Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Блін... не подумав по акції купити посилені торсіони на ИС4... тепер треба буде купувати за 500000....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забий на торсіони , вони не потрібні . Чи є зайві 500к ?

Згідний. Да, зразу стає тільки вентилятор. Але до ходової докачався за 40 боїв без према ;) Можна потерпіти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 а були лишні поки опит збирав :) Тому встановив торсіон, досилювач та посилені приводи. За вільний опит відкрив башту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, так маю голд на такі операції :). Але думаю зара першочергово треба вкачати пухкавку чи такі треба ходову? Після ИС-3 цей танк не їде взагалі :), а я на ИС-3 навіть двигун та ходову не відкривав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по вихідних неможливо грати - тільки нерви портиш собі... дітвора повсідається грати і все, злив один за другим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех кармагедон (кажись так игрушка называлась)

При таком количестве ст получаешь истинное удовольствие от игры

post-83-0-44100800-1324217128_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, так маю голд на такі операції :). Але думаю зара першочергово треба вкачати пухкавку чи такі треба ходову? Після ИС-3 цей танк не їде взагалі :), а я на ИС-3 навіть двигун та ходову не відкривав....

Та качай вже пуху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто має хороші приціли та шкурки з точками пробиття поділіться будь ласка, а то я щось гуглю і нічого толкового не можу знайти...

http://wotskins.ucoz.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що зробили з нім. пушками в патчі - це жах... якісь вони криві стали

Це твоє ІМХО, як на мене без змін, всьо гут. Прецеденти бувають, але не частіше ніж раніше. Ну а Т-46 чи типу того при варіантах кого бити - його чи жирнішого - ігнорую.

до патчу я американських ПТ типу Slugger, Wolverine пробивав на ура і клав з 1-2 плюх... ну максимум з 3-х

і не було жодного випадку, щоб я не пробив їхню жалюгідну броню

для прикладу, сьогодні бив Slugger майже в притул... і 2 рази підряд чув повідомлення "не пробил"... тим паче не я один помітив пониження характеристик нім. пушок... вони стали менше пробивати

а, доречі... на рахунок нім. СТ... мій ВК 3002ДБ почав занадто часто горіти і боєукладка, яка і так на ладан дихала - тепер взагалі ніяка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для прикладу, сьогодні бив Slugger майже в притул... і 2 рази підряд чув повідомлення "не пробил"

Роби скідку на ВБР. Хоча сьогодні на початку зливу було 8-0 не в нашу користь, в кінці бою - 14-11.

До речі помітив тенденцію що як потрапляю в гру з інкубатором (коли багато однакових танків) - виграю. То проти купи китайців, то разом з ними проти Т-44. Вони як в велику зграю збиваються, то по ходу ведуть себе як стадо - знайшов "ключик" і вали одного за другим. А з німецькими гарматами так і не погоджуюсь - топ гармата КТ як била всіх і вся, так і б"є. Може суть в набоях? Топова на Язі рикошетила дай боже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив сьогодні маленький рекорд. Званшотив ИС-7 артою :) Самий жирний мій ваншот на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив в бою як наш Т34 заваншотив ИС7 ворога, крику від ИС7 було на весь чат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є скрін ваншота ИС-7 на базі вогога в Малинівці зі своєї бази , стоїть ОТМ , видно як злітає все хп .=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждый китаец ето хлебушек для детей разработчиков - так что не обижайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, теж дістає ситуація, коли китайців - півкоманди, і вони їдуть всі скопом, виносячи, як саранча, все на своєму шляху. Як арту, так порізали, бо вирішили, що забагато її в боях, а китайців може бути скільки завгодно, ібо - уплочено. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якось так дивно отримав "бронебійника" на ИС-4. В передостанньому бою пробував завалити Е-100 - декілька разів чув тількі "Есть!" але ХП не знімало з ворогоа. В наступному бою на мене виїхав ИС7 - все те саме, один раз в бік пробив а потім "Есть!" без урона. В кінці боя - "Бронебійник".... дива....

Доречі - сьогодня заходив в Приват по справах, ну і заглянув в термінал. Там тепер є розділ ігри, і там красується лише WOT :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В начале 1950-х годов последовали новые поставки большого количества техники, на этот раз — в основном танков Т-54, производство которых было позднее налажено Китаем под обозначением Тип 59.

Т-54 в грі 9 рівень а Тип 59 чомусь тільки 8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якось так дивно отримав "бронебійника" на ИС-4. В передостанньому бою пробував завалити Е-100 - декілька разів чув тількі "Есть!" але ХП не знімало з ворогоа. В наступному бою на мене виїхав ИС7 - все те саме, один раз в бік пробив а потім "Есть!" без урона. В кінці боя - "Бронебійник".... дива....

Доречі - сьогодня заходив в Приват по справах, ну і заглянув в термінал. Там тепер є розділ ігри, і там красується лише WOT :)

В вопаке возле QIVI исчо стоит какой то терминал там тоже можно пополнять, Тока хз как он называется сфоткаю скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є скрін ваншота ИС-7 на базі вогога в Малинівці зі своєї бази , стоїть ОТМ , видно як злітає все хп .=)

Скріна не знайшов , хоч і показував , але де --- не пам"ятаю .

Коротше , там ваншот ИС-7 на ворожій базі з-під корівника . Танк -- або Лев , або Паттон , я тоді на обох катався .

Засвітка на перших секундах ворожої бази і я зробив постріл в ИС-7 , який їхав з бази в сторону церкви . І він вибухнув із-за підриву БК . Було круто , емоції били через край .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якось так дивно отримав "бронебійника" на ИС-4. В передостанньому бою пробував завалити Е-100 - декілька разів чув тількі "Есть!" але ХП не знімало з ворогоа. В наступному бою на мене виїхав ИС7 - все те саме, один раз в бік пробив а потім "Есть!" без урона. В кінці боя - "Бронебійник".... дива....

Доречі - сьогодня заходив в Приват по справах, ну і заглянув в термінал. Там тепер є розділ ігри, і там красується лише WOT :)

В вопаке возле QIVI исчо стоит какой то терминал там тоже можно пополнять, Тока хз как он называется сфоткаю скину.

а в якому саме Вопаці ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...