Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Чекають поки всі полягають спати, он москалі вже майже всі поснули, нас чекають. Відать їх мнагакластєр не потягне 130 к юзерів які качатимуть клієнта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чи компенсують день простою ПРЕМ ?

повинні,на рахунок цього вони не жадні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів скачати торент з офіційного сайту-- а потім згадав про клієнт програми :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так..... оновився, але .. неудается установить сетевое подключение... пора спать )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичка приємна в вінкі логіна :)

Це, напевно, єдине нововедення, яке ми заціним сьогодні :)

P.S. Папка з танками важить 6.65 ГБ :excl::huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игрокам, у которых на момент старта технических работ был активен премиум-аккаунт, будут компенсированы двое суток премиума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де тепер знайти шкурти з зонами пробитя для 0,7,0 і приціл з відображення hp ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є торрент файл? а то мені качати годину тре ....

madkot на форумі подивись, там є OTM для 0,7,0. А от шкуркі... а ти ще не вивчив тих зон?

торрент знайшов і вже скачав патч, дивно, чому на оф сайті нема торретн файла....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11.jpg

Нуу если не тратится на ремонт, то можно фармить :) (5 выстрелов = 4 фрага)

З.Ы. Трасеры, это кайф B)

З.Ы.Ы. Карта прикрольная, весьма)

З.Ы.Ы.Ы. Эфекты тоже зачетные) Кароч, все нравится, пока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є торрент файл? а то мені качати годину тре ....

madkot на форумі подивись, там є OTM для 0,7,0. А от шкуркі... а ти ще не вивчив тих зон?

торрент знайшов і вже скачав патч, дивно, чому на оф сайті нема торретн файла....

я на форум зайти не можу, а шкурки - мені вони наче камуфляж, звичайний танк вже не цікаво дивитись, ну і зони все ж таки ще довчу, у мене не великий досвід гри - лише кілька місяців, причому перші два бездумної гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, будь ласка, який еквівалент гривні до ігрового золота?

я ще не поповняв - незнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777 еквівалент один бакс = 250 голди.

Vadimm QIWI давало :(

madkot ну тоді треба чекати покі запрацює форум, треба ж щоб ті шкуркі взагалі працювали та й були для 0,7,0 зроблені....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому халявних 100 голди?

Уважаемые игроки, в связи с введением в обновлении 0.7.0 функционала поддерживающего многокластерность и повышающего безопасность хранения данных пользователей, а также для улучшения интеграции сервисов, предоставляемых компанией Wargaming.net, команда разработчиков приняла решение усложнить требования к паролю.

Отныне пароль каждого игрока обязательно должен содержать как заглавные, так строчные буквы и цифры, а его длина должна составлять не менее 8 символов.

В связи с этим 9 декабря стартует новая акция, в рамках которой каждый игрок, поменявший текущий пароль на более сложный, получит бонус в размере 100 единиц игрового золота (единоразово — только за первую смену пароля!).

Для того, чтобы принять участие в данной акции, достаточно войти на портал, открыть «Личный кабинет» и выбрать опцию «Изменить пароль в игре». Бонус будет начислен один раз, после того как изменения вступят в силу.

Администрация проекта настоятельно рекомендует абсолютно всем игрокам воспользоваться услугой смены пароля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін - в мене старий нормальний, могли б по замовчування дати 100 голди.... а можливо покі вони там щось міняли в них потягнули базу?....

тай на сайт WOT не заходить чомусь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...