Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Як треба перемагати (на днях було діло):

shot031.jpg

Неймовірний злив, а взагалі моя топова Яга рулить :)

Вчора нафармив собі на акційного Тигра (за пів-ціни) і вивчив йому екіпаж. Все за 2 години, правда не з нуля. Чесно кажучи стоковий Тигр - те ще гівно, давно такого не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як треба перемагати (на днях було діло):

shot031.jpg

Неймовірний злив, а взагалі моя топова Яга рулить :)

Вчора нафармив собі на акційного Тигра (за пів-ціни) і вивчив йому екіпаж. Все за 2 години, правда не з нуля. Чесно кажучи стоковий Тигр - те ще гівно, давно такого не бачив.

Тигра своеобразный танк, стоковый какашка ,но топовый если придрочицца рулид капец, продал его с больший сожелениям.... оч хотелось КТ:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня в этой игре напрягают только две вещи:

Это когда тебя на Т-46 ставят в бой к КВ (10 попаданий, 4 пробития, 40% снято :( ) а оно меня с плюхи.

И фрагодрочеры которые выжидают жертву (пару раз было 12 повреждено, убито 0 ) ну хоть герой боя "Поддержка" радует)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык изучать надо места пробития ... сзади кв-ху разбирать .. пока у кв башня повернется ты его два раза вокруг объехать можешь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И фрагодрочеры которые выжидают жертву (пару раз было 12 повреждено, убито 0 ) ну хоть герой боя "Поддержка" радует)

RTFM

Фраг дає на стільки мізерний бонус досвіду, що його навіть не варто згадувати (понтов тільки намана дає biggrin.gif )

Досвід (читати бабло) дають за нанесений дамаг, за пошкоджені елементи танка (рація, збита гусениця, боєукладка, тощо) і за підсвічені танки, та за дамаг який наносять танкам в процесі вашої підсвідки. А от за фраги там взагалі понти йде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М4А3E8 Sherman - Найкращий!

І так майже кожен бій після зміни на нову пуху. Тигра розбирає легко, а фугасом навіть другого тигра бере! Я щасливий :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на Т30 збираю то на М41 наковбасив 2,3кк за той день. На роботі студента посадив :) то він мені ще і Е-100 вбив :) маю накінець-то медальку "Експерт".

ну і фарм на М41 :) 94768 баблосіків

6747d53c50d5t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Боя - 4 Победы - 26к кредитов - 2400 опыта - 2 "Поддержка" "Воин" - 18 фрагов)

Удачно я так зашел перед сном повоевать на БТ-2 :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

M41 та ще штучка. Відстріляла всі 18 чумайданів недарма. Останнім вкоротила життя Буратіно. А фарм який!

shot038.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, отримав медальку "Гроза мишей" на Т29, я раніше думав що то такий прикол :smile3:, а виявляється нє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

япона-мать, ридаю крокодилячими сльозами

на КВ вбив сам Т20, СУ-100, Т1 хеві і майже добив Пантеру і покалічив Льову

1357 досвіду при програші... ААААА.... де мій рекорд млін

і 47806 баблоса

a110d30158b6t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

япона-мать, ридаю крокодилячими сльозами

на КВ вбив сам Т20, СУ-100, Т1 хеві і майже добив Пантеру і покалічив Льову

1357 досвіду при програші... ААААА.... де мій рекорд млін

і 47806 баблоса

a110d30158b6t.jpg

яка пуха на КВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муж режется в WoT, ненадолго ушел из-за компа.

Я: Дорогой, пока ты был на кухне, я тут у тебя немного пошалила...

Муж: Чего наделала? (испуганно)

Я: Да порнушку посмотрела.

Муж: (облегченно):Фууух, я думал, ТАНК ПРОДАЛА...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муж режется в WoT, ненадолго ушел из-за компа.

Я: Дорогой, пока ты был на кухне, я тут у тебя немного пошалила...

Муж: Чего наделала? (испуганно)

Я: Да порнушку посмотрела.

Муж: (облегченно):Фууух, я думал, ТАНК ПРОДАЛА...

Танк-не-танк, але екіпаж мені доця разок дембельнула. А був він з прокачаним ремонтом :ohmy: . "Дяді кудись пропали..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто юзав Топ-гармату на Язі (10,5 см K 18 L/52), в мене така хрєнь: стріляю, звучить "дзинь" і все... ХП не знімає (навіть в Т-34-85!). Часті рикошети, "нє прабіл" навіть у танків 5-6 рівня. 1 раз було з 5 пострілів по КВ-3 3 рази - просто "здинь", 1 - рикошет, 1 результативний. І це з відстані 20-30 м! На попередній гарматі, 8,8 см PaK 43 L/71, все гут - і ваншоти, і пробиття і тд. А тут - якесь розчарування з різким виходом в мінус. Поясніть пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто юзав Топ-гармату на Язі (10,5 см K 18 L/52), в мене така хрєнь: стріляю, звучить "дзинь" і все... ХП не знімає (навіть в Т-34-85!). Часті рикошети, "нє прабіл" навіть у танків 5-6 рівня. 1 раз було з 5 пострілів по КВ-3 3 рази - просто "здинь", 1 - рикошет, 1 результативний. І це з відстані 20-30 м! На попередній гарматі, 8,8 см PaK 43 L/71, все гут - і ваншоти, і пробиття і тд. А тут - якесь розчарування з різким виходом в мінус. Поясніть пліз.

Я канешно не спец по ягам) А фугасами не пробывал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В клан подала заявку девушка.

Обсуждение:

xxx: А вдруг она шпион и будет вызнавать наши тактики?

yyy: Я покажу ей тактику... захват двух холмов и мощный прорыв по центру!

zzz: Или обойти с тыла через ущелье?

yyy: Ты еще скажи "Раш по кишке".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что может быть?

В момент загрузки боя клиент просто закрывается. Перезапускаеш, заходиш и уже в бою.

Это траблы серва?

И еще вопрос, если получил медаль ІІІ-тей степени, то медали ІV-той степени из общей статистики пропадают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...