Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

1,3 - Linux, и сообщество (ответвления)

2 - Windows

© Самый (говняный) Лучший Фильм

-(1) Сколько денег ты принес?

-(2) Двести тысяч.

-(3) Чё ты сказал, гавно?

-(1) Рано!

-(2) Я принёс двести тысяч. А ты?

-(1) А я - сто.

-(2) Итого?

-(1) Итого: двести тыщ сто!

-(2) Чёрт, я чё-то не понимаю!

-(3) Чё ты там не понял, н*х

[ДРАКА]

Итого:

Я люблю Unix. Я понимаю потенциал, поэтому и люблю. Мне нравится собирать из сырцов, я пью кофе и моюсь, пока компилится ядро. Жадно ловлю сообщения dmesg. MBR и консоль - моя утренняя и вечерняя молитва. "Man ipfw" я шепчу во сне. У компа я - Бог, поэтому предпочитаю полный контроль.

НО.

Я живу в мире людей, а не машин. Сообщество, социум, взаимопонимание и взаимоподдержка, результат - мои прерогативы. И я утверждаю, что (пока что) Windows рулит, как рабочая станция. Нравится мне это, или нет, хочу я так, или иначе - факты существуют независимо от моих мнений, желаний, убеждений.

-(1) Я установлю настрою Виндовс-сервер и настрою за 90 минут. Станцию - за 60. И всё это уже будет работать. Могу и Unix, но за 48 часов (если чего не так с Юниксом - звоните). Настройка Виндовса = $50, Юникс = $200. А ты?

-(2) А я - за 100. Итого: 200,100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У меня на всех рабочих машинах стоит Linux. Он надежен, стабилен и стоит сущие пустяки.

Лицензия стоит ничего. Суппорт стоит минут 5 моего времени в неделю.

Установка и настройка линуха искаропки (убунту) занимает меньше часа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплачу и уделю должное время курсам "Рабочее место 1С Предприятие 7.7 для Linux", "Photoshop CS3: Взгляд из-под Линукс", "Игровой салон: переход на GNU" без Wine.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В когось вийшло запустити ТВ-тюнер, а саме високочастотний сигнал?

Composite i S-Video працюють ідеально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитав вітку ..... перечитав, бо шукаю .... шукаю лінукс. Ситуація така.... на домашньому компі стояла фря - супер, все влаштовувало. Не влаштовували тільки трабли з всякими юсб-девайсами.... тобиш, втикаю якусь хрень в юсб - щоб завести треба трішки погуглити, пошаманити, в бубен постукати. А це час. Тоді він на такі речі був. Тепер нема, треба працювати :) .. . Проблема в тому що тепер я на ноуті, поки мучусь під віндою, точніш - думав що зможу на ній працювати,.... але природа бере своє - хочу опенсорс, сорци, консольку і тп :). Фрю на ноут ставити якось не дуже хочеться, точніш хочеться ,але вагаюсь. Вагаюсь якраз через брак часу на заманухи з конфігуруванням всяким. Є думка лінукс спробувати. Не користувався ним ні разу, просто колись ставив мандріву і убунту. Хотілось би щось схоже до фрі (порти, простота, ком'юніті, Лісяра і тп )) ). Дивлюсь в сторону Gentoo, може хто порадить щось, плюси/мінуси. Мо дебіан, чи сусю?. Треба той же повний контроль над системою який давала мені фря + краща підтримка желіза, яку може дати ядро лінукса. Все інше я б собі замутив. Вот щось в цьому дусі. Чи все-таки поставити фрю і не морочити собі голови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, так розумію, Фря це FreeBSD?

чому не спробуєш DesktopBSD? оригіінальна Фря з столом КДЕ. тим більше шо Linux то клон Unix а BSD то і є Unix-система.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитав вітку ..... перечитав, бо шукаю .... шукаю лінукс. Ситуація така.... на домашньому компі стояла фря - супер, все влаштовувало. Не влаштовували тільки трабли з всякими юсб-девайсами.... тобиш, втикаю якусь хрень в юсб - щоб завести треба трішки погуглити, пошаманити, в бубен постукати. А це час. Тоді він на такі речі був. Тепер нема, треба працювати :) .. . Проблема в тому що тепер я на ноуті, поки мучусь під віндою, точніш - думав що зможу на ній працювати,.... але природа бере своє - хочу опенсорс, сорци, консольку і тп :). Фрю на ноут ставити якось не дуже хочеться, точніш хочеться ,але вагаюсь. Вагаюсь якраз через брак часу на заманухи з конфігуруванням всяким. Є думка лінукс спробувати. Не користувався ним ні разу, просто колись ставив мандріву і убунту. Хотілось би щось схоже до фрі (порти, простота, ком'юніті, Лісяра і тп )) ). Дивлюсь в сторону Gentoo, може хто порадить щось, плюси/мінуси. Мо дебіан, чи сусю?. Треба той же повний контроль над системою який давала мені фря + краща підтримка желіза, яку може дати ядро лінукса. Все інше я б собі замутив. Вот щось в цьому дусі. Чи все-таки поставити фрю і не морочити собі голови?

Генту дуже схожа на фряху, так само є система портів, все із сорців, швидкість фантастична просто, і бсд-шних конфліктів з залізяччям немає. Мінуси - система встановлюється ДУЖЕ довго, деколи навіть до 3-х днів, часто виникаюсь конфлікти з залежностями, тому доводиться з бубном скакати. Ще вимагається швидкісний інет.

Дебіан, *ubuntu і так далі - ідеальний варіант для новачка, який щойно втік з вінди. Головна особливість - пакетна система apt-get. Встановлювання системи з програмами при доброму з'єднанні - 40-50 хв. Сам користуюсь) Хочеш - з сорців встановлюєш, хочеш - бінарник тягнеш. Найновіший софт в репозиторіях, добра технічна підтримка. Диски можеш безкоштовно отримати по пошті, я вже колекцію збираю)

Сусь - в принципі схожий на Убунту, але з настройками там деколи туго, часто виникають конфлікти з центром управління системою yast. Система управління пакетами yum, пакети по дефолту - rpm. Багато софту "з коробки".

zolexiy, так розумію, Фря це FreeBSD?

чому не спробуєш DesktopBSD? оригіінальна Фря з столом КДЕ. тим більше шо Linux то клон Unix а BSD то і є Unix-система.

Не люблю я БСД. Нема там такої підтримки заліза, файлових систем, та і взагалі якоїсь універсальності, чи що...

Мусиш забивати собі голову непотрібними речами.

А Лінукс, я завжди знаю, що встановити його можна будь-де, налаштувати як завгодно і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю скоро Linux буде дорожчій за Вінду. Для прикладу Red Hat Linux, SuSe Enterprise.

Надію дає тільки Gentoo, Ubuntu/Kubuntu, Debian

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю я БСД. Нема там такої підтримки заліза, файлових систем, та і взагалі якоїсь універсальності, чи що...

Мусиш забивати собі голову непотрібними речами.

А Лінукс, я завжди знаю, що встановити його можна будь-де, налаштувати як завгодно і т.д.

Більшої дурниці не чув. БСД дуже гнучка в настройках і встановити її теж мона куди завгодно...

2 zolexiy, а з якими ЮСБ девайсами виникали трабли? В мене фдома ФРЯ, шо з фотіком, шо з флешками - дружить на ура. недавно здружив її навіть з АСУС Р525 по блютузу для синхронізації. І все паше і радує :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю я БСД. Нема там такої підтримки заліза, файлових систем, та і взагалі якоїсь універсальності, чи що...

Мусиш забивати собі голову непотрібними речами.

А Лінукс, я завжди знаю, що встановити його можна будь-де, налаштувати як завгодно і т.д.

Більшої дурниці не чув. БСД дуже гнучка в настройках і встановити її теж мона куди завгодно...

2 zolexiy, а з якими ЮСБ девайсами виникали трабли? В мене фдома ФРЯ, шо з фотіком, шо з флешками - дружить на ура. недавно здружив її навіть з АСУС Р525 по блютузу для синхронізації. І все паше і радує :D

Правильно, і я те все подружити можу, тут просто я те все подружу довше ніж ти, бо досвіду менше, ... тут нема питань, Але я не хочу на ноуті стукати бубном, коли втикаю якийсь інший принтер, чи вебкамеру, щи ще щось.

Фря подобається підходом, філософією, але не подобається поки що не таким широким списком підтримуваного желіза (маю на увазі того, що без бубна заводиться). В лінуксі це є, але нема всього іншого, вот тут і питання. А пкбсд це х те саме що freebsd , тіко вже з кде, .. ))) . так хулі ж те кде поставити то? .... З відгук про дженту дякую, те і хотів почути. За дебіани і убунти для новачків теж корисно було почитати. Тепер вибираю щось з тої парафії (мо дебіан) .... що в цих дистибутивах є доброго? ) . . точніше, який з дистрів має найбільше комюніті і не має рпм-ів, )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звужую питання. Хто користується, напишіть будь-ласка плюси і мінуси дебіана і дженту. .Я щось з того поставлю. Наперед дякую і сорі що напрягаю, просто в гуглі інфи валом, все й не відфільтруєш, .... а тут - що порадять реальні люди, яких знаю, хоч і віртуально - те і поставлю.

З.і А як сервер - Фря все таки рулить - бомба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю я БСД. Нема там такої підтримки заліза, файлових систем, та і взагалі якоїсь універсальності, чи що...

Мусиш забивати собі голову непотрібними речами.

А Лінукс, я завжди знаю, що встановити його можна будь-де, налаштувати як завгодно і т.д.

Більшої дурниці не чув. БСД дуже гнучка в настройках і встановити її теж мона куди завгодно...

2 zolexiy, а з якими ЮСБ девайсами виникали трабли? В мене фдома ФРЯ, шо з фотіком, шо з флешками - дружить на ура. недавно здружив її навіть з АСУС Р525 по блютузу для синхронізації. І все паше і радує :D

Не знаю, я тупо дивився список обладнання, він набагато скромніший, ніж в Лінукса

Підтримка двох - максимум трьох файлових систем, коли в Лінуксі - які завгодно.

Сам фряхою правда не користувався

звужую питання. Хто користується, напишіть будь-ласка плюси і мінуси дебіана і дженту. .Я щось з того поставлю. Наперед дякую і сорі що напрягаю, просто в гуглі інфи валом, все й не відфільтруєш, .... а тут - що порадять реальні люди, яких знаю, хоч і віртуально - те і поставлю.

З.і А як сервер - Фря все таки рулить - бомба ;)

Ну, як сервер - так звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генту - чудова штука, але надто довго в ній все встановлювати.

Убунту для ноута - ідеальний варіант ИМХО. apt-get рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генту - чудова штука, але надто довго в ній все встановлювати.

Убунту для ноута - ідеальний варіант ИМХО. apt-get рулить

ok, kubuntu значить і встановлю, як що що - знесу н*х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я тупо дивився список обладнання, він набагато скромніший, ніж в Лінукса

Підтримка двох - максимум трьох файлових систем, коли в Лінуксі - які завгодно.

Сам фряхою правда не користувався

Якби ти дивився не тупо, а уважно, то тоді би побачив, шо Фря підтримує не дві-три файлові системи: http://www.freebsd.org/doc/ru_RU.KOI8-R/bo...OUNT-FOREIGN-FS

І шоб казати шо оте г*но, а оте не г*но, то тре принаймні спробувати як одне так і інше, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, ну ти ж не порадиш її на ноут поставити ,? чи все таки порадиш? :D з огляду на те, що нема часу на танці з бубном, які будуть неодміноо, в цьому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа твоя. Та якщо знаєш систему ,вмієш з нею працювати і вона тобі подобається, то краще ставити її, ніж шукати якусь альтернативу і вчити її майже з нуля. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та так, просто примушують задуматись думки інших, типу "FreeBSD на ноуті - збочення" і все таки знаю що буду ковирятись в конфігаг більше ніж на те буде час. Вот і придивляюсь до альтернативи - Лінукса. Хоча з фрьою не буду прощатись, просто не на ноуті вона буде. Принаймі не на цей проміжок часу. Так що - дженту чи дебіан? :D . Воно ж таки цікаво щось спробувати новеньке.... Я бачу так : дженту - складніше і гіморніше, але ближче до Фрі - дебіан - більш Юзерфрендлі. Помиляюсь?

З.і Систему я не знаю на такому рівні, щоб дозволило мені без проблем з ходу завести якусь желізку. На це в мене піде час (гугління і тп.) . З того і виходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я тупо дивився список обладнання, він набагато скромніший, ніж в Лінукса

Підтримка двох - максимум трьох файлових систем, коли в Лінуксі - які завгодно.

Сам фряхою правда не користувався

Якби ти дивився не тупо, а уважно, то тоді би побачив, шо Фря підтримує не дві-три файлові системи: http://www.freebsd.org/doc/ru_RU.KOI8-R/bo...OUNT-FOREIGN-FS

І шоб казати шо оте г*но, а оте не г*но, то тре принаймні спробувати як одне так і інше, чи не так?

Я фряху говном жодного разу не назвав. А Лінукси які завгодно перепробував. Зупинився на убунту, бо максимальної продуктивності мені не треба, а швидкості налаштування і встановлення прог позаздрити може будь-який дистрибутив.

Я бачу так : дженту - складніше і гіморніше, але ближче до Фрі - дебіан - більш Юзерфрендлі. Помиляюсь?

З.і Систему я не знаю на такому рівні, щоб дозволило мені без проблем з ходу завести якусь желізку. На це в мене піде час (гугління і тп.) . З того і виходжу.

Не помиляєшся. Освоїти її проблем не складе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...... А Лінукси які завгодно перепробував. Зупинився на убунту, бо максимальної продуктивності мені не треба, а швидкості налаштування і встановлення прог позаздрити може будь-який дистрибутив.

Дякую, саме те і хотів почути від того хто користувався кілька дистрибутивами. Знач поставлю убунту, точніш кубунту, ібо КДЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...... А Лінукси які завгодно перепробував. Зупинився на убунту, бо максимальної продуктивності мені не треба, а швидкості налаштування і встановлення прог позаздрити може будь-який дистрибутив.

Дякую, саме те і хотів почути від того хто користувався кілька дистрибутивами. Знач поставлю убунту, точніш кубунту, ібо КДЕ.

перехід буде не з простих, але потім після того як розберешся в лінуксі на фрюсі будеш ще довше гуглитись ))) логіка поламається ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-й день в Linux

На VirtualBox під Xp поставив Ubuntu.

Визначив мережевий адаптер в VirtualBox як pcnet Fast III.

В Ubuntu настроїв мережу через Networ Settings->Wired connection->properties

Пінгую свою Xp пінги не доходять.

Відкрив файл /etc/network/interfaces

Його вміст:

iface eth0 inet static

affress 192.168.0.205

auto eth0

Підскажіть в чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...