Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Повезло, что арта не сработала

А ее просто небыло :_08: , ну и не без везения (ака ВБР), противники мазали, снаряды ихние рикошетили, но со схватки вышел на минимальном ХП (около 50). Добил меня Объедок.

shot087.jpg

По поводу опыта немного приврал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, я спєцом не ставлю топ-башту на КТ щоб частіше бути в топі (в стокової бронька тонша, але рикошетить добре, тому терпимо). От поставлю топ-гармату - тоді так. І то в кожному 4 бою хоча б по 1 танку 10 лвл попадається.

На форумі написали що топ-башта на КТ - то як сигнальний маячок - одразу починає закидати в такі бої що відчуваєш себе світляком. Переважно. А зараз я в трьох боях з 4х - 1-3 місце в списку, на предтоповій гарматі. Досвід валить як дурний.

Для вражеского ТТ 10 левела. союзник тоже 10 левела найдёцца, как и клюбому танку к КТ привыкнуть нужно , лично я с удовольствием на нём ганяю.В списке обычно 3.4.5 оч редко в конце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не помічаю того подвійного досвіду що обіцяли http://worldoftanks.ru/news/635-runet_celebrate_together/ , за перший бій дало норм а далі як і всі інші дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тількі діє на опит зарахований екупажу - замість 5% дає 10 на екупаж :)

Люди хто поповнював золото через приватбанковські термінали?

знайшов я як поповняти черз термінали ПБ

РЕБЯТА - есть выход из положения, как положыть деньги без комиссии и думаю ето может зделать любой в любом городе в котором есть ПРИВАТ-БАНК ДАЛЕЕ следуем простому моэму например примеру котрый я провёл сегодня и успешно !!!! В терминалах Приватбанка есть возможность заплатить в игру. Но так, как там нет еще раздела игр, World of Tanks вы найдете в "Главном меню" в "Оплате услуг" далее выбираете "Торговля" и в ней "коммерческие получатели". ТАМ среди кучи всех фирм и банков опускаемся по списку до той поры пока не дойдете до предела между буквами (У) и (Ф) . Между ними красует надпись World of tanks Нажимаете на него, указуем сумму которую хочем положить 10 грн например, там где надо вводим ПОЧТУ, где просит П.І.Б. вводим свой ЛОГИН в игре, и жмем оплатить.... После етого оно проверит всё и попросит уже тогда ввести купюрку - ложим денежку и платим( после получаем ЧЕК и домой проверять всё ли дошло)

ГЛАВНОЕ найдите терминал, пройди путь изложеный выше пока не найдёте папку с ТАНКАМИ, а дальше если что-тот не ясно позовите на помощ работника банка он поможет вести и почту и логин и деньги.

"Главном меню" --"Оплате услуг"-- "Торговля"-- "коммерческие получатели"- между У и Ф находим World of tanks и делаем всё что просит апарат :)УДАЧИ ВАМ :) надеюсь ето поможет многим закинуть денежку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні біля QIWI, в іграх пусто :(

Якщо хтось поповнить через приват відпишіться, я б теж 20 грн на слот закинув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еееееххх подобається мені Т-44 :) так гарно получається грати на ньому! Вже не дочекаюсь патчу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еееееххх подобається мені Т-44 :) так гарно получається грати на ньому! Вже не дочекаюсь патчу :)

Согласен. Тож не нарадуюсь, манёвренность норм и броня, вот тока пушка слабовата , надеюсь ЛБ-1 покажет нормально себя....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги - надибав цікавий сайт. Можно створювати юзербари різні, дивитись стату свою або іншого ігрока, порівнювати досягнення. Ось тут це все. Зверху кляцайте на кольорові квадратики, та дивіться там що вас цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужен совет :)

Что взять на ИС-4? Усилинные приводы наводки или стабилизатор вертикальной наводки? Ато я теряюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усилені приводи, досилатєль, подбой :)

drap я вже зі всіма перемырявся :0155:

і в кого біьший ? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усилені приводи, досилатєль, подбой :)

drap я вже зі всіма перемырявся :0155:

і в кого біьший ? :0155:

http://emem.ru/WoT/peacemeter/drap2010-vs-11VaLeRa11/

почти одинаковые :blush: :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужен совет :)

Что взять на ИС-4? Усилинные приводы наводки или стабилизатор вертикальной наводки? Ато я теряюсь :)

Якщо з цих двох вибирати то стабілізатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував поповнити голд через термінал ПБ - сервіс не працює тимчасово....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі, це мені здалося чи то справді зміни відбулися - раніше КВ кидало на 4-5-6-7 максимум 8 рівень танки, а зараз і навіть ИС-4 в команді і у ворогів є - здається сильно великий перепад по класу танків у ВБР

post-2373-0-05561600-1323162447_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нічого що і Брелочки до Маусів попадають? Я на КВ неодноразово виїзджав проти ІС-4. З брєвномьотом це те що треба, а то дрібнота швидше тебе дістане з такою перезарядкою, та й переводити на них такі дамажні фугаси... А з хайлевелами КВ добре фармить і здобуває досвід, навіть з двох результативних попадань по топам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...