Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ще тут багато всякого такого барахлішка (приціли, ангари, зони пробиття з інструкціями...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полезность

Идем в папку с игрой, открываем %папка с игрой%res/gui/flash, ищем файлы OTMData.xml и VehicleMarkersManager.swf

Копируем их в любое место(на случай, если не понравится)

Извлекаем из архива файлы в %папка с игрой%res/gui/flash, на вопрос "Заменить файлы?" отвечаем Да!

и что получится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

полезность

Идем в папку с игрой, открываем %папка с игрой%res/gui/flash, ищем файлы OTMData.xml и VehicleMarkersManager.swf

Копируем их в любое место(на случай, если не понравится)

Извлекаем из архива файлы в %папка с игрой%res/gui/flash, на вопрос "Заменить файлы?" отвечаем Да!

и что получится?

post-8-0-44939400-1316080154_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з плюшок юзаю - шкурки з зонами пробиття і індекатор миттєвого демага :0002:

дуже корисні речі :ok:

Решта арт - тюнінг без практичної користі(шкурки, іконки тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я використовую тільки шкурки де танки розмальовані в камуфляж, але без зон пробиття, і оті от маленькі іконки які по крях екрану під час бою світяться. Тільки от зараз ввели нові світлячкі і вони в мене ще не розмальовані, бо не можу знайти комплектом такі шкуркі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті скачав комплект гарних шкурок для 0.6.7 :0005:

кому треба можете скачати тута

Камуфляж к танкам от MEDY3A

приклад можете побачити тут: http://sharepix.ru/128141y413

Особенности:

- у каждой страны свой цвет и тип камуфляжа (папка res\vehicles);

- соответственным камуфляжем раскрашены иконки

выбора танков в нижнем меню ангара, танков в магазине

и иконки статистики (папка res\gui\maps);

- изменена заставка при входе в игру (папка res\gui\flash).

Установка:

- распаковать архив в папку с игрой поверх.

Трошки піздніше скачаю ще один схожий камуфляж, від іншого майстра. Теж тутачки викладу посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки піздніше скачаю ще один схожий камуфляж, від іншого майстра. Теж тутачки викладу посилання.

:jeer: На що це ти натякаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я вчив укр. мову тільки в 10-11 класі :) тому завжди плутаюся у правописі :blush:

вибачайте :)

а підкажіть будьласка - всі ті досилачі, вентилятори і купу іншого металобрухту треба встановлювати на прохідні танкі типу ІС, Т-43, чи краще на 9-10 рівень берегти гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я вчив укр. мову тільки в 10-11 класі :) тому завжди плутаюся у правописі :blush:

вибачайте :)

а підкажіть будьласка - всі ті досилачі, вентилятори і купу іншого металобрухту треба встановлювати на прохідні танкі типу ІС, Т-43, чи краще на 9-10 рівень берегти гроші?

став, швидше пройдеш їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб швидше пройти ще треба грошей мати на наступного трахтора, а ті допи по 500000 коштують :) Я поки без них якось справляюся. Правда по акції купив дещо зі знижкою, то перевстановлюю за золото від танка до танка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM як пишуть на форумі - в добрих руках КВ НОГІБАТОР ще той!, а в цій темі теж є докази у скрінах ігроків :smile-zachot:

Сьогодні мій КВ просто імба танк)

Взяв особистий рекорд рекорд в 8 фрагів, 4 воїна, 2 стіни, захисника і снайпера. І все це за 5 - 6 боїв підряд)

Тепер думаю шо далі, КВ-3 чи КВ-1С, але по стилю гри, все-таки, схиляюсь до КВ-3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін видно знову порубали танчики, КВ та Т34-85 при програші, ледве виходять на 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене рандом два дні підряд (сьогодні і вчора) кидає в такі команди, що бувало по 12 програшів підряд :( причому неважливо на якому танку граю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна здається вся так пінгує :)

Коли в мене ідуть 4-5 програшів підряд, я перегружаю гру, не знаю чому, але відразу починаю вигравати :blink:

Phoinix те саме пишуть і на оф. форумі гри, але розробники ж не скажуть правди :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна здається вся так пінгує :)

Коли в мене ідуть 4-5 програшів підряд, я перегружаю гру, не знаю чому, але відразу починаю вигравати :blink:

Phoinix те саме пишуть і на оф. форумі гри, але розробники ж не скажуть правди :(

чим далі то все більше рубають, скоро без према взагалі буде неможливо грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі після закінчення према мене чуть депресняк не зловив - за виграш по 200-300 опиту, та майже на нулю по грошиках (думаю там теж підкручують на перші дні після закінчення прему), а через днів 3-4 все відновилося.... зараз нормально по опиту та грошах і без према.... Правда ще звичайно велика допомога відчувається від КВ-5 (після закінчення према я на ньому уходив в МІНУС :blink: , мій син на Льві так само в мінус уходив після закінчення ПА....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим далі то все більше рубають, скоро без према взагалі буде неможливо грати.

Не розумію при чому тут прем. Не думаю що команда програє або тим більше зливається якщо в ній менше гравців з премом ніж в команді суперника. А якщо уявити що розробники нічого не "шаманять" в плані ВБР, то навпаки, вірогідність того що команда програє/зіллється прямо пропорційна кількості премів у ній. Не претендую на істинності суджень, але гравець на, нехай, КТ з премом, менш досвідченіший ніж гравець на такому ж КТ без према, адже щоб добратись до нього з премом треба провести менше боїв, і відповідно надбати менше неігрового досвіду. Звичайно, обидва гравця умовно одного віку і з однаковою кривизною рук.

А щоб нормально грати без према - потрібно мати в ангарі пару фармерів 4-5 лвл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін видно знову порубали танчики, КВ та Т34-85 при програші, ледве виходять на 0.

КВ при трьох фрагах +- 18-20к грошей.

Якщо вже геть позорно злив бій то 5к грошей, без ПА.

P.S. Гра вміє робити скріни? Бо прінскрін в мене шось не працює. Просто фоткає чорний екран і так у всіх іграх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...