Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

> Тоді нащо gentoo з сорців збирають

хз

>і чому вона сама швидка серед лінуксів.

Ололо. Вона не сама швидка. І не сама повільна. Звичайний собі лінух - не кращий і не гірший за інші. Казки про швидкодію - міф червонооких фанатиків.

>а розширення треба 1280х800

# gtf 1280 800 85

І гуглити на тему "modeline + xorg.conf". Я то якось робив, ше коли сидів на дебіані, але як саме - не памятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

те то понятно, просто воно не підіймається ні на чому ,крім vesa .... .видно що я зразу щось криво поставив.

lspci каже :

00:02.0 VGA compatible controller: Intel Corporation Mobile GM965/GL960 Integrated Graphics Controller (rev 03)
00:02.1 Display controller: Intel Corporation Mobile GM965/GL960 Integrated Graphics Controller (rev 03)

а не i810 ні intel не катить:

(WW) I810: No matching Device section for instance (BusID PCI:0:2:0) found
(EE) No devices detected.

Fatal server error:
no screens found
zolexiy@zolexiy-debian:~$

може я туплю безбожно в чомусь :) ?

З.і а чого зліз з дебіана, якщо не секрет? цікаво просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, якщо заведеш - скажеш як.

Пропрієтарного драйвера нема, тільки відкритий. Тобто на відяхах Intel сидіти доводиться без 3Д((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже на дебіані, уря :) .... хтось знає як завести Intel Graphics Media Accelerator X3100, бо поки на vesa ,а розширення треба 1280х800 ,а маю тільки 1024х800 - троха не прикольно :(.

i810 не канає.

Нову версію xorg ставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і а чого зліз з дебіана, якщо не секрет? цікаво просто.

Дебіан стояв на домашньому і юзався переважно для відпочинку і в неті посидіти. Для роботи потрібен був маздай, який я стартував через вмвар. Це було не зручно. Ізза цього я купив нотік, а на стаціонарний поставив вінду. На нотік поставив убунту, до дуже ламало настроювати систему. Убунта стала за 20хз з 3д і всіма наворотами. Доречі в нотіку інтеловська відяха, Intel® Graphics Media Accelerator X3100. Дров на відео не ставив. Тільки з вайфайом покулупався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і а чого зліз з дебіана, якщо не секрет? цікаво просто.

Дебіан стояв на домашньому і юзався переважно для відпочинку і в неті посидіти. Для роботи потрібен був маздай, який я стартував через вмвар. Це було не зручно. Ізза цього я купив нотік, а на стаціонарний поставив вінду. На нотік поставив убунту, до дуже ламало настроювати систему. Убунта стала за 20хз з 3д і всіма наворотами. Доречі в нотіку інтеловська відяха, Intel® Graphics Media Accelerator X3100. Дров на відео не ставив. Тільки з вайфайом покулупався.

Прочитавши те, поставив убунту, тоже за 20 хв і теж все стало (вайфайку, xgl, та розкладку в xorg.conf доробив напильничком лише :) ) ... Зрештою консолька та сама, гном навіть кращий за кде виявляється, я помилявся бо давно його не бачив - змінився він не хіло :) та й гтк давно якось на рівні інтуіції більш подобалось. Тепер працюю і біди не знаю, навіть всі хоткеї побачило в ноуті ..... жесть, воно все тут простіше навіть як в вінді.

Дякую всім за відгуки.

Перейшов з дебіана через криві драйвери до відео, і судячи з форумів, які бачив - то поки трабл не вирішений.

З.і але все ж, якщо хтось хоче бути *nix-адміном - імхо, але йому убунта протипоказана, як перша ОС з ніксів. Тут же дофіга можна гуйовинами зробити. Є ризик не побачити і не поняти, що таке шелл ). ... Якби я перше не FreeBSD роздуплив, а убунту - то на фрю б не переліз так легко ні за що на світі. А навпаки, після сесаксу з фрьою - все таке зручне і понятне. що просто ппц )) ...

З.І.І підтверджую істину ))) - на сьогодні : сервери - BSD/Linux, десктопи - Linux/mac-и , а вінда (особливо віста) - цяцька. Якби ситуанія з лінуксами така яка є зараз - була пару років на зад, то віндою б користувались тільки для того щоб пограти в ігрульки, а якби ще й примушували її купувати - то взагалі не знаю нах вона. То все імхо, звісно :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши те, поставив убунту, тоже за 20 хв і теж все стало (вайфайку, xgl, та розкладку в xorg.conf доробив напильничком лише :) ) ...

Навіщо в xorg.conf щось колупав? В мене з коробки всі розкладки працювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо в xorg.conf щось колупав? В мене з коробки всі розкладки працювали.

Це вже кому як зручніше. В мене розкладки аплет переключає, До цього теж юзав Xkb.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши те, поставив убунту, тоже за 20 хв і теж все стало (вайфайку, xgl, та розкладку в xorg.conf доробив напильничком лише :) ) ...

Навіщо в xorg.conf щось колупав? В мене з коробки всі розкладки працювали.

:D просто я не знав що воно паше з коробки, налаштував зразу, по звичці - на капслук. Потім дивлюсь - є якась прибамбуліна на панельці, пише США, натиснув капслук - Рос, натиснув ще раз - Укр, ))) . То вже потім поняв що там багато чого можна зробити не лізши в конфіги. Але як не крути, не можу ставити софт тим менеджером що там є,.... aptitude install якось зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з дебіана через криві драйвери до відео, і судячи з форумів, які бачив - то поки трабл не вирішений.
Ну мені, щоб завести 3д на Інтел 3100 довелось ядро переконфігуровувати)

А що ви хотіли? Якщо купуєте новий комп - відповідно і вибирайте найновіший на даний час дистрибутив (ядро і xorg). Це ж вам не віндовс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з дебіана через криві драйвери до відео, і судячи з форумів, які бачив - то поки трабл не вирішений.
Ну мені, щоб завести 3д на Інтел 3100 довелось ядро переконфігуровувати)

А що ви хотіли? Якщо купуєте новий комп - відповідно і вибирайте найновіший на даний час дистрибутив (ядро і xorg). Це ж вам не віндовс

Дурна звичка все самому пройти )) ..... але то все є на краще, розуміння появляється. Імхо - такі трабли потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
> Якщо компілювати з сорців, то буде оптимізоване під залізо.

> то буде оптимізоване під залізо

> оптимізоване

Ололо, міф, так не буває.

Тоді нащо gentoo з сорців збирають і чому вона сама швидка серед лінуксів.

Тому що із в генті все збираєтся під конкретне залізо.. а тобто саме під твою конфігурацію компа, і менеджера пакетів там немає а все "исходники".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що із в генті все збираєтся під конкретне залізо.. а тобто саме під твою конфігурацію компа, і менеджера пакетів там немає а все "исходники".

> під конкретне залізо..

Ололо, ти думаєш програма, скомпільована на процесорі з частотою 2.4, відеокартою від нвідії і 512 оперативної памяті чимось буде відрізнятись від програми, скомпільованої на процесорі з частотою 3.0, відеокартою від АТІ з 2Гб опертаивки? =) =) =)... навіть розмір бінарика не зміниться. Менеджер є - emerge.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кумарна штука ті лінукси.

Гуй сирий і тормозний, портів популярного софта нема. Аналоги криві і не обтесані.

Кращого дектопа ніж мастдай нема.

Коли напишуть, дайте знати, я його в вмварь поставлю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лінуксі працювати все ж приємніше.

Комфорт роботи залежить не від ОС, а від оточення в якому ця сама робота виконується. В маздаї таких оточень на багато більше і серед них є комфортніші від лінухових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Поставив собі Мандріву 2009.0 з КДЕ4

Задоволений дуже, таких ефетів навіть не очікував.

Але виникли питання:

1. Розкладка клавіатури трошки невірна в спецсимволах - це в мене так чи то взагалі, і правити треба вручну таблицю символів

2. В навушниках періодично чути тихенький звучок, причьому трошки змигує лампочка ХДД - як цього позбавитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок символів: спробуй добавити/убрати winkeys в налаштуваннях розкладки клави (в xorg.conf). В тебе на Shift+7 крапка? тоді має допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомогло, дякую!!!

Я розумію що це звучить смішно, але як добавляти значки на так званий "Робочий стіл"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...