Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Черч з топ пухаю кв-1 в лабєшнік виносить. (всмислі в нижній бронелист)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та годі тобі , брити гнуть свій рівень

Матільда мені сподобалась, трохи гнув на ній :)

як таке може сподобатись? в мене Тигр ІІ набагато швидше бігає по горбах, як це унильство з горки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також вирішив спробувати СССР САУ, але на СУ - 26 дуже не щастить часті зливи і відсоток перемог малий(при 2-4 фрагах, частенько залишаюсь сам).

Якщо хочеш пробувати САУ то краще вже німецьку, СРСР до 5 рівня точна але не пробивна і достає фігово. Та і боєкомплект на су-5 малий до ужаса 14 снарядів. Справа інша на тому самому грілі чи хумелі.

Дякую за пораду :_07::_12:

так і зроблю :_04:

shot03kgk.jpg

shot088.jpg

_______________________________________________________________________________________________________

Я взалі не розумію :sq_ye: , як можна бути таким садомазахістом і качати Британців :0162:

Але підтиримую :_25: - це потенційно легкі фраги. :0130:

_________________________________________________________________________________________________________

Питання:

Бути чи не бути

Що краще придбати першим - Пантеру 2 чи Тигр 2 ??? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що краще придбати першим - Пантеру 2 чи Тигр 2 ???

катав з двох лише на другому.

але кажуть що пантера 2 в стоці унила, чого не можу сказати про Тигр 2 з 88 мм гарматою. Потрапляє в хороші команди де при правильній сноровці може навіть нагнути КВ-5 чи Лева, правда залежно від варіацій нуб/профі-профі/нуб.

Колись в трені будучи на топовому Тигрі-1 нагнув Arden'а на стоковому Іс-3 :) за рахунок рухливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що краще придбати першим - Пантеру 2 чи Тигр 2 ??? :_08:

КоТе, фановий танчик :), на пантері 2 грав тіко на тесті, не попрело шось :)

Я взалі не розумію :sq_ye: , як можна бути таким садомазахістом і качати Британців :0162:

ну от, будеш мене ловити ))) бігає черч помалу...

як таке може сподобатись? в мене Тигр ІІ набагато швидше бігає по горбах, як це унильство з горки

Ну ти батєнька зрівняв... Матильда - 4 рівень, і на свому рівні вона пробиває практично всіх постійно, я на ній по 1000 (макс 1400) дамага за бій напулював, при разовому 70-90... да, вона канєшно на ст не тяне, а як танк підтримки зер гуд :)

Черч з топ пухаю кв-1 в лабєшнік виносить. (всмислі в нижній бронелист)

будєм пасматрєть, але поки що КВ-1С з двох пострілів черча зносить практічєскі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як таке може сподобатись? в мене Тигр ІІ набагато швидше бігає по горбах, як це унильство з горки

Ну ти батєнька зрівняв... Матильда - 4 рівень, і на свому рівні вона пробиває практично всіх постійно, я на ній по 1000 (макс 1400) дамага за бій напулював, при разовому 70-90... да, вона канєшно на ст не тяне, а як танк підтримки зер гуд :)

я про швидкість руху... поки доповзаєш до місця бою - нема ні одного фрага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про швидкість руху... поки доповзаєш до місця бою - нема ні одного фрага

тут ти прав:), не раз таке було, що поки доповзеш то немає в кого пуляти, або ж навпаки, півкоманди дружньої вже немає, і та тебе кілька вражин відразу повзуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в трені будучи на топовому Тигрі-1 нагнув Arden'а на стоковому Іс-3 за рахунок рухливості.

Арден за чайом ходив?) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арден за чайом ходив?)

та я тоже паралельно з танками тоді телевізор дивився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишіться будь-ласка, як довго ви в ТАнках?

1 рік і десь 4 місяці

але не показник, як довго ти в них... показник, скільки часу в день/тиждень там проводиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я тоже паралельно з танками тоді телевізор дивився

аааа, згадав) Там на відстані ІС-3 нагінав Тигра)) А в останньому бою ІС-3 тоді 2 рази горів просто :(

відпишіться будь-ласка, як довго ви в Танках?

http://worldoftanks.ru/community/accounts/3105471-Arden4ik/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишіться будь-ласка, як довго ви в ТАнках?

А з якою метою, власне, цікавитесь?

:0026: 13.08.2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

граю тепер на 7 рівні за французів. ЦІкаво, чого досягли ви, і до чого йти мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

граю тепер на 7 рівні за французів. ЦІкаво, чого досягли ви, і до чого йти мені

відпишіться будь-ласка, як довго ви в ТАнках?

1 рік і десь 4 місяці

але не показник, як довго ти в них... показник, скільки часу в день/тиждень там проводиш

hrhhjw1vgx.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пхах)) нет, аДын или два часа, плавно перерастающие в "еще один бой и спать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по порядку:

1 перший черч подобается, викачав без найменьших проблем, слiдуючий гiрший але терпимо

2 середнi брити фуфло, але даже й на такому корчi он вище 7 трупiв навалив

3особисто менi тигр 2 краще за пантеру2 , вже он давно на Е-75 iзджу, а пантеру до цих пiр в Е-50 не викачав

4 ну й поперло на Т-54 в бою :) 8 трупiв

w400_31b71fd4c8193b42028882c7ae938f5e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед британських тяжів самий сносний це мабуть Black Prince, там лобова броня більш-меньш. Бачив як він танкував проти 2 ис3 і кв5, нормально держав і ловив рикошети.

Ті що вище в порівнянні з однокласниками просто уг. Ст також аццтой, докачався до кромвеля і щось не хочеться його далі качати таке вже нуйно...

vetalforever, http://worldoftanks....68-vinsent92/ руки випрямив а от стата ніяк вверх не лізе)

lerov, бери КТ, на ньому можна творити дива)

Т29 це вері файн машіне)

fe6f153a4c.jpg 6a0d4d4647.jpg aab74092d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки що був бiй вiд якого я реально прибалдiв й образливо й соромно досi. Ситуацiя така : я на прем артi, карта *Утёс* , стрiляю собi, то да сьо, настрiляв 5 танкiв, у ворогiв залишився *Грiль*, у нас я, черчiль й ще якийсь ст, в мене закiнчились патрони, грiль завалив черча й ст, остались ми один на один, я без патронiв, вiн з патронами (як виявилось). Виходу нема, печу до них на базу, Грiля не видно, приiзжаю на базу, починаю брати, Грiля нема, рахунок 95,96,97,98,99,100, *База врага захвачена* Я ликую вiд радостi (взяв базу без патронiв), але тут зьявляется грiль, доля секунди, пострiл, й я труп й ми просрали ((((((((((((((((( При захваченiй вже базi (((((((((( Заспокоiтись досi не можу ((((((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, http://worldoftanks....68-vinsent92/ руки випрямив а от стата ніяк вверх не лізе)

lerov, бери КТ, на ньому можна творити дива)

Досягнення краще моніторити тут http://armor.kiev.ua/wot/gamerstat/vinsent92

Наскільки твій коментар обєктивний, якщо ти не грав на Пантері жодного бою? (згідно твоєї стати)

тiльки що був бiй вiд якого я реально прибалдiв й образливо й соромно досi. Ситуацiя така : я на прем артi, карта *Утёс* , стрiляю собi, то да сьо, настрiляв 5 танкiв, у ворогiв залишився *Грiль*, у нас я, черчiль й ще якийсь ст, в мене закiнчились патрони, грiль завалив черча й ст, остались ми один на один, я без патронiв, вiн з патронами (як виявилось). Виходу нема, печу до них на базу, Грiля не видно, приiзжаю на базу, починаю брати, Грiля нема, рахунок 95,96,97,98,99,100, *База врага захвачена* Я ликую вiд радостi (взяв базу без патронiв), але тут зьявляется грiль, доля секунди, пострiл, й я труп й ми просрали ((((((((((((((((( При захваченiй вже базi (((((((((( Заспокоiтись досi не можу ((((((((((((((((((

shit-happens.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм.. почитавши ваші коментарі захотілось пограти в танки) Правда щось не пре останнім часом. Один тільки Crusader час від часу радує.

post-9074-0-45150800-1354129953_thumb.jppost-9074-0-62750200-1354129957_thumb.jppost-9074-0-01624800-1354129962_thumb.jp

До речі я в танках з 30.12.2010, якраз на Новий Рік грав перші бої)

UPD:

І 54-ка також радує) Взяв тільки що майстра, правда 10 пострілів зробив тупо в молоко, але воно того було варте))

post-9074-0-43655600-1354132809_thumb.jppost-9074-0-94369900-1354132813_thumb.jppost-9074-0-24857000-1354132818_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкурки обновлены для World of Tanks 0.8.1+ 29 ноября 2012, добавлены новые ПТ СССР, ТТ, СТ и ЛТ5 Британии. Автор новых шкурок - Naglui_Kote, все благодарности за новый релиз направляем ему :)

http://www.koreanrandom.com/forum/topic/1400-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%88%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F/

ТТ 10:

ИС-7

ИС-4

MAUS

E-100

T110E5

AMX 50B (AMX 50 68t)

FV215b

ТТ 9:

ИС-8

СТ-1

Е-75

VK4502P (Тапок)

M103

AMX 50 120

Conqueror

ТТ 8:

ИС-3

КВ-4

КВ-5

Т34

VK 4502 (P) Ausf. A (Антитапок)

PzKpfw VIB Tiger II

Lowe

Т-32

M6A2E1 (Гусь)

AMX 50 100

Caernarvon

ТТ 7:

ИС

AMX M4 (1945)

Black Prince

ТТ 6:

Churchill VII

ТТ 5:

Chirchill I

Matilda Black Prince

СТ-10:

Т-62А

E-50 Ausf.M

M48A1

FV4202(105)

СТ-9:

Т-54

E-50

M46 Patton

Bat Chatillon 25 t

Centurion Mk. 7/1

СТ-8:

Т-44

Panther II

M26 Pershing

Type 59

Lorraine 40 t

Centurion Mk. I

СТ-7:

Comet

СТ-6:

Cromwell

ПТ-10:

Объект 268

Объект 263

JagdPz E-100

T110E4

T110E3

AMX 50 Fosh 155

ПТ-9:

Объект 704

СУ-122-54

JagdTiger

T95

T30

AMX 50 Foch

ПТ-8:

ИСУ-152

СУ-101

Ferdinand

T28

T28 Prototype

AMX AC Mle. 1948

ПТ-7:

СУ-100М1

СУ122-44

ЛТ-5:

Crusader

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD:

І 54-ка також радує) Взяв тільки що майстра, правда 10 пострілів зробив тупо в молоко, але воно того було варте))

З якою гарматою катаєш Д-54 чи Д-10Т2С ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишіться будь-ласка, як довго ви в ТАнках?

зареєструвався в травні,

почав грати тільки з цієї неділі, так що зустрічайте новачка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...