Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

ой, не бачив топіка, в мене те саме з віртуалбоксом було раніш. перекинув на вмваре.

З.і Трішки почитавши про убунти,кубунти вирішив і качаю дебіан :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ой, не бачив топіка, в мене те саме з віртуалбоксом було раніш. перекинув на вмваре.

З.і Трішки почитавши про убунти,кубунти вирішив і качаю дебіан :huh:

Я зробив і на віртуал боксі. Якщо цікавить як напишу.

З.і А що пишуть про убунту поганого? Заню тільки kubuntu троха глюкаве. Але можна на Ubuntu поставити KDE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і А що пишуть про убунту поганого? Заню тільки kubuntu троха глюкаве. Але можна на Ubuntu поставити KDE

Правильно, варіант кращий, ніж кубунту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не можу знайти де в Linux/FreeBSD лог друку на принтера?

Якщо їх немає і немає спец. софта для ціх цілей то для десктопної ос це суттєвий недолік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логи є точно, але здається їх додатково вмикати треба

Треба буде на роботі глянути де воно лежить

А спецсофт назив. CUPS і різні проги для нього

І що, до речі, мається на увазі під логом друку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, до речі, мається на увазі під логом друку?

Ким і на на який принтер був пущений документ, скільки сторінок було віддруковано, розмір віддрукованих документів, шлях до документу пушеного на друк, дата друку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, то це 100% є

В runtu це іде "з коробки". В інших - не знаю

Знайшов, має бути тут /var/log/lpr.log

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і А що пишуть про убунту поганого? Заню тільки kubuntu троха глюкаве. Але можна на Ubuntu поставити KDE

Да я також те читав. Звісно можна і на убунту кде накатати, тут мабудь річ в чомусь по психології :smile3: ... колись ставив убунту, з цікавості. Просто лінукс хотів одним оком глянути, а вона під рукою опинилась. Все стало, мене навіть не запитавши нічого, все піднялось, :))) . Прям аж розчарувався *(після FreeBSD) - думаю - "нічого собі, прям як вінда". Чогось тоді відчулось мало свободи і мабудь воно все б глюкало час від часу,хз . .. просто запахло віндою. Я розумію що оцінив тоді не лінукс, а гном, але враження зашилось в підсвідомість. Тут треба лінукс, почав читати, почитав про кубунту - що глючна, завантажився ще раз в убунту (лайвСД) - ні, не зовсім то все таки, що хочеться. хочеться простоти звісно, але там вона вже аж надто ... а це не до добра (вінда зі своїми плуг-енд-плеями теж проста і все робить за користувача, в що це виливається відомо всім). Кароч, вибрав методом тику, просто порівнявши чий сайт кращий (ubuntu.com vs debian.org) :)) .. далі буду напильничком працювати, якщо щось не так буде, по моєму в дебіані ним зручніше буде...

сорі за лірику, прям опис вибору нареченої вийшов =) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і А що пишуть про убунту поганого? Заню тільки kubuntu троха глюкаве. Але можна на Ubuntu поставити KDE

Правильно, варіант кращий, ніж кубунту

Kubuntu - це не окремий дистрибутив, так що нема різниці, як його ставити - чи через CD, чи через apt-get.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось тоді відчулось мало свободи і мабудь воно все б глюкало час від часу,хз . .. просто запахло віндою.

Ubuntu зараз простіше поставити, ніж вінду і набір програм там значно більший. А ручну настройку того ж самого Ubuntu поки ще ніхто не відміняв. Просто кожен нормальний дистрибутив для десктопа має все по можливості ставити автоматично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і А що пишуть про убунту поганого? Заню тільки kubuntu троха глюкаве. Але можна на Ubuntu поставити KDE

Правильно, варіант кращий, ніж кубунту

Kubuntu - це не окремий дистрибутив, так що нема різниці, як його ставити - чи через CD, чи через apt-get.

Ну якщо ставити КДЕ через sudo apt-get install kubuntu-desktop, то звичайно

Але поняття не маю, чому, але коли просто КДЕ прикрутити то глюків менше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависала чомусь, тормозила, і взагалі вела себе чомусь нестабільно

В ubuntu 8.10 KDE версії 4.1. Так що про старі глюки вже можна забути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може мені пояснити одну річ. Наприклад ставлю програму. І ставлю її з "сорців", ну і починаю ./configure, make. Але дуже часто мені пише, що не вистачає всіх пакетів для компіляції програми і тд. тп. Як знати, який конкретно треба доставляти пакет ? А то я понаставляв кучу, і 90% непотрібно там і близько. А як розрізнити, той який воно просить від іншої маси не знаю. Дайте якусь інформацію, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ставиш з сорців? Чим тобі менеджери пакетів не вгодили? Вони самі всі залежності вирішують. І взагалі, який дистрибутив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ставиш з сорців? Чим тобі менеджери пакетів не вгодили? Вони самі всі залежності вирішують. І взагалі, який дистрибутив?

Якщо компілювати з сорців, то буде оптимізоване під залізо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ті інсталятори не вгодили тим, що не всі програми можна отримати в пакетах rpm (користуюсь Mandriva).

А треба було поставити програму для розробки під "веб". Ну і не знайшов я інсталятора до тієї програми, мусив ставити через консольний термінал (були лише "сорці"). Просто для професійної роботи я повинен розбиратися в тому, і знати що і як і нащо. Але деякої інформації знайти в "неті" неможу. =(

Питання поки відкрите. Просто коли я починаю ставити програму, так і сипляться всякі помилки, ніби немає того, немає сього ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> Якщо компілювати з сорців, то буде оптимізоване під залізо.

> то буде оптимізоване під залізо

> оптимізоване

Ололо, міф, так не буває.

post-203-1228985438.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> Якщо компілювати з сорців, то буде оптимізоване під залізо.

> то буде оптимізоване під залізо

> оптимізоване

Ололо, міф, так не буває.

Тоді нащо gentoo з сорців збирають і чому вона сама швидка серед лінуксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне збирати систему з конфігом, отпимізованим під твоє залізо (читай: перезбирати стандартне ядро), а зовсім інше - збирати програмний пакет, який просто компілюється з вказаними тобою параметрами (або з дефолтовими).

Dimonix: якщо в процесі зборки сиплються помилки - треба читати файлік INSTALL, що, як правило, лежить в папці з сорцами. Там повинні бути описані залежності, необхідні для програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже на дебіані, уря :) .... хтось знає як завести Intel Graphics Media Accelerator X3100, бо поки на vesa ,а розширення треба 1280х800 ,а маю тільки 1024х800 - троха не прикольно :(.

i810 не канає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...