Перейти до змісту

Сергей Николаевич Лазарев


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

Але було б цікаво почитати, де вчені описують вищенаведену інформацію

Современные ученые не могут даже определить для чего были построены пирамиды и является ли кварк неделимым.И уж тем более никакими приборами не измерить ни весь материальный ни,тем более,духовный мир.

Ученые так же не могут понять каким образом люди по системе Лазарева исцеляются от неизлечимых(этими же учеными) болезней,только лишь меняя свои мысли и характер.Они вообще не могут понять природу болезней.

Так,что увы,если вы ждете каких либо подтверждений от современных ученых,то пока их нет.Наука не признает то,что нельзя пощупать.

Повністю з Вами згоден.

Але Ви не відповіли на моє питання, про джерело нижченаведеної Вами інформації

Рай и ад- часть материального мира,который составляет 1/4 Творения, а 3/4 составляет Духовный Мир.

Форм жизни существует в бесчисленных вселенных 8.400.000.

Для інформації, на планеті Земля існує декілька мільйонів видів живих істот. Думаю, про багато видів істот вчені не здогадуються, особливо про неорганічні форми життя.

В нашій галактиці біля 1 млрд. сонячних систем. По останнім розрахункам вчених , близько 100 тис. сонячних систем мають однакові з Землею умови, і на них може існувати життя. І це лише в нашій галактиці, а галактик безмежна кількість.

Тоді,згідно вищенаведеної інформації ( 8400000), біля третини всіх форм життя існує на нашій планеті, а дві третини у всіх всесвітах

Нестиковка...

Вибачте,zaHARE, не хочу щоб це сприймалось, як придирка.

Але "Платон мне друг, но истина дороже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але Ви не відповіли на моє питання, про джерело нижченаведеної Вами інформації

відповів в приват,бо все ж таки це не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,особливо про неорганічні форми життя.,,

Життя є спосіб існування БІЛКОВИХ тіл, суттєвим моментом якого є обмін речовин.

Неорганічного життя немає, або це не життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,особливо про неорганічні форми життя.,,

Життя є спосіб існування БІЛКОВИХ тіл, суттєвим моментом якого є обмін речовин.

Неорганічного життя немає, або це не життя.

або ми ще таких форм життя не зустрічали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,особливо про неорганічні форми життя.,,

Життя є спосіб існування БІЛКОВИХ тіл, суттєвим моментом якого є обмін речовин.

Неорганічного життя немає, або це не життя.

Назвемо існування неорганічних форм життя припущенням, яке не можна ні довести , ні спростувати.

На даний момент парадигма вчених говорить , що можливе життя на основі білкових тіл або кремнієвих молекул.

Але ж Ви знаєте, що через кожні 50 років парадигма стає з ніг на голову.

Якщо звернути увагу на вірування древніх народів, які на диво подібні в різних куточках планети - навколо нас існує велике різноманіття істот , назвемо їх духами. Довести це тяжко, хоча, може вчені проводять дослідження на цю тему,а я про це не знаю.

Але життя первісних народів сильно залежало від взаємодії з цими істотами.

Ось ці духи і можна назвати неорганічними формами життя.

На мою думку, суттєвим моментом життя є обмін енергії, яка продукується для підтримування усвідомлення живої істоти. Тому, можуть бути інші форми продукування енергії.

Але це лише моя суб"єктивна думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...