Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

так работает же

скіньте ссилочку ібо не знаю что делать

мозілою не пускає а на IE грузить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін - в мене старий нормальний

а хто тобі мішає поміняти на якусь х... щоб взяти голд, а потім вернути старий пароль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу нарадуватись т44 з новою гарматою ЛБ-1 - стріляє точніше, швидше і хоть характеристики пробиття і урону в описі однакові, проте в ігрі мені вони здалися значно кращими.

А боєукладку зміцнили добряче, за 15 боїв ще жодного разу її навіть не пошкодили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу нарадуватись т44 з новою гарматою ЛБ-1 - стріляє точніше, швидше і хоть характеристики пробиття і урону в описі однакові, проте в ігрі мені вони здалися значно кращими.

А боєукладку зміцнили добряче, за 15 боїв ще жодного разу її навіть не пошкодили.

Мокру став .

пароль змінив - 100 голди не начислили...

Почекати треба або зайти в гру .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так работает же

скіньте ссилочку ібо не знаю что делать

мозілою не пускає а на IE грузить

http://worldoftanks.ru/personal/?change_password

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу нарадуватись т44 з новою гарматою ЛБ-1 - стріляє точніше, швидше і хоть характеристики пробиття і урону в описі однакові, проте в ігрі мені вони здалися значно кращими.

А боєукладку зміцнили добряче, за 15 боїв ще жодного разу її навіть не пошкодили.

у меня прицел стоит с таймером, и как было на д10т 6.81с перезарядка, так и на лб1 точно так же. 100% скил+досиль, а скорострельность все равно пом инимуму возможностей этой пушки, ну хоть точность радует, ток почему то стало казаться, что непробивать стало чаще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так работает же

скіньте ссилочку ібо не знаю что делать

мозілою не пускає а на IE грузить

http://worldoftanks....change_password

це я зрозумів-в мене з мозіли на сайт не мона було зайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхався на М40\43 і Grille,заробив те саме.Артоводів поменшає однозначно,і фугаси урізали(усі).І цих "пустих" попадань теж побільшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Папка з танками важить 6.65 ГБ :excl::huh:

з папки гри видали апдейти, там їх гіга на 2 в мене назбиралось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля трасеры - это прикол)

Как на рыбалке: ждеш - ждеш, оп и подсек B)

Проїхався на М40\43 і Grille,заробив те саме.Артоводів поменшає однозначно,і фугаси урізали(усі).І цих "пустих" попадань теж побільшало.

На счет танковых фугасов не скажу, так как никогда не юзал практически, а вот артовые наносят столько же урона.

З.Ы. На WOT RU2 всего 40к онлайн, но игра комфортенее :) Последний бой 5 выстрелов - 5 фрагов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в ангарі, поряд з кнопкою "обслуживание", може хто знає як вирубити ту хрень, що називається списками команд, щоб списки команд з двох боків на старті не на весь розмір показувались, заколупало КТРЛ+Таб клацати кожен бій...

карта Фьорди прикольна :), чи то мені показалось, але мій Т54 пробивають якось на УРА шо Т44, шо ИС, шо Тигер... раніше частіше рикошетило здається..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дайте ссилку на нормальний over target markers, а то вчора якийсь лєвий поставив - вилітала гра поки не замінив файли назад.

може хто знає як вирубити ту хрень, що називається списками команд

приєднуюсь

Поставив на КТ топ-гармату і стабілізатор - тепер навіть фармлю час від часу, що не бій то Е-75 розбираю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дайте ссилку на нормальний over target markers, а то вчора якийсь лєвий поставив - вилітала гра поки не замінив файли назад.

Я такі маркери поставив, все працює ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене раніше стояв приціл кльовий, але зараз ставив і він не катить

може підкажете приціл хороший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото я вчерась весь вечер патч тестировал и как то.... ниочем в общем. Т-54 пару раз показала адовый ногиб, принося по 20К чистыми за бой(с премом есснна), а вот ИС-7 выгуливал спецом раз десять, в итоге каждый раз меня убивали за два-три выстрела, так и не понял в чем дело и где это ему брони добавили. В крайнем бою стыдно признаться - меня в лоб разобрал тигр с половины ХП. :( пичаль-нипоногебать.

И да, трассеров на арте так ни разу и не увидел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трасеры появляются только если смотриш в квадрат где стоит арта.

Не, фигня... Фарма на арте не будет.

12.jpg

И это: я убил 2 арты (по трасеру), Е100 с 30%, ИС-7 с 42%, снял 60% недотапку и 70% ИС-4. Если бы пришлось тратися на ремонт чистыми получил бы 4к гдето) На ИС-3 за такой бой до 40к привозил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, трассери то прикол ))) арта вся пасе друг дружку ))) я тепер після кожного пострілу відїзжаю, і не зря 6)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...