочими столами+вікнами?

Звісно що не простіше :). Ти звикнеш, і потім не зможеш без того. Я часом в вінді по звичці тисну Alt+F4 і закриваю нафік вікно )))).

От наприклад ти на одному столі відкрив пару консольок і їх треба всі одночасно бачити, на іншому бравзер на весь екран - хіба не простіше з браузеру переключитись на консольки і вони там так як ти їх залишив, ніж тикати альттабом по черзі? :)

Може й так... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири робочі столи - це додаткові зручності. Щоб не плутатися з перемиканнями, в мене вони по Win+Fx міняються. Alt+F4 закриває вікно. Так само, як у Windows. До речі, столів не обов'язково має бути чотири. Можна міняти кількість.

Я ще не допер, як зроити, щоб при перемиканні мови по Ctrl+Shift_L i Ctrl+Shift_R вони перемикалися в протилежних напрямках. Наприклад, US, UA, RU i US, RU, UA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще не допер, як зроити, щоб при перемиканні мови по Ctrl+Shift_L i Ctrl+Shift_R вони перемикалися в протилежних напрямках. Наприклад, US, UA, RU i US, RU, UA.

В гномі: Alt+F2 -> gnome-keyboard-properties -> Layout Options -> Group Shift/Lock behavior -> Ctrl+Shift changes group

post-203-1209498087.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мову взагалі кнопкою win перемикаю і не парюсь. Хіба важко при потребі натиснути раз чи два ту кнопку? вже звиклось, що коли розкладка на англ і треба укр - клацнув два рази по він і все. Треба рус - знов два рази по тій самі кнопці. А взагалі, правлячи xorg.conf, можна налаштувати як душа забажає, в гуглі повно всього, тільки лінь шукати зараз, щоб дати ссилку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я теперь без Compiz не могу... Ну очень удобная штука. И отнють не в плане красивости, а в плане эргономики. И столы кубом и окна удобно сворачивать/разворачивать скролом мышки и много еще всего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за компіз :D . тільки вот саме сиджу і колупаю в голові, чому копита не хочуть на всіх столах показуватись, якщо я натиснув "відображани он алл десктопс", не вкурсі куди копати, вроді то компіз, чи все -таки копете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз... Токо шо проэкспериментировал с парой прикладух - усе нормально отображается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я просидел на Висте полгода, пока не поставил линукс.

За эти месяцы я понял что Виста на самом деле не тупая, а наоборот очень умная система. Через какое то время она понимает какое она на самом деле уебище и начинает сама себя убивать.

© iGlyuck

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
зы странно что мало кто openSUSE пользуется

Мені особисто вона не дуже сподобалась. Крім того, памятається в 10й був такий бок, шо якшо в конфіги руками залізти, то вони перестають працювати - все через ятс. Та і rpm якось не дуже, чисто суб"єктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початківця, убунта - саме то, через її інтуїтивну простоту, але мну тоже не сподобалась, хоч і вважаю себе початківцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз сиджу на опенСузі 10.3

Ця версія не вилітає, якщо робити настройки через термінал, але після перезавантаженні вони анулюються

А загалом теж чудовий дистибутив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не робити налаштування руцями, то й інтерес втрачається :-(

Kubuntu пробував. Не сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...