Перейти до змісту

Елка


D@ve

Рекомендовані повідомлення

cover.jpg

Genre: R&B

Quality: ~202kbit (VBR), 44100Hz Joint Stereo

Tracklist:

01.Тонкий мир теней

02.Тени

03.Потертые джинсы

04.Северное море

05.Наводнение

06.Ангел-Хранитель

07.Светит Звезда

08.Девочка-Студентка

09.Автобус

10.Хамство

11.Рингтончик

12.Принц уходящего дня

13.Я иду одна

14.Дождь

15.Зачем? (Feat.Мастер ШЕFF)

16.Рассвет (Feat.Мастер ШЕFF)

17.Сердце Ветра

18.Я знаю!

+Bonus tracks

19.Девочка-Студентка (Al Solo Remix)

20.Три Пути (Mr.Simon Remix)

21.Shake it (DJ Dan Remix)

22.Три Пути (DJ Lenar Remix)

-=ЛІНК=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Я чув дєвочку-студєнтку і хама - і незахтів більше :) Не раджу слухати кожен день таке :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свое ИМХО оставляй при себе, плз.

Рабинович тоже Мойше напел по телефону одну вещь Лучиано Паваротти, так вы знаете, у этого Паваротти совсем нет слуха, к тому же он картавит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та лан. Не будем сваритись. Є багато цікавих груп, про які можна говорити з хорошої сторони :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щиро кажучи, не знаю чому ви помістили дану тему в розділ до реп/хіп-хоп і рнБ. Це звичайнісінька попса, крім одного треку-мальчик красавчик. Як репер даю діагноз-повне лайно. Це моє ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро кажучи, не знаю чому ви помістили дану тему в розділ до реп/хіп-хоп і рнБ. Це звичайнісінька попса, крім одного треку-мальчик красавчик. Як репер даю діагноз-повне лайно. Це моє ІМХО!

То якщо це попса, то чого ж тоді Влад Валов (більш відомий як Шеff) взяв її в свою команду і вона пишеться на лейблі "Bad B. Pro"? Я теж не її фанат, але тобі можу сказати одне: не подобається - не слухай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро кажучи, не знаю чому ви помістили дану тему в розділ до реп/хіп-хоп і рнБ. Це звичайнісінька попса, крім одного треку-мальчик красавчик. Як репер даю діагноз-повне лайно. Це моє ІМХО!

То якщо це попса, то чого ж тоді Влад Валов (більш відомий як Шеff) взяв її в свою команду і вона пишеться на лейблі "Bad B. Pro"? Я теж не її фанат, але тобі можу сказати одне: не подобається - не слухай.

Ти слухав трек "Я реп" Серьоги і стіма? послухай, поймеш шо шефф спопсився і зара клепає натуральну ху...ню! того і не дивно, шо вона в його команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти слухав трек "Я реп" Серьоги і стіма? послухай, поймеш шо шефф спопсився і зара клепає натуральну ху...ню!

То ти хочеш сказати, що альбом Bad B. "Легенды ганстеров" до якого Шеff доклав неабияких зусиль - це попса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Sergius, Bad B. "Легенды ганстеров" я не чув. Проте, знаючи специфіку говнореперів, замість нього я б тобі порадив би послухати 50 сента, Стіма, і Карандаша. Я послухав трек рассвет ёлки із шеффом-репу я там не побачив. А жаль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В будь-якого виконавця є треки, де він відходить від свого стилю. Проте й в цьому випадку є ті нотки, не в такому чистому вигляді, але є... Їх просто треба вміти почути. А взагалі, на вкус и цвет товарищей нет:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Серджіус, звісно, на смак ...., але ж 50 сент не почав із мериліном менсоном і брітні спірс співати :)

Кожен має клепати те, шо в нього виходить, але тоді і відповідно речі треба називати своїми іменами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так! Слухаєм всі!!!!! Хтось там хоче сказати, шо Фіфті не спопсився??? Альбом останній чули? судіть самі! feat з Тімберлейком( це взагалі ппц), Mery J Blige, Ніколь з Пусікет Долз( ну тут класна тьолка, так шо претензій мало, але все ж таки...) А пісня follow my lead чи як там... я б за неї йому морду розбив! На першому чи другому альбомі його було таке? не було! правильно! і успіх був більший! Кані Вест сделал його на півмільйона копій! ідем далі. Стім? тупий ідіот, який всі пісні записав на один мотив, крім "Изо всей силы". Якби не Серьога, то де він був би? там де й Драго. Чесно кажучи, Драго тоже засвітився за рахунок Серьогі. так шо слухаєм реальний реп, такий як СД. Можете 1.Kla$ послухати для статистики. і зразу ж афігєть. жесть! вобщем, якшо треба консультація - звертайтесь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вестрайдер, десь я таке уже чув ;) Кажись, на вовазільвова.нет)

Так, останній альбом 50 мені не дуже сподобався, зокрема отой фіт із тімберлейом (гавнізче повне) і фолоу ма лід тоже якесь блюзове гамно. Альбом просто став комерційним. В ньому немає такої душі та енергетики як у "Get rich or die tryin'" і "The Massacre", проте порівняно з ішими реперами фіфті все ж лишився на високому рівні. Не віриш? послухай трек Amusement Park (Парк Розваг). Цей трек мені взагалі старий добрий кенді шоп нагадав. А взагалі, якшо хош подискутувати на цю тему, то стукни мені в аську 352-976-798

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...